• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Poveži još sa dvije šipke ovak dolje od žabica pa na one prečne.:icon_e_wink:
s5ct.jpg
 
L

lipejan

Guest
Zdravo dečki!
Evo mene,još jedan ponosni vlastnik TV 732.Dolazim iz Tolmina(SLO)Često pratim Vaš forum i ne mogu da verujem uskoro 2000 stranica o našim Tomotim.Evo i baš u temu je problem,možda je neko napravijo,(mislim siguro je)poluge menjača na sajle.Ako mi možete pomognut,da nešto nađem na to temu.
Samo tako dalje i hvala vam.
 

frenky

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
107
Dobra večer svima!
Da li ima neka dobra duša koja bi objasnila postupak skraćivanja osovine volana od tamića da bi ga mogao ugraditi na tomicu. Hvala:(y):
 

vtrbovi3

Član
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
88
Evo ti plug koji bi se dao napravit sa malo volje kod kuče.Ovo kačenje u tri tačke se mi čini OK.

Ovaj plug mi je poznat.Ljudi sretan božić i nova godina i i nadolazeći božić tko ga slavi neka je sretan.Živi bili i Tome vozili
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ExtermoIvan

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
53
Odradio sam hidraulicno kvacilo i prezadovoljan sam takodje je stigla i muzika..Srecni predstojeci praznici...
 

Prilozi

  • Fotografija0296.jpg
    Fotografija0296.jpg
    79 KB · Pregleda: 339
  • Fotografija0297.jpg
    Fotografija0297.jpg
    79.6 KB · Pregleda: 365
  • Fotografija0299.jpg
    Fotografija0299.jpg
    50.6 KB · Pregleda: 312
  • Fotografija0300.jpg
    Fotografija0300.jpg
    79.4 KB · Pregleda: 312

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
najprije da zazelim sve najbolje povodom blagdana.....

a sada pitanje, da li bi se dalo nabaviti i gdje nova svijetla TV kvadraticnog oblika... inace uskoro bi krenuo sa obnovom svog pasqualija, a na njemu su ugradjena takva svijetla kao na slici TV u prilogu.... u maloprodaji nailazim samo na crna okrugla....

inace sliku sam "ukrao" sa googlea....


dohtor ako želiš baš okrugla svjetla dadu se nabaviti samo je cjena paprena,
te je proizvodila ELMA, po licenci od Helle, sad jednio ima Heline za nabaviti
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
@ExtermoIvan - namesti neki prinudni šešir za ozvučenje u slučaju kiše, da je možeš prekriti...jer ako se membrana nakvasi, i pokrivi...zvučnik će samo da prdi, prr prr prr! Ili je muzika samo za paradu...:icon_thumright:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Želim svima zdravja i sreče u novom letu,da bi bilo bolje od ovog.Pozdrav svima.:(handshake):
caou.gif
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
@ExtermoIvan - namesti neki prinudni šešir za ozvučenje u slučaju kiše, da je možeš prekriti...jer ako se membrana nakvasi, i pokrivi...zvučnik će samo da prdi, prr prr prr! Ili je muzika samo za paradu...:icon_thumright:
Trebalo bi nasnimit nekog 6 cil. turbaka i u vožnji tome naglas puštat pa nek razmišljaju..
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh