• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Generalno o Tomo Vinković traktorima

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
da ne pišem ponovo, stranica 16 u ovoj temi......moj prvi savjet na ovom forumu :(giggle):
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Znam ovo sa leptirom,pokusavo sam bez njega i nema sanse da upali,i leti i zimi mora da se povuce leptir.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Danas napravio ispit (za varno delo s traktorjem in traktorskimi priključki), a vozio ovo ispod. Uh da mi je Tomica bio bliže da ga stavim na dodatni sjedež, da ga malo provozam.:p:
gallery_10552_1124_135974.jpg
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Za pilu sam napravio prije dvije godine, ebga moralo se i za traktor.:icon_redface:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Nevjerovatno ali istinito, u SLO od 130000 traktora, 4518 traktora Tomo Vinković registriranih.:icon_e_surprised::icon_scratch:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Bravo, bićeš glavni, još napravi jedan lanac za luk i grah .:icon_winkle:
 

mrki_grapska

Član
Tu od
25 Srp 2013
Poruka
107
Slabo se ovdje kod nas grah posebno, sije vecina je uz kukuruz a za luk da i nepricam to sebi svako kod kuce u basti posadi i to je to razmisljao sam o sijacici za kukuruz i uz nju sijat grah
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Zato na pijaci u Doboju nema domaćeg graha. I jest naj bolji kuruzar.:icon_e_wink:
Cijev za izlaz napravi kao ispod da imaš kontrolu sijanja, kao ovo.
21358184.jpg

Evo ova moja može oboje skupa.
20706484.jpg
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Tomo konačno dobio nove cipele i čarape

Na slici stara Sava i nova Cultor, jedne i druge su iz isto imene tvornice Ruma Guma:

8jmk.jpg


a28s.jpg
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Danas napravio ispit (za varno delo s traktorjem in traktorskimi priključki), a vozio ovo ispod. Uh da mi je Tomica bio bliže da ga stavim na dodatni sjedež, da ga malo provozam.:p:

Nije valjda da mora da se polaze ko za kola,kod nas svi voze sa b kategorijom(za kola),a sad je uvedena neka nova f kategorija(za traktor)ali koliko ja znam polazu se samo propisi,nije valjda da mora i za prikljucke posebno,a nede sam procito ovu budalastinu za motornu testeru,a sta brane30 spominje i spricu?
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Eh, pitaću te za koju godinu, ili mjesec, U SLO nemožeš registrovat traktor brez F kategorije, u šumu sa motorkom brez ispita i SVE zaštitne opreme ni mrdnut.:icon_razz:Smiješ ali moraš imati u džepu minimum 500€
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
:icon_super:Mrki grapska odlično ti ide izrada,vidim da sastavljaš iz svega tako je prav ne teba sve novo i iz starih delova se može složit da je ko novo.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh