• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
C

caprez

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Pozdrav forumaši ima jedno pitanjce nekidan mi je pukla desna pouosovina. Stavio novu al mi je sada deblokada diferencijala stalno ukljucena, tj prema meni je a na najljepnici pise da mora bit prema napred jer mora biti iskljucena ili nema veze. Probao iskljuciti prema napred al nejde. Prije montaze probao ukljucni zupcanik na polu osovini ide glatko.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: TOMO VINKOVIĆ

Peter, vidi dole oglas :icon_scratch: čovjek kupuje ovakav traktor. Samo reci odgovara li ti cijena :icon_rofl:

http://www.pik.ba/artikal/4629730/tomo-vinkovic-732/

Cjena ne odgovara, nebi ga ja dao od sebe a kamo li za te pare.
A što se slike tiče, one su stalno po nekim oglasima, ovaj put čak u BiH. Srečom da nisam ja uslikan na tim slikama od mog Tome.

Pored svega, još mi ssucur radi reklamu u tom oglasu :icon_eyes::icon_lol:
 
Posljednje uređivanje:

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: TOMO VINKOVIĆ

Pozdrav forumaši ima jedno pitanjce nekidan mi je pukla desna pouosovina. Stavio novu al mi je sada deblokada diferencijala stalno ukljucena, tj prema meni je a na najljepnici pise da mora bit prema napred jer mora biti iskljucena ili nema veze. Probao iskljuciti prema napred al nejde. Prije montaze probao ukljucni zupcanik na polu osovini ide glatko.

Izgleda da nešto nisi dobro sastavijo- zakačijo te te poluge blokade kod rukavca?
Neznam što zapravo bi mogal pogriješiti jer je sve dosta jednostavno napravljeno.
Ponovo rastaviti pa pogledati.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Pored svega, još mi ssucur radi reklamu u tom oglasu :icon_eyes::icon_lol:

He.KO je reko da nema Petra?, biznis je biznis, provizija je provizija, tvoj traktor služi kao izložbeni primjerak.:icon_pai::drink:
 

senad75

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
64
Re: TOMO VINKOVIĆ

Pozdrav dobri ljudi vlasnici TOMA e juče sam pošao skinuti pakne i da vidim šta je sa kočnicama što slabo koči "nikako" kad imaš šta vidjeti pukla jedna prirubnica trombl pun blata i ulja,dihtunga na prirubnici pola fali skinem trubu kad i ležaj konusno valjkasti otišao i tako da sam dans sve razmontirao pa ču sve ležajeve izmjenjati,semeringe,dihtunge .....napravih sebi fina posla hehehe:eek:: al hajde kad sm sve skinuo ludo bi bilo ne izmjenjati sve što je imalo slabo i što se može zamjeniti
 

bibos1w

Član
Tu od
4 Stu 2012
Poruka
55
Re: TOMO VINKOVIĆ

Evo da se javim sa rješenim problemom inverzije.
Vrlo jednostavno, kupljen samo nastavak, a inverzija dana pod račun. :D:
S obzirom da sad vrti u lijevu stranu a imam kardan sa kuplungom, moral sam skinut kuplung jer nije htio zavrtit malčera. :icon_question:
Zanima me dal to može stvarat kakve probleme?
Nakon kaj sam skinuo kuplung, odradio je kosidbu bez problema...

Evo malo slikica mehanizacije...i hvala "tomi522" na kontaktu za majstora! :icon_e_wink:



 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Re: TOMO VINKOVIĆ

nema problema kolega,,,
pa zato smo tu da pomažemo jedni drugima:icon_super:
 

belscak

Član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
78
Re: TOMO VINKOVIĆ

Može savjet,imam vinograd širina između redova je 130cm i sad to frezam sa tv 418 i frezom 95cm i to je taman širina.Ali ako bi kupio jači tv 732 dali mogu s njime to frezati pošto je on širi ili ima isto kakva proširenje koja se mogu skinuti da bude širok 100cm.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
Re: TOMO VINKOVIĆ

Može savjet,imam vinograd širina između redova je 130cm i sad to frezam sa tv 418 i frezom 95cm i to je taman širina.Ali ako bi kupio jači tv 732 dali mogu s njime to frezati pošto je on širi ili ima isto kakva proširenje koja se mogu skinuti da bude širok 100cm.

Ima proširenja možeš ga suzit ali mislim da je freza za njega šira od ove koju sad imaš
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Može savjet,imam vinograd širina između redova je 130cm i sad to frezam sa tv 418 i frezom 95cm i to je taman širina.Ali ako bi kupio jači tv 732 dali mogu s njime to frezati pošto je on širi ili ima isto kakva proširenje koja se mogu skinuti da bude širok 100cm.

Možeš ga suziti na 100cm i manje, freza ti paše tu što imaš.:icon_anal:
20898046.jpg
 
Posljednje uređivanje:

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Re: TOMO VINKOVIĆ

bibos1w

Vidim da imaš vrtni traktor in TV z malčerjem.

Kako se obnese Tv sa malčerjem?

Mene tudi to zanima?
 

bibos1w

Član
Tu od
4 Stu 2012
Poruka
55
Re: TOMO VINKOVIĆ

bibos1w

Vidim da imaš vrtni traktor in TV z malčerjem.

Kako se obnese Tv sa malčerjem?

Mene tudi to zanima?
Nakon kaj sam kosil sa vrtnim traktorom 10 000 m2 zadnjih 7 godina, ovo mi je preporod.
Bio bih sretniji kad bi bil tv jaci, ali nemrem se pozalit ni sa ovim.
Jedini razlog kupovine tv sa malcerom je bil da nemoram svaka dva tjedna kosit, jer on ipak moze i vecu travu pokosit, za razliku od mtd-a. On je moral obavezno kosit svaki drugi vikend inace nije mogel progutat travu.
 

BuKvIk

Član
Tu od
11 Pro 2011
Poruka
53
Re: TOMO VINKOVIĆ

Pozdrav forumaši,
danas novi problem na brtvi glave baca gorivo prvo je bilo jako malo no sad baca kao lud i neznam što da napravim razmišljam sad rastaviti motor pa vidjeti što se dešava,ak neko ima nekakvog iskusta s time neka pomogne.
HVALA!
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Re: TOMO VINKOVIĆ

Pardon kaj je pitanje postavljam u ne baš temi za to al trebao bi hitno saznat dimenziju,tj dužinu pogonskog remena na okretaču sijena od tomovinkoviča.
Stari otišao u vječna lovišta pa nemam po čemu kupit novi

Hvala unaprijed!!!:(handshake):
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Re: TOMO VINKOVIĆ

E baš takav samo malo dorađen jer IMT radi sa njime

Puno hvala za dimenziju,sutra u potragu za remenom
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh