• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorenje (Štruc) MUTA

S

staffmen

Guest
meni je isto zapela sipka desetka u kosite kod strizne kose. Mtk se ugasio, radio sam na trecini gasa. Al radilica ostala cijela. Jedan zub na kosi je pukao, a sipka skoro pa prerezana ostala:finga::finga:
Pricam o ACME motru....
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Pazi rupa za anlaser... ima ih i s anlaserom?

Ima i sa alanserom.Ugrađivani su tvornicki na agregate.

meni je isto zapela sipka desetka u kosite kod strizne kose. Mtk se ugasio, radio sam na trecini gasa. Al radilica ostala cijela. Jedan zub na kosi je pukao, a sipka skoro pa prerezana ostala:finga::finga:
Pricam o ACME motru....

Kod acme i lombardini tesko u tom slucaju puca radilica.Kako narod kaze koliko para toliko muzike.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Stoji to što tvrdiš, ali uzmi u obzir da benzinac ima puno lakši zamašnjak. On je često sukrivac za svinute i puknute radilice.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Stoji to što tvrdiš, ali uzmi u obzir da benzinac ima puno lakši zamašnjak. On je često sukrivac za svinute i puknute radilice.

kaj vi to trgate? pa ja sa olympia kosilicom nisam jenput odsjekal šipke ili strgal noževe još češće jer imam super susjeda koji svima u selu pika bombe po travnjacima :axe::axe::axe::axe:
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Stoji to što tvrdiš, ali uzmi u obzir da benzinac ima puno lakši zamašnjak. On je često sukrivac za svinute i puknute radilice.

Tacno tako_On uveliko pomaze naglim udarima da sjebu nesto na motoru.
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
može savjet?

pozdrav,svima.imam problem,pa ako netko zna pomoć nek napiše nešto.nedavno sam nabavio polovni motokultivator gorenje muta-rapid.to je stari traktorčić,mislim da nije nešto puno ni radio.imam problema s mašinom.to je onaj "srbin",radjen u beogradu šta ima ono kolino iznad karburatora.
čitao sam o tim motorima da nisu dobri,osim za trening veslačima.da triba puno čupat onaj špag da upali.e to se i meni dogadja.palio je koliko toliko uredno,par puta,(ali je radio samo na jedne djire,)dok ja nisam rastavio filter od zraka,izlio iz njega 2 deca vode i malo mulja,i ulio ulje.skinio sam i karb,otvorio ga i oprao benzinom,i propuhao sve dizne i rupe koje sam vidio kompresorom.poslje toga je upalio,nakon puno potezanja,i malo benzine u cilindar,i radio par minuta.gas je bio na trećini.opirao se promjenama gasa,jednostavno bi počeo trokirat.poslje se ugasio,nakon šta sam otvorio ćok.a samo tako se dalo smanjit gas.poslje toga sam vukao špag dok nisam odustao.bivši vlasnik mi je rekao da je problem s tom regulacijom gasa.motor je dosta glasan,ali nisam vidija da nešto puno dimi.na izvadjenu svićicu,i uguran prst u rupu od svićice,kad okrećem radilicu,napumpa nekakav tlak.sad jel dovoljan nemam baš iskustva.volija bi da mi ljudi koji imaju iskustva s tim motorima daju savjete kako dobit uredan odaziv na gas.da li se kako vidit kakvo je stanje tog motora,bez posjete mehaničaru?(momentalan nedostatak novca)imam ponešto iskustva s,drugom frezom, mio standard, kojeg stalno popravljam,ali mi svaki put (nakon nešto zafrkancije)upali i radi uredno svaki dan, dok ga ne ostavim duži period.
 

beba

Član
Tu od
18 Lip 2011
Poruka
76
pozdrav,svima.imam problem,pa ako netko zna pomoć nek napiše nešto.nedavno sam nabavio polovni motokultivator gorenje muta-rapid.to je stari traktorčić,mislim da nije nešto puno ni radio.imam problema s mašinom.to je onaj "srbin",radjen u beogradu šta ima ono kolino iznad karburatora.
čitao sam o tim motorima da nisu dobri,osim za trening veslačima.da triba puno čupat onaj špag da upali.e to se i meni dogadja.palio je koliko toliko uredno,par puta,(ali je radio samo na jedne djire,)dok ja nisam rastavio filter od zraka,izlio iz njega 2 deca vode i malo mulja,i ulio ulje.skinio sam i karb,otvorio ga i oprao benzinom,i propuhao sve dizne i rupe koje sam vidio kompresorom.poslje toga je upalio,nakon puno potezanja,i malo benzine u cilindar,i radio par minuta.gas je bio na trećini.opirao se promjenama gasa,jednostavno bi počeo trokirat.poslje se ugasio,nakon šta sam otvorio ćok.a samo tako se dalo smanjit gas.poslje toga sam vukao špag dok nisam odustao.bivši vlasnik mi je rekao da je problem s tom regulacijom gasa.motor je dosta glasan,ali nisam vidija da nešto puno dimi.na izvadjenu svićicu,i uguran prst u rupu od svićice,kad okrećem radilicu,napumpa nekakav tlak.sad jel dovoljan nemam baš iskustva.volija bi da mi ljudi koji imaju iskustva s tim motorima daju savjete kako dobit uredan odaziv na gas.da li se kako vidit kakvo je stanje tog motora,bez posjete mehaničaru?(momentalan nedostatak novca)imam ponešto iskustva s,drugom frezom, mio standard, kojeg stalno popravljam,ali mi svaki put (nakon nešto zafrkancije)upali i radi uredno svaki dan, dok ga ne ostavim duži period.
Jarane taj motor ti je ko vrijeme sad hoce sad neće da upali, ja sam ga imo i nateglio se dosta al i isto tako dao ruke. Mene je uvjek zezala struja i onaj ventil na rezervaru gdje se puta i zatvara gorivo on mi se začepljo posro je bio rezervar zahrđo pa hrđa začepljala onaj ventil, a struja i slabo hlađenje koliko sam mogao uočiti su ima glavna mahana, i potrošnja goriva velika. Ovaj motor ti nije za velika rada i grijanja da odma znaš neki su stavljali elektronik mjesto platina i bude bolje koliko je to bolje ?? Ako imas ikakve sanse ili ti ispane sansa kupi dizel bilo kakav bolji je od toh motora pa makar i kinezki nije loš a jeftin, a dotad nek imas uvjek rezerve špag jer se valja natrzat dok upali
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
Jarane taj motor ti je ko vrijeme sad hoce sad neće da upali, ja sam ga imo i nateglio se dosta al i isto tako dao ruke. Mene je uvjek zezala struja i onaj ventil na rezervaru gdje se puta i zatvara gorivo on mi se začepljo posro je bio rezervar zahrđo pa hrđa začepljala onaj ventil, a struja i slabo hlađenje koliko sam mogao uočiti su ima glavna mahana, i potrošnja goriva velika. Ovaj motor ti nije za velika rada i grijanja da odma znaš neki su stavljali elektronik mjesto platina i bude bolje koliko je to bolje ?? Ako imas ikakve sanse ili ti ispane sansa kupi dizel bilo kakav bolji je od toh motora pa makar i kinezki nije loš a jeftin, a dotad nek imas uvjek rezerve špag jer se valja natrzat dok upali

evo ja ga danas malo rastavlja,karburator,pa onaj mehanizam korekcije gasa,on me bija satra,bivši ga vlasnik nije zna složit,nije razumija na koji princip radi.pomoga mi je onaj tekst od simonovića,za razinu goriva u čašici,i da posložim taj regulator.i ja sam špinicu danas rastavija.kapalo gorivo s nje.rastavija sam ju da vidim koji je navoj,da kupim drugu.kad sam ju rastavija vidija sam da je gumica na njoj propala.onda sam uzea crivo od goriva,skalperom odriza "fetu",da mi glumi tu gumicu.nabija to u špinicu,i ne kapa više.komadić criva,dobro glumi gumicu i dihta u cjevi špinice.danas kad sam sve to pospojija,malo sam vergla i upalija je.regulator sam naštelova u radu.poslje sam dava gas,sad uredno prima gas od minimuma do maksimuma.zavrnem špinu,i nakon par minuta se ugasi,kad je potrošija gorivo.poslje pustim gorivo,potegnem,upali iz prve.ugasim ga,skinem rezervoar,mućnem ga benzinom,izlijem ju van kroz čep.rezervoar je zardja..izbacim iz njega gorivo i talog,i ugradim plastični filter goriva odma po izlazu iz rezervoara.
sad mi triba puno savjeta.kupija sam traktor o kojem nisam ništa zna,polovan,od čovika koji je bija loš za održavanje i popravke,a traktor mu vjerovatno i nije puno radija.svjestan sam da tribam prominit ulje.i u getribi i u karteru.ii kupit još jednu svićicu.netko je pisao da bi tribalo rastavit cili motor i očistit nekakav kanal u kojeg taj motor sakuplja nečistoće.to mi se čini velikom faturetom!jel zna neko da li se taj kanal isčistit kako bez velikog razvidavanja?
tribaju mi svi živi savjeti kako bi sve provjerija i posložija da me šta manje za_ebaje taj motor.jer ide u polje,u poljsku kućicu a tamo neću imat alata,ka u garaži.
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
zna li netko koliko ulja ide u karter ovog motora la300?rastavljačinu u cilju čišćenja onog kanala koji filtriras to ulje,ćemo ostavit za neko buduće vrime kad dobijemo dovoljnu količinu podataka,šta me sve di čeka.sad bi proba prominit ulje,nebi li s njime izašlo bar nešto šporkice,i da se odgodi začepljenje i havarija.jako bi pomogla slika tog dijela,ili neki trik kako to bar malo očistit bez rastavljanja.jer mi motor sad pali i radi uredno.hvala na eventualnom odgovoru.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Za kolicinu ulja u karteru nisam siguran al mislim da staje oko litre.Za ciscenje kanala na radilici moras skinuti motor.Kad skines zadnji poklopac motorra mozes vidjeti taj kanal.On se nalazi na radilici iza zupcanika.Da bi to kvalitetno odradio moras odvrnuti i vijke klipnjace i smaknuti je sa radilice.Kad ocistis kanal tad moras i ocistiti rupu preko koje ulje iz kanala dolazi do klipnjace.



Uploaded with ImageShack.us
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
sranje pregolemo!!!pošto taj motor još radi,ja ću njemu prominit ulje 2-3 puta,nakon svakog sata-dva nekog rada..pa šta mu bog da..ako bude,bum tras,bit će kipi,kipi,kipore...
hvala za sliku,tek s njom dobijem dojam di je tu šta pozicionirano, i dojam kakve me muke čekaju ako to rastavim.a meštra platit, mogu kupit po novog motora..
imam još jedno pitanje;
ima li za ovu moju "pra,mutu" plug?vjerovatno ima,kad ima za agrije..di se kači,s koje strane, takav plug i od čega sve bi moga plug na nju?postoji li koji koji se može ubacit kroz onu cijev kako mi se freza kači?ili da to sam napravim,nadjem cijev koja ide unutra,da je jaka,i zavarim na nju neki plug.triba mi najjeftiniji,da je u stanju orat ledinu i prevrćat zemlju,da ju se da frezat poslje..jel pametno kačit plug u onu cijev,di ide freza?freza se zgodno odvoji za 2 sekunde,bilo bi zgodno da se može plug u istu cijev spojit..:?

lisnik jel ta slika s 5 klipova u zvijezdu,na tvom avataru,motor od jednog starog saaba?
e,i koje ulje je najbolje ulit u motor?(ja sam u toplim krajevima,u nas je danas bilo 28sc).i koje ulje ide u getribu?jel u mene lamela u ulju?mora bi i iz getribe prominit,jer neznam šta je trektor sve proša,i jel kad minjano.getriba dosad radi skroz dobro,lamela isto.a pošto je traktor vjerovatno duže leža vani,poželjno je prominit i iz getribe..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

beba

Član
Tu od
18 Lip 2011
Poruka
76
lisnik jel ta slika s 5 klipova u zvijezdu,na tvom avataru,motor od jednog starog saaba?
e,i koje ulje je najbolje ulit u motor?(ja sam u toplim krajevima,u nas je danas bilo 28sc).i koje ulje ide u getribu?jel u mene lamela u ulju?mora bi i iz getribe prominit,jer neznam šta je trektor sve proša,i jel kad minjano.getriba dosad radi skroz dobro,lamela isto.a pošto je traktor vjerovatno duže leža vani,poželjno je prominit i iz getribe..

Sto se tiče motrnog ulja sipas dokle moze na onaj čep sa strane koliko mi je u sjecanju ostalo ide negdje oko 1l ulja neznam tačno, al motor na ravnom mora biti pri sipanju. A ulje uzmes bilo koje motorna neka nije jeftinije od 3eura i nemoze faliti hehehe, samo redovno promjeni, i mjnenjač ide 90-ka ina-90. u zračni filter motorno bilo koje.

sranje pregolemo!!!pošto taj motor još radi,ja ću njemu prominit ulje 2-3 puta,nakon svakog sata-dva nekog rada..pa šta mu bog da..ako bude,bum tras,bit će kipi,kipi,kipore...
hvala za sliku,tek s njom dobijem dojam di je tu šta pozicionirano, i dojam kakve me muke čekaju ako to rastavim.a meštra platit, mogu kupit po novog motora..
imam još jedno pitanje;
ima li za ovu moju "pra,mutu" plug?vjerovatno ima,kad ima za agrije..di se kači,s koje strane, takav plug i od čega sve bi moga plug na nju?postoji li koji koji se može ubacit kroz onu cijev kako mi se freza kači?ili da to sam napravim,nadjem cijev koja ide unutra,da je jaka,i zavarim na nju neki plug.triba mi najjeftiniji,da je u stanju orat ledinu i prevrćat zemlju,da ju se da frezat poslje..jel pametno kačit plug u onu cijev,di ide freza?freza se zgodno odvoji za 2 sekunde,bilo bi zgodno da se može plug u istu cijev spojit..:?

Plig se kopča na taj fazon kod dosta njih, al orat ledinu ili ista tvrdo sa motokultivatorom to je lom zivi pa i nemoguće sa malim motokultivaotom, a ni sa velikim se nebih usudio jedino ako je parcela mala i prije orana, a ledinu uh teško
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
u mene je ovakav traktor
slika-348861-2012-04-1335533706-default.jpg

ima li ova muta lamelu koja pliva u ulju?jel u takve ide hipenol?
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
Sto se tiče motrnog ulja sipas dokle moze na onaj čep sa strane koliko mi je u sjecanju ostalo ide negdje oko 1l ulja neznam tačno, al motor na ravnom mora biti pri sipanju. A ulje uzmes bilo koje motorna neka nije jeftinije od 3eura i nemoze faliti hehehe, samo redovno promjeni, i mjnenjač ide 90-ka ina-90. u zračni filter motorno bilo koje.



Plig se kopča na taj fazon kod dosta njih, al orat ledinu ili ista tvrdo sa motokultivatorom to je lom zivi pa i nemoguće sa malim motokultivaotom, a ni sa velikim se nebih usudio jedino ako je parcela mala i prije orana, a ledinu uh teško

evo nasuja sam hipenola 2 litre,mrvu više.do polovice, izmedju sinjala na onoj šipki od ulja u getribi.u motor ide i manje od litre,bar je meni tako išlo.do čepa.danas je partila u polje.sam sam ju uvalija u portapak od astre i sam ju i izvadija u polju.mislija sam da ću doma bez kostiju,al eto uspija sam ju pribacit.upalija i pofreza nekih 100 kvadrata na jednom mistu koje nije davno orano.izgleda mi mrvu brza,dok freza.ma dobro,dvaput prodjem i bude dobro usitnjeno nekih 10-15 cm duboko.samo u pravu si da triba potezat ka majmun dok ne upali.pomalo vatam trikove.sad odvidam svićicu,obrišem gorivo s nje,i uz pola ćoka upali.ako je radila bez ćoka.samo mi je zayeb šta mi poljska kućica ima skaline.moram nać 2 komada murala da mogu lakše uć i izać.e sad bi li kemija kakav plug,vidit ću.il da platim nekom da mi ispluži to zemlje pa da je dalje samo frežem.neznam dovoljno o zemlji,još tribam puno toga naučit.pa i to koliko bi mi često moga zatribat plug.:lol:
al koliko me satra trimer neki dan za sve pokosit,čini mi se lakše sve to frezat,da ništa i ne sadim:twisted:
inače u nas ovdi je zemlja nekakva s puno kamenčića,sipka.čini se da nije puno "teška",kad se redovito radi.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Taj motor moze imati zapis i od popa i od hodze ,i on opet nevalja.

Dok radi radi .,Cim pocne zajeb... stavljaj dizel i izađe te jeftiniji popravak.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Taj motor moze imati zapis i od popa i od hodze ,i on opet nevalja.

Dok radi radi .,Cim pocne zajeb... stavljaj dizel i izađe te jeftiniji popravak.

Samo sam htio pomoći onima koje muče detalji tj podaci oko količine ulja itd....a kakkav je to motor to ja jako dobro znam jer sam se nešto navukao špage za paljenje pa ništa.....to je motor za male radove i za ne previše zahtjevne korisnike,tko god se misli baviti imalo ozbiljnijim poslom,slažem se dizel gore i bez brige
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,720
Ne razmem zakaj svi toliko pljuju po LA300. To je još uvijek najrašireniji motor na MTK. I ja sam imel problema s paljenjem dok nisam navčil pravilni postupak. Nikad poslije problema s dva takva motora.
Jasno da se taj motor (40 godina stare konstrukcije) sa 7 ks nemre mjeriti s dvaput težim i 25% jačim dizelom, no svakako ooravdava cijenu koju košta.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Ne razmem zakaj svi toliko pljuju po LA300. To je još uvijek najrašireniji motor na MTK. I ja sam imel problema s paljenjem dok nisam navčil pravilni postupak. Nikad poslije problema s dva takva motora.
Jasno da se taj motor (40 godina stare konstrukcije) sa 7 ks nemre mjeriti s dvaput težim i 25% jačim dizelom, no svakako ooravdava cijenu koju košta.

nije stvar u paljenju samo nego u svim njegovim ostalim dobro poznatim manama
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
evo prefrezah nekih 300m2 teške ledine i još 200,di je već orano,zadnji put prije godinu dana.ledinu,iza kiše,skakće muta ka agrija,ja ju puštam da sama češe,i isfrezala je ledinu.već 3 puta.na dubinu od 10tak cm.negdi i 15tak.sad čekam još jednu kišu,da probam prodrijet dublje.koliko je uputno skinit one "skije",sa freze,da bolje potonu freze?onaj komad u sredini,sad je na najzadnjoj rupi,to bi valjda tribalo bit za najdublje.al neda ledina dublje.svakim frezanjem je cenat dublje.pa čekam kišu da namoči tvrdi sloj ispod pofrezanog.da dostignem dubinu.sad neću ništa sadit,frezat ću korov neko vrime da malo očistim zemlju.pa ću sadit možda na jesen,a možda i na proliće.hvala za slike.pitat ću pojedinosti i za razne biljke,kad bude vrime.sad samo tribam nekakav kalendar,za moje podneblje,kad se šta sadi,i šta za čim ide,i šta uz šta ide.da si spremim i proučavam dok se zemlja ne očisti..prvi put kad sam freza izgledalo je ka da je zemlja puna špene od tokarenja,koliko je korjenja bilo..:D

pozdrav
 

Najnoviji postovi

Na vrh