• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Mi točili jučer odnosno Ćale je točio sa prijateljem i kaze da je bila 4.77.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Imaju različite cijene, recimo u Vukovaru na ulazu i izlazu obje pumpe su od ine, na prvoj 10 lipa jeftiniji benzin i tako uvijek
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Mislis na mitnicu i priljevo? Ili onu tamo prema Osijeku na trokutu? Na ove prve dvije je ista cijena.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Da na mitnicu i priljevo, konkretno na benzin mislim i to eurosuper95
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Dali netko zna kada će pustiti ovogodišnju rundu plavog ?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja dobijem goriva mozda za 30% od sve skupa zemlje koju obradujem jer dobivam plavi i poticaje samo na svoju zemlju a ostalo sta je u zakupu nemaju ljudi ciste papire pa nemogu nista dobit zato mi fali goriva!!
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Jel su skinuli gorivo sa kartice? Ili još stoji prošlo pravo?
 

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
Molio bih Vas za pomoc. Vozio sam sa autom plavu naftu u karnistrima u gepeku sa benziske. Negdje mi je iscurila nafta i sad ima auto jaki miris po nafti. probao sam ga usisati, cistiti sredstvom za ciscenje tepisona, cak i prati sa octom ali bezuspješno. vec ga tjedan dana provjetravam. Dal možda zna tko neko efikasno rješenje??
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
markotk meni se razlijala nafta u autu u tada skoro novoj astri. Dvije godine nisam imao u gepeku taj tapecirung dok se nije samo izluftalo. Možda bi uspjeli u kemijskoj čistioni.
 

Najnoviji postovi

Na vrh