• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
malo se radilo
fotografija0774.jpg


fotografija0775.jpg


fotografija0776.jpg


fotografija0777.jpg


i obavezno pranje poslije rada :weedman:
fotografija0778.jpg
 
Posljednje uređivanje:

canibal86

Novi član
Tu od
30 Ruj 2012
Poruka
11
Poz svima ljudi nov sam ovde i imam par pitanja imam Tv418 i nedavno sam odradio polu generalnu razbusio cilindar uzeo novi klip i karike primetio sam kad sam sve sastavio da na merac od ulja dosta duva ne dize merac napolje al kad se skine bas se oseti jak vazduh mislim da ima i dima malo jel to ok ili nesto nije dobro upasovano sto se tice cilindra i klipa hvala
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
pozdrav ljudine mozeli mi neko odgovorit ovaj zubcanik ljevo ovaj donji dali vanjski dio zubcanika ide duzi ili ova druga strana kraci mislim na ovaj zubcanik sto redaju se llezajevi ovi vanjkasti .....



Uploaded with ImageShack.us
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
pozdrav ljudine mozeli mi neko odgovorit ovaj zubcanik ljevo ovaj donji dali vanjski dio zubcanika ide duzi ili ova druga strana kraci mislim na ovaj zubcanik sto redaju se llezajevi ovi vanjkasti .....



Uploaded with ImageShack.us

mislm da nema veze jer to zubčanik za promjenu smjera kretanja - brzi hod - hod natrag - spori hod !
 

panci lj

Član
Tu od
11 Stu 2012
Poruka
263
mislm da nema veze jer to zubčanik za promjenu smjera kretanja - brzi hod - hod natrag - spori hod !

Nisam ekspert ali mislim da nedostaje koji valjak u zupčaniku,pazi voli da završi u diferencijalu!!!:oops:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
BRANE odlično odrađeno al još više pohvale za održavanje:supz:

evo jedne slikice direkt iz naše prelipe LIKE...a vi znate od kog je:supz:


Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Aco, nemoj mislit da ja imam nešto protiv Krumpija:supris: on je kriv što je ovo gore stavio na net, a već bolje ore popravlja se.8)
 
T

tuaregr10

Guest
malo se radilo


i obavezno pranje poslije rada :weedman:

Pozdrav brane 30 :!:
Svaka čast, odlično oranje, kao po "špagi", za 10 :prayer:. Tomicu si lijepo oprao, sjaji se "ko pesja jajca" :mrgreen:.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Aco, nemoj mislit da ja imam nešto protiv Krumpija:supris: on je kriv što je ovo gore stavio na net, a već bolje ore popravlja se.8)

Pozdrav ssucur!

nemislim ja da ti imaš nešto protiv njega vjerojatno si krivo protumačio moju poruku. nego ja sam sam mislio reći da ovo na slici ne liči na oranje meni više na rovanje liči. ma nekad je on to puno bolje radio koliko se sjećam slika neznam, šta mu bi ovdje.jedno ako nije neka stara slika sa početka pa ju sad stavijo.
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Pozdrav ssucur!

nemislim ja da ti imaš nešto protiv njega vjerojatno si krivo protumačio moju poruku. nego ja sam sam mislio reći da ovo na slici ne liči na oranje meni više na rovanje liči. ma nekad je on to puno bolje radio koliko se sjećam slika neznam, šta mu bi ovdje.jedno ako nije neka stara slika sa početka pa ju sad stavijo.

a mozda si je krumpironja malo :drinkers: :finga:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Nije si on popio ne.....mudar je on....to je on namjerno tako izorao da izgleda kao da su divlje svinje preorale vrt,pa da dobije odštetu, tako da se nađe za za novi stroj s dva konjića na haubi :lol:
Samo je zaboravio traktor maknuti pa je sad ostao dokaz čijih je to ruku djelo....
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Evo i mojeg tomo vinkovića 730
Nisam ga mogao bolje slikat jer sam počeo prepravke na njemu, kotač sam skinu jer sam dala produžetak da mi rođak napravi po njemu još 4 tako da ga proširim, i napravo sam mu kuku i reduciju za kardan

evo slike kuke i kardana
 

Prilozi

  • PB230057.jpg
    PB230057.jpg
    53.5 KB · Pregleda: 279
  • PB230058.jpg
    PB230058.jpg
    52.5 KB · Pregleda: 303
  • PB230055.jpg
    PB230055.jpg
    59.6 KB · Pregleda: 354
  • PB230059.jpg
    PB230059.jpg
    57 KB · Pregleda: 278
  • PB230056.jpg
    PB230056.jpg
    75.6 KB · Pregleda: 4,737
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh