• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Sigurno da nije loša ideja. Samo ti napravi da se osloni, nemoj da ima lufta nego mora da je fiksno i da odmah preuzme svoj dio opterečenja.
Pozdrav i sretno sa radovima.:D
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Dobro odrađeno.:supz:
20353693_z.jpg
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Al ste Vi ljudi vredni, svaka Vam čast :prayer:

Ne hvali previše.:rolleyess:(će se pokvare):twisted:
Ja ovu moju teešku ralicu još nisam stigao ni da probam.
19123849_z.jpg
 
Posljednje uređivanje:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ko će biti dobar za jednog forumaša iz Horgoša trebaju mu mjere za TV732, a moj traktor je u Bih, a ja u Slo pa ne mogu izmjeriti.......:rolleyess:
20355350_z.jpg
 
B

bacsku

Guest
ram za tv732

svaka Ti čast, hvala za pomoć
pozdrav iz severne vojvodine- HORGOŠ
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Mislim da je kod nas oko 10 000 kn s ugradnjom..:twisted: Ima i drugih shema, barem što se financija tiče.
 

stipe

Član
Tu od
16 Ožu 2009
Poruka
118
Pozdrav brane koliko ja znam majstor filipan ti je takav komplet volana ugrađivao po 800eur, s time da mu moraš traktor dovesti kod njega. , a
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Pozdrav brane koliko ja znam majstor filipan ti je takav komplet volana ugrađivao po 800eur, s time da mu moraš traktor dovesti kod njega. , a

ehh da ali traktor ne pe u kombi jer mi je kombi prekratki jedni da ga utovarim u dva djela :scratch
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Pozdrav brane koliko ja znam majstor filipan ti je takav komplet volana ugrađivao po 800eur, s time da mu moraš traktor dovesti kod njega. , a


misli da je sad cijena malo veća,
takva je bila prije 4-5 godina...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Mislim da je bilo i jeftinijih solucija , neko oko Krapine je radio ako se dobro sjećam i prodavao a ugraditi mislim da i nije neki preveliki problem , za Marjana ne znaš što radi a što ne ali ga nije problem kontaktirati i pitati ali moramo biti svjesni da bilo ko da vozi u dva smjera to i košta :blackeye
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Uh, volanska glava 254€, dva cilindra 120€, znači ostalo cijevi i rad.:shock:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Mislim da je bilo i jeftinijih solucija , neko oko Krapine je radio ako se dobro sjećam i prodavao a ugraditi mislim da i nije neki preveliki problem , za Marjana ne znaš što radi a što ne ali ga nije problem kontaktirati i pitati ali moramo biti svjesni da bilo ko da vozi u dva smjera to i košta :blackeye

je glava od mercedesa ne prolazi na tehnickom juce vracen 826 zbog toga :shock:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
je glava od mercedesa ne prolazi na tehnickom juce vracen 826 zbog toga :shock:

Po zakonu NE prolazi ništa što nije po ATESTU pa tako ni volan od mercedesa ali ni razno razni hidroulični cilindri jer to ništa nije po atestu :rolleyess: ,,,, Znači sve zavisi na kakvog si majstora naletio jer ako je pravi nema šanse da prođeš sa bilo čime ,,,,, postoji i solucila ATESTIRANJE samo bi trebalo vidjeti što bi prošlo i koliko bi koštalo ??? :shock:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh