• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Moj crvenko troši samo ložu.Ja ne ostvarujem poticaje i nemam knjižicu za plavu naftu i dok god ima lože na pumpama, sipaću samo nju.Nisam čuo da iz traktora na cestama uzimaju kontrolni uzorak,a i da uzimaju....ma zaboli me :butthead:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Moj crvenko troši samo ložu.Ja ne ostvarujem poticaje i nemam knjižicu za plavu naftu i dok god ima lože na pumpama, sipaću samo nju.Nisam čuo da iz traktora na cestama uzimaju kontrolni uzorak,a i da uzimaju....ma zaboli me :butthead:

Potpisujem od reci do reci!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Moj crvenko troši samo ložu.Ja ne ostvarujem poticaje i nemam knjižicu za plavu naftu i dok god ima lože na pumpama, sipaću samo nju.Nisam čuo da iz traktora na cestama uzimaju kontrolni uzorak,a i da uzimaju....ma zaboli me :butthead:

Je, je, dok ti ne uzmu mjeru. Čovjeka s Burgoinom su lovili po polju. Pobegel im je na drugu stranu. Pričekali su ga i obral je bostan. Kazna ti je ogromna, raspitaj se malo. Nekad je bila otprilike 5 tankova nafte, a sad čujem da je >5000kn.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Nisam siguran da ćemo imati i obične nafte kod mene sada na pumpi ima samo eurodisel a moj stari kombi nezna vozit na to gorivo.

Ni mojem kraju već određeno vrijeme nam Dizla, već samo EURO dizel, vele da se više na proizvodi i da će u skoro vijem na njegovo mjesto dođi EURO DIZEL CLLAS
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Moj crvenko troši samo ložu.Ja ne ostvarujem poticaje i nemam knjižicu za plavu naftu i dok god ima lože na pumpama, sipaću samo nju.Nisam čuo da iz traktora na cestama uzimaju kontrolni uzorak,a i da uzimaju....ma zaboli me :butthead:

Carinska kontrola sa policijskom pratnjom izlazi na teren i dolaze na poljoprivredna gospodarstva te pregledavaju sva zatećena vozila i strojeve na gospodarstvu ,kao da kažemo da im nećemo stati sa autom na cesti kada nas zaustavljaju , ima li neko ko im neće dozvoliti pregled ? Ili ćemo tzražiti da imaju sudski nalog ?



Uploaded with ImageShack.us
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Ni mojem kraju već određeno vrijeme nam Dizla, već samo EURO dizel, vele da se više na proizvodi i da će u skoro vijem na njegovo mjesto dođi EURO DIZEL CLLAS

mi imamo taj class vec oko 2 tjedna, možda i 3. al još ga nisam probao natenkirat, budem kad ispraznim rezervar, pa do čepa da vidimo jel ima kakve razlike u potrošnji, a 5 lipa je skuplji od eurodizela BS. I ovako golf troši 5,5 litara, mislim da nemože manje.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Carinska kontrola sa policijskom pratnjom izlazi na teren i dolaze na poljoprivredna gospodarstva te pregledavaju sva zatećena vozila i strojeve na gospodarstvu ,kao da kažemo da im nećemo stati sa autom na cesti kada nas zaustavljaju , ima li neko ko im neće dozvoliti pregled ? Ili ćemo tzražiti da imaju sudski nalog ?



Uploaded with ImageShack.us
Inspekcija NETREBA sudski nalog.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
Ni mojem kraju već određeno vrijeme nam Dizla, već samo EURO dizel, vele da se više na proizvodi i da će u skoro vijem na njegovo mjesto dođi EURO DIZEL CLLAS


ima na tifonu vec oko 4 godine taj euro dizel cllas i euro super cllas to imate sigorno p...INU benzinsku.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
mi imamo taj class vec oko 2 tjedna, možda i 3. al još ga nisam probao natenkirat, budem kad ispraznim rezervar, pa do čepa da vidimo jel ima kakve razlike u potrošnji, a 5 lipa je skuplji od eurodizela BS. I ovako golf troši 5,5 litara, mislim da nemože manje.
probaj na tifonu natocit pa ces vidit razliku.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Probal i videl da troši više a slabije ide. Jedino je motor bil malo tiši :(
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Dođem na pumpu kupiti lože......kad ono nema.Ajde kupiću običan dizel....kad isto nema ....samo EUROdizel........ajde reko da usput kupim supera za mješavinu......opet nema,samo EURO super....saznam da običnog supera i običnog dizela više neće ni biti....raspizdim se i odem kući....ma doći ću sutra,možda stigne loža.Kod kuće saznam da bi od sutra trebala poskupiti dizelska goriva..... :madmana:*#!"#$%&/()=?*:madmana:
 
B

BAGERISTA

Guest
T je jedino ča znaju napravit,,,,šajeta pukla u njih,,,,samo poskupljivat,,,mas neka ga stave 20kuna pa da svršimo s time..........:mad::mad::mad::mad:
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
nemojte sad pretjerivat, imamo niže cijene nego okolica, a što se tiće plavog, vani je puno skuplje nego tu. a običnog dizela nema več oko 2 mjeseca, a supera još puno duže, kad si ti bio zadnji put onda na benzinskoj?????:rolfer::rolfer: a di kupuješ ložu?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
nemojte sad pretjerivat, imamo niže cijene nego okolica, a što se tiće plavog, vani je puno skuplje nego tu. a običnog dizela nema več oko 2 mjeseca, a supera još puno duže, kad si ti bio zadnji put onda na benzinskoj?????:rolfer::rolfer: a di kupuješ ložu?

a kakave su plaće ?????prema okolici...
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
nemojte sad pretjerivat, imamo niže cijene nego okolica, a što se tiće plavog, vani je puno skuplje nego tu. a običnog dizela nema več oko 2 mjeseca, a supera još puno duže, kad si ti bio zadnji put onda na benzinskoj?????:rolfer::rolfer: a di kupuješ ložu?
U Cabuni na benzinskoj je do nedavno bilo i obočnog supera i običnog dizela.Ložu kupujem na Petrolovoj pumpi u Slatini ili na pumpi u Cabuni.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
U Cabuni na benzinskoj je do nedavno bilo i obočnog supera i običnog dizela.Ložu kupujem na Petrolovoj pumpi u Slatini ili na pumpi u Cabuni.

Trebaš naglasiti da je pumpa u cabuni u privatnom vlasništvu.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
dobar je i kerozin ako je besplatan stari ga strojevi gucaju joša ka se mješa sa superom dobar je
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Trebaš naglasiti da je pumpa u cabuni u privatnom vlasništvu.
Mene kao potrošača ne zanima tko je vlasnik, već samo ponuda i cijena.Ne bih se čudio da uskoro ukinu i ložu.Samo neznam šta ću onda sipati u mog crvenka...:scratch...jer moj "crvenko" pije samo crveno :p.
Stvarno.....šta će ljudi sipati u svoje oldtajmere :?::?:...pa EURO goriva su predviđena za novije motore :confused:
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
dečki kak stojite z plavim?jel možda neko dobil nove količine na karticu?veli kolega da je dobil ..ja više nemam ni litre ošlo nekih 3000 litara
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
na temelju cega se dobivaju nove kolicine? ja imam jos nekih 50ak litara..
ove godine smo povecali povrsine tako da sada fali.
 

Najnoviji postovi

Na vrh