• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
INA Eurosuper BS 95 9,59
INA Eurodizel BS 9,15
INA Dizel 8,82
INA Dizel Plavi 5,28
Loživo ulje ekstra lako 5,93

Cijene goriva lete u nebo.Valjda će se početi razmišljati o traktorima na solarni pogon ili makar nekakvom hibridu.:weedman:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
INA Eurosuper BS 95 9,59
INA Eurodizel BS 9,15
INA Dizel 8,82
INA Dizel Plavi 5,28
Loživo ulje ekstra lako 5,93

Cijene goriva lete u nebo.Valjda će se početi razmišljati o traktorima na solarni pogon ili makar nekakvom hibridu.:weedman:

a dok ne izmisle traktor na solarni pogon bit če :weedman::weedman::weedman:
szinavlada.jpg
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Danas kupio nešto lože za crvenka.....jbt 6,30 kn litra.Kad se sjetim vremena kad nije bilo ni 3 kn i još mi kamionić-cisterna stane pred kuću...:madmana:
 
B

BAGERISTA

Guest
Danas kupio nešto lože za crvenka.....jbt 6,30 kn litra.Kad se sjetim vremena kad nije bilo ni 3 kn i još mi kamionić-cisterna stane pred kuću...:madmana:

Di su ti dani...................:mad::mad:,a sad nema ni za bačvu..
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Loža u traktore???? Iskustva, prijedlozi... Dali je dobro ili loše????

odlična stvar,samo naprijed,jos ako imas starog rusa pa ti si na konju.
u ove ostale novije traktore napravit ces vise stete

I da nemoj ic na glavnu cestu...
 
V

VOJVODJANIN

Guest
odlična stvar,samo naprijed,jos ako imas starog rusa pa ti si na konju.
u ove ostale novije traktore napravit ces vise stete

I da nemoj ic na glavnu cestu...

Idu Rusi na ložu samo tako.
A zašto ne na glavni put,neko kontroliše!!!!??????
 
B

Bobo

Guest
Kod nas uzimeju uzorak iz filtera, jer ih je dosta imalo pod haubom dodatni rezervoar u koji stane 20 litara plavog ili loze, a u glavnom rezervoaru vozikaju 10l nafte ;)

Ovo je za aute bilo, a loza u traktoru... hmm, mislim da to na cesti nikad nisu kontrolirali, samo kad dodje inspekcija u dvoriste. a traktor svaki ima taloznu casicu vidljivu, tako da dzabe i sita na rezervoaru ;)
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Loža u traktore???? Iskustva, prijedlozi... Dali je dobro ili loše????

mislim da ti nemoram objašnjavat da si u prekršaju.
loža al nije svaka ista bjež od doslovno crne i kaj se osjeti sumpor.
ja sam neki dan kupil od tifona svijetlo crvena,je 6,50kn al osjeti se razlika.
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Idu Rusi na ložu samo tako.
A zašto ne na glavni put,neko kontroliše!!!!??????

Trebao bi ja ici sad jedan dan do frajera da mi slozi auspuh i imam se vozit 4 km po magistralnoj cesti, nemam okvir ni kabinu,trokut i vozim na lozu stalno.
Za rusa i je samo loza,šteta drugog goriva preskupo je to mamicu im lopovsku
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
a dok ne izmisle traktor na solarni pogon bit če :weedman::weedman::weedman:
szinavlada.jpg

Sad več rade traktore na bio disel,samo što nema još takvog disela baš za kupit. Moj DF ide na bio,ali točimo plavoga :madmana:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Kod nas je loza sada 100 din. ili 1 euro. Niko ne kontrolise nista,samo na pumpi ne daju da sipas direktno, nego moras u kante pa onda u traktor.:scratch
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
Sad več rade traktore na bio disel,samo što nema još takvog disela baš za kupit. Moj DF ide na bio,ali točimo plavoga :madmana:

ma stim biodieselom je samo reklama,kad pročtaš koliko češće moraš mijenjati filtere odmah ti se smrkne
 
V

VOJVODJANIN

Guest
ma stim biodieselom je samo reklama,kad pročtaš koliko češće moraš mijenjati filtere odmah ti se smrkne

Ali dobro mirise.Ja sipao u moga ESKORTA......milina kao da pecem palacinke:rolfer::rolfer:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Da probamo i mi voziti na crvenu , ( pripreme za europsku uniju ) !



Uploaded with ImageShack.us

Nisam siguran da ćemo imati i obične nafte kod mene sada na pumpi ima samo eurodisel a moj stari kombi nezna vozit na to gorivo.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Nisam siguran da ćemo imati i obične nafte kod mene sada na pumpi ima samo eurodisel a moj stari kombi nezna vozit na to gorivo.

ako je toliko izbirljiv nema problema , neće toliko dugo živjeti koliko će nam trebati da uđemo u uniju , trebaće nekoliko referenduma da nas nagovore !

 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
ako je toliko izbirljiv nema problema , neće toliko dugo živjeti koliko će nam trebati da uđemo u uniju , trebaće nekoliko referenduma da nas nagovore !


Što se mene tiče meni je dobro i bez unije.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
najgore je što ćemo biti i gladni i žedni kad uđemo u EU oni trebaju nas a ne mi njih ali mi kao narod naučili smo da se uvjek negdje trpamo
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
najgore je što ćemo biti i gladni i žedni kad uđemo u EU oni trebaju nas a ne mi njih ali mi kao narod naučili smo da se uvjek negdje trpamo

Koliko čujem vi u Brodu ste skoro gotovi i bez unije jeli zaista toliko gadno koliko se priča.
 

Najnoviji postovi

Na vrh