• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mrki_grapska

Član
Tu od
25 Srp 2013
Poruka
107
Re: TOMO VINKOVIĆ

pozdrav evo malo slika
Zamjenjena gumica na BRZOJ SPOJCI
picture.php


Takodje zamjenjena gumica na PUMPI (gumica je tu gdje strijelica pokazuje)
picture.php


Eh za ove gumice idem danas u nabavku JAVIM CIJENU I MJESTO GDJE KUPIM
picture.php


A sto se tice klipa juce sam pitao znaci to sto je u crvenom krugu kod mene stoji neki zaptivac (Karika) a znaci ipak tu ide gumica
picture.php


I evo taj zaptivac
picture.php


evo malo tomo ore i sipa se nafta :)
picture.php

picture.php


picture.php

I TAKODJE BI DANAS TREBAO UZETI NOVE FAROVE NEKU NOC SAM OKASNIO IZ SUME I SLABO SAM VIDJEO :) A PRIKOLICA IZA PRIVREMENA PLANIRAM PRAVITI AL NEMAM PUNO VREMENA PA KAD POCNEM BIT CE SLIKA.
picture.php


POZDRAV
 

BuKvIk

Član
Tu od
11 Pro 2011
Poruka
53
Re: TOMO VINKOVIĆ

primjetio sam da mi na spoju motora i diferencijala curi ulje i razmišljam ga rastavit za vikend pa me zanima kaki semering ide unutra jer u priručniku ga ne mogu naći
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Re: TOMO VINKOVIĆ

Po katalogu su dva u mjenjaču : 30x52x10 i 30x55x10, a sad koji je točno na strani do motora neznam jer nisam otvarrao,ali čini mi se da bi trebao biti ovaj prvi
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Re: TOMO VINKOVIĆ

Probaj odgonetnuti koje ulje curi?
Dal iz menjača, ili iz motora, oseti se razlika na dodir, a i prepoznaje se po boji i mirisu.
Ili vidi ispod gde curi...imaš dve rupe ispod, jednu do menjača, drugu do motora.
Ako curi iz menjača, onda semering po katalogu 30x62x10 , a ako iz motora, što je manja verovatnoća...tu ti nemogu pomoći, jer u motor neguram nos, prepuštam meštrima taj dio(ako dođe do toga)
Sretno šarafanje...
pozzz joe!
 

BuKvIk

Član
Tu od
11 Pro 2011
Poruka
53
Re: TOMO VINKOVIĆ

curi iz diferencijala na onu rupu,ali i kod šarafa di se spaja motor i diferencijal,izgleda da je puno ulja izcurilo,sad sam malo pokosio da vidim hoće curit i sad još jače curi
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Eh za ove gumice idem danas u nabavku JAVIM CIJENU I MJESTO GDJE KUPIM

I TAKODJE BI DANAS TREBAO UZETI NOVE FAROVE NEKU NOC SAM OKASNIO IZ SUME I SLABO SAM VIDJEO :)
POZDRAV
Total Trade ili specijalizirana trgovina u krugu Trudbenika, bavi se proizvodnjom i prodajom hidraulike i izradom cijevi, a farovi 12KM na pijaci.:icon_scratch:
Lijepo ore.
picture.php

He he, da si zakačio iza pluga kakvu hrastovu granu, mogao si ovo i pobrnati.
 
Posljednje uređivanje:

zverinicatv

Član
Tu od
30 Tra 2011
Poruka
42
Re: TOMO VINKOVIĆ

Pozdrav
Evo kible za tomu 420 nosi bez problema 300 kila.


Pozdrav SSUCUR i ostali treba mi zupčanik veliki za diferencial toma P18 ima li ko.Hvala
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Re: TOMO VINKOVIĆ

Pozdrav
Evo kible za tomu 420 nosi bez problema 300 kila.


Pozdrav SSUCUR i ostali treba mi zupčanik veliki za diferencial toma P18 ima li ko.Hvala

nosi on i vise :icon_pai::icon_weed:
yunm.jpg


b2o0.jpg
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Zanimljivo ojačanje na uglovima.:icon_cool:Koliko vidim kibla (plato) ide vodoravno gore.

Mrki šta bi sa gumicama?
Eh za ove gumice idem danas u nabavku JAVIM CIJENU I MJESTO GDJE KUPIM
POZDRAV
 
Posljednje uređivanje:

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Re: TOMO VINKOVIĆ

nema bacanja matrijala i na podu sam stavio skije
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Re: TOMO VINKOVIĆ

to je hidraulicna kipa ?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

nema bacanja matrijala i na podu sam stavio skije

A na podu se nađe svašta.:icon_eyes: I zadnji dio traktora.:icon_e_wink:
21080920.jpg

21080902.jpg

BaTeK:icon_super:
 

mrki_grapska

Član
Tu od
25 Srp 2013
Poruka
107
Re: TOMO VINKOVIĆ

Zanimljivo ojačanje na uglovima.:icon_cool:Koliko vidim kibla (plato) ide vodoravno gore.

Mrki šta bi sa gumicama?

Ma nisam jos kupio morat cu skoknuti do total trade ili zlatno polje u gracanici. sto sam mogao sa obicnim gumicama to sam uradio ali moram naci one za pumpu 8 tzv osmice i one oko njih
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Re: TOMO VINKOVIĆ

Zanimljivo ojačanje na uglovima.:icon_cool:Koliko vidim kibla (plato) ide vodoravno gore.

Mrki šta bi sa gumicama?

ako tako zelis mozes i drukce prikopcati pa lomi ko kibla na bageru dize prem gore ali nema potrebe
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: TOMO VINKOVIĆ

Ma nisam jos kupio morat cu skoknuti do total trade ili zlatno polje u gracanici. sto sam mogao sa obicnim gumicama to sam uradio ali moram naci one za pumpu 8 tzv osmice i one oko njih

Total i zlatno.. ako nemaju,moraš čekat 7 dana, gore kod trudbenika većinom imaju-oni su i servis hidraulike.:icon_neutral:
 

mrki_grapska

Član
Tu od
25 Srp 2013
Poruka
107
Re: TOMO VINKOVIĆ

e hvala ti cim mognem idem u potraznju, a de mi reci odakle si ti
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
Re: TOMO VINKOVIĆ

pozdrav drugari proletos sam kupio tomu 419 pa sam nabiavioo poluge neznam nija od cega pa bih da ih kad dobijem vreme montiram.
samo bi molio nekog da mi stavi neke mere koliko su dugacke od bolcnova ispod traktora do kraja ka kopčanju,i koja je standardna sirina kacenja na priključcima za tomu??.kod traktora je 85-7 mislim vecih.unapred hvala gledo sam slike kroz temu samo mi fale dimenzije.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh