• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Mike kaže:
ništ čudnoga...ide žetva... :evil:

Oteo si mi riječi iz usta...žalosno , ali točno se moglo predvidjeti da će najviše podići cijenu plavog dizela
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
495
Kak im ne padne na pamet cijenu psenice formirati prema grenlandskom trzistu naprimjer , ko naftu prema mediteranskom.
Uvoz kojecega od kojekud cvate , samo je iz zemalja clanica OPEC-a na samom dnu .A ime im govori cime se bave-izvozom nafe. Jos da to prokuze nadlezni .....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Majku im ljubim, a barel nafte je pao najviše do sad, a oni dižu, sunce žarko :( :( :( :(
 
L

Luka.

Guest
moja tata je išo po gorivo reko je da je gužva veča od onih na nalpatnim kučicama :D :D
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
76 LIPA!!!!!
Ljudi moji pa kuda to vodi, dižu cijenu plavog dizela za 76 lipa i to samo tako, iz čistog mira, bez ikakvog valjanog razloga...žalosno, stvarno žalosno.
Imam dojam kao da svi rade protiv poljoprivrede i ljudi koji od nje žive. Ratarima sramotno nisko plaćaju pšenicu, stočarima iz mjeseca u mjesec sve manje plaćaju mlijeko i onda nam još i jednima i drugima lijepo INA opali šamarčinu sa svojim cijenama...pa najradije bi propao u zemlju od jada.
Ali glavno da je netko lijepo zaradio na prodaji INE i svih ostalih poduzeća strancima i sad DA I HOĆE (vjerojatnost za ovo je nikakva) nešto poduzeti jednostavno ne može jer su stranci vlasnici cijele Lijepe NAŠE.
Toliko toga bi još mogao napisati, ali jednostavno nemam snage...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Pa, ina duguje državi skoro 2 mlrd kn, pa otkud onda čuđenje? Jaca osim harača ubire još toga...
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Ina više nije naša pa se i ovdje stranci umjesto na svojim ljudima žele namirit na nama. Što se tiče cijene goriva pa znate da više od pola cijene goriva ide u državni proračun ili bi trebalo ići ali se možda negdje izgubi putem.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
pa kaj se čudit tomu,
znaju da je pšenica pobrana ,plačena ili bude koliko malo njih ne zanima
ide berba suncukreta,kuruza,pa onda oranja i sjetve ozimih kultura.
znaju oni kad treba dič cjene goriva,i ostalog.
a mi ak očeš radit, radi ak nečeš niko te ne tjera,a živjet od nečeg moraš.
 
L

las2

Guest
Loža u traktore???? Iskustva, prijedlozi... Dali je dobro ili loše????
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Znam samo da sam s plavim ove zime imal više problema nego prije sa ložom.Kad sam imal 539 to mu je bilo glavno gorivo i nikad problema.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Neznam sta je gore loza ili plava, u nedostatku plave zna se -LOŽA! Bonus za ovu godinu vec potrosio i sta bi sad trebo? Mozda lijevat eurodizel? toliko jos nisam pobudalio. Usrali su motku sa kolicinama do daske
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Tko zna kaj je Čobanković htio reči u nedjelju u emisiji za selo da se opet dorađuje pravilnik o dodjeli plavog goriva i pravednijoj raspodjeli?
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Evo na dnevniku najavili ponovno poskupljenje goriva.......ma nek idu u P.M...
INA Eurosuper BS 95 9,45
INA Eurosuper BS 95 Class 9,50
INA Eurodizel BS 9,02
INA Eurodizel BS Class 9,07
INA Dizel 8,60
INA Dizel Plavi 5,28
Loživo ulje ekstra lako 5,76
INA Autoplin 4,92
 
Posljednje uređivanje:
P

pozna

Guest
danasmje cijene goriva, eurosuper 95 =1.64 e, diesel=1.42 e, ovakve cijene nisu bile ni za najvece krize ,nemojte ze zacuditi novom rastu cijena i u hr,a po nekim prognozama,prilicno suzdrzanim,ove cijene jos nisu vrhunac.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
uz malo stednje za traktor sam miran mozda i dvije godine,a za auto budem tocil kolko budem imal.posal mi je blizu pa mogu i pjesice.
 

Najnoviji postovi

Na vrh