• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,173
e ti,joekiki
moj pokojni susjed je imao plavog tomu ,pretepače,strižnu kosu i plug dvobrazni...
mogo bi pitat njegvu kćer za plug ak zelis...danas cu ga poslikat ak si zainteresiran
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
ej ti,tino7530 pozdrav!

hvala ti na javljanju i ponudi pluga, ali nema smisla ugovarati trgovinu, jer sam u SR...i na kraju će plug izaći skuplje nego kajgana Svetog Petra.

U svakom slučaju, hvala!
Ali možeš ti to komotno poslikati sve priključke što ima susjed, i postaviti slike na forum...možda nekom baš treba nešto od tih priključaka

pozzz joe!:weedman:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,173
ej ti,tino7530 pozdrav!

hvala ti na javljanju i ponudi pluga, ali nema smisla ugovarati trgovinu, jer sam u SR...i na kraju će plug izaći skuplje nego kajgana Svetog Petra.

U svakom slučaju, hvala!
Ali možeš ti to komotno poslikati sve priključke što ima susjed, i postaviti slike na forum...možda nekom baš treba nešto od tih priključaka

pozzz joe!:weedman:

hehe ja mislio da si ti iz HR
budem poslikao :D
njegva kćer živi u zagrebu sa svjim mužem a tu dolaze samo vikendom tak da mogu u tjednu radit šta oču po njegvom drorištu ,al me susjedi nesmiju vidit xD
 
Posljednje uređivanje:

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
hehe ja mislio da si ti iz HR
budem poslikao :D
njegva kćer živi u zagrebu sa svjim mužem a tu dolaze samo vikendom tak da mogu u tjednu radit šta oču po njegvom drorištu ,al me susjedi nesmiju vidit xD

onda ga rastavi i salji postom komad po komad :weedman:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,375
Jedno pitanje za krumpironju kolko ima vinograda ?? i blago tebi tvoj tomo vinkovič 826 ima servo moj tomek 822 nema servo kad ga malo brže poteram u rikverc on odma zavrti se da ti ruku odseče
 
Posljednje uređivanje:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Jedno pitanje za krumpironju kolko ima vinograda ?? i blago tebi tvoj tomo vinkovič 826 ima servo moj tomek 822 nema servo kad ga malo brže poteram u rikverc on odma zavrti se da ti ruku odseče

Nisu vinogradi moji...to su od rođaka...a ni 826 nije moj nego od frenda...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,173
onda ga rastavi i salji postom komad po komad :weedman:

hahahaah si lud :p
mi se čini da bi me susjed naganjao po cjelom selu xD ...on i moj stari :axe: :supz: :axe:
 

nilede

Član
Tu od
11 Svi 2012
Poruka
34
I još malo od dnas...mislim da je komentar suvišan




Nažalost nisam dobio priliku da je vozim skroz do klimna...bla bla kažu da je pre opsasno mos mislit...jbg i ovako je dosla doole "sigurnije"..

ko kaže da mora bit meca za vuč jahticu i tomo to može, bravo slike su super
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,173
pa moj stari je još veču jahtu na labudici manevrirao na kamionsku labudicu kj su ju otpepali na more...imamo auto kuku na hidrulici tak je mogo dizat i spuštat rud po potrebi
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Samo mi sinulo u glavi...šta bi bilo da se TV-u desi, što se zna desiti...:scratch
na primer vučeš jahtu nizbrdo/uzbrdo pa iskoči ključ menjača i neće da ubravi...tj.Marfi!
Aaa jooooj...:madmana:
No ovo je nešto drugo, koliko sam shvatio sa slika @krumironja ti si samo dovukao do asfalta, jer nebi kamiončić mogao to odraditi?
Uglavnom extra fotke...:supz:
sve pohvale...
pozzz joe!
 
T

tuaregr10

Guest
I još malo od dnas...mislim da je komentar suvišan



Nažalost nisam dobio priliku da je vozim skroz do klimna...bla bla kažu da je pre opsasno mos mislit...jbg i ovako je dosla doole "sigurnije"..

Pozdrav Krumpironja :arrow:
Kako je čudno vidjeti da Tomo vuče "jahtu", kako je malen prema njoj ...:supz: Koliko je teška ta "jahta" :fball:? Vidim da si morao skidati arnjeve, da je možeš prikopčati na traktor :|.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdrav svima!

Evo, stigle mi kugle za volan iz Bjelovara tako da bih mogao polako završavati servo, no nisam zadovoljan dostavom. Naime, organizirao sam sve ukućane da paze na dostavljača City ekspressa, a ovaj je pisma ostavio u sandučiću i cedulju da si dođem po paket u njihovu poslovnicu. Normalno da sam ih tamo izribao, ali bez rezultata. Toliko o dostavi na kućna vrata.. Cijena dvije kugle 180 kn s dostavom.

LP, idem na more do ponedjeljka..
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Evo ja ukrao ideju firemanpeteru pa napravio nešto slično kao on,jer ove papučice znaju biti užasno klizave kad se malo smoče.....

dsc01664xu.jpg


dsc01666ze.jpg
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

ideja je dobra al mislim da bi ti zubi trebali biti malo manji il samo izgledaju veliki na slici al u svakom slučaju dobra ideja:supz:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
ideja je dobra al mislim da bi ti zubi trebali biti malo manji il samo izgledaju veliki na slici al u svakom slučaju dobra ideja:supz:

izgledaju veliki...skroz su tupi;vrh je izbrušen
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh