• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
nemam pojima na temelju čega ekel je da nije nikak zahtev predal..pa i meni fali goriva dizal je skupi užas a dije još jesen uh
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kljuc iz traktora van i cekat 1. mj da se dobije nova kolicina goriva :toimonster:
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
da da poslati ga na godišnji..još če se naraditi kod mene traktori do 1 mjeseca
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
probaj na tifonu natocit pa ces vidit razliku.

Tifon vozi isto gorivo iz sisačke rafinerije, vidio sam ih x puta na punilištu, tak da se nemojte zavaravati baš puno sa kvalitetom. jedino nisam nikada vidio cisterno od omw-a tamo.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Tifon vozi isto gorivo iz sisačke rafinerije, vidio sam ih x puta na punilištu, tak da se nemojte zavaravati baš puno sa kvalitetom. jedino nisam nikada vidio cisterno od omw-a tamo.


Upravo tako TIFON vozi INA goriva, prevestveno dizel,
to će vam i sami trgovci potvrditi...

Jedinu razliku vidim na OMV i LOKOIL gorivim po kvaliteti...
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
dečki kak stojite z plavim?jel možda neko dobil nove količine na karticu?veli kolega da je dobil ..ja više nemam ni litre ošlo nekih 3000 litara

Ja sam dobio novu količinu plavog disela ali iskreno neznam na osnovu čega.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
a kad si dobil?

Neznam, ali kad sam došao na pumpu prvo idem provjerit koliko imam a kad tamo imam puno toga a bilo ostalo samo neki 60-70 litara. I ispada što je napisao codexnox ali nije 150 litara nego nešto malo manje.
 

universal643

Član
Tu od
2 Lip 2011
Poruka
540
Neznam, ali kad sam došao na pumpu prvo idem provjerit koliko imam a kad tamo imam puno toga a bilo ostalo samo neki 60-70 litara. I ispada što je napisao codexnox ali nije 150 litara nego nešto malo manje.

možeš napisati za kaj si sve dobio ja nisam ništa moja je prazna hvala
 
V

vitko

Guest
pitanje ? :)

jel se može plavi diesel na benzinskoj

točiti direkt u rezervoar od traktora ?
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
ja sam dobio polovicu,
od onog što mi je od prošle godine ostalo...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas trebalo u šumu sa dva ali je išao samo jedan,sonalika upalila i krenula i gecrk,poludio sam od bijesa da sam tek popodne išao šarafiti filtere,jebo im konj glavu lopovsku i prevarantsku,šta oni nama prodaju za terati traktore ,ovo nije dijamant nego ljepi komad leda u prvom filteru

Uploaded with ImageShack.us
 

Najnoviji postovi

Na vrh