• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
He, mali smo, ali veliki ljubitelji Tomica.:lol:
Biće i onaj malčer samo da osovinu sredim.:drinkers:

A meni se nekako neda bas toliko zajebava...To je za mene previse,a volioo bi ga imat dobra je to stvar!
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Evo mulčer, samo cijev između osovina.:axe:
19920164.jpg
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Drug, jel to za prodaju ga pripremaš, ili za vlastite potrebe :supz:
Koja crna prodaja.:rolleyess:
Vidiš da krpim na razne načine da olakšam posao.:madmana:
 

tv 732 A

Član
Tu od
31 Ožu 2012
Poruka
138
Koja crna prodaja.:rolleyess:
Vidiš da krpim na razne načine da olakšam posao.:madmana:

oki, nego kad to skrpiš pa nabaci koju fotku da se to prepiše, imam i ja većinu tih dijelova na stanju, negdje u ćošku garaže, pa da i ja olakšam sebi poslove :partyman:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
oki, nego kad to skrpiš pa nabaci koju fotku da se to prepiše, imam i ja većinu tih dijelova na stanju, negdje u ćošku garaže, pa da i ja olakšam sebi poslove :partyman:
"Skrpio" bi ja davno, ali Tomicu vidim svaki drugi mjesec, i kad ga uzjaham ne silazim dok ne moram iči.:confused:
 

DejoJe

Novi član
Tu od
1 Velj 2010
Poruka
20
Sredjujem sredinu kod TV 523 pa me interesuje kojom elektrodom da navarim sredisnji deo pa da ga obradim na strugu. Da li mora elektroda sa 55% Nikla kako mi je rekao jedan profi varioc ili moze i sa 98% Ni odnosno gusana el kojih ima u svakoj gvozdjari. Unapred hvala.
 

nilede

Član
Tu od
11 Svi 2012
Poruka
34
Sredjujem sredinu kod TV 523 pa me interesuje kojom elektrodom da navarim sredisnji deo pa da ga obradim na strugu. Da li mora elektroda sa 55% Nikla kako mi je rekao jedan profi varioc ili moze i sa 98% Ni odnosno gusana el kojih ima u svakoj gvozdjari. Unapred hvala.

majstore to se ne nevaruje da ju sredis, jedino ako je za prodat onda da inače se tokari čahura i ubacuje piksa od bronce ili jefitnije željeza i tokari na mjeru trna
 

DejoJe

Novi član
Tu od
1 Velj 2010
Poruka
20
@nilede .Hvala na brzom odgovoru razmisljao sam i o tom nacinu nego navarivanjem mi se ucinilo laksim poslom a i vido sam na str 1456 post 14560 da je neko vec navarivao.A inace nije za prodaju.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Pozdrav Dejo NAISSUS.:p
Imali kod tebe živa koja zebra. (ne Palmine Jagodinske):scratch
19926926.jpg

Tek sad vidim prednju gumu....
 
Posljednje uređivanje:

nilede

Član
Tu od
11 Svi 2012
Poruka
34
@nilede .Hvala na brzom odgovoru razmisljao sam i o tom nacinu nego navarivanjem mi se ucinilo laksim poslom a i vido sam na str 1456 post 14560 da je neko vec navarivao.A inace nije za prodaju.

nema na čemu pišem iz iskustva jer je djedu jedan poznati majstor uvalio takvu sredinu pa sad kad je to pohabalo imao si čuda za vidjet. malo je teži i skuplji poso ali se isplati
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Evo,napreduju radovi...samo kad bi jos i španre naso za kupit...ali one prave!





EH,sada treba napravit novu glavu tako da plug se plug kači ispod nosača...ovako ne valja

E i tu jos nije bilo pojačanja na prihvatu za poteznicu!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh