• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Daj meni.:icon_weed:
Meni ga uvijek isfali,danas dopelali 700l,neznam kad budu mi odobrili novog i koliko.:(wasntme):
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
jucer dovezao 2700 litara,taman iza mene se nasralo njih jos 4 svaki s par buradi ili cisternom..
danas puna benza katastrofa, na vijeme sam otisao.
ostaje jos cca 1000 litara neiskoristeno, ako treba nekom s mog kraja nek zove :)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
meni isto nikad nije ostala ni litra,pogotovo kad se navodnjava... dok vecim ratarima ostaju tisuce litara. danas budemo dovezli 500 litara,pa javim kakva je cijena...
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Danasnja cijena na INI 4.79kn,nije bilo uopce guzve....e sad dal zato sto sam iso ranije i sto je bilo strasno zima?
Inace svake godine mi ostane oko 500 -1000l i nisam primjetio da smanjuju,mislim da se dodjeljuje na osnovu prijavljenih povrsina,broju stoke....
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Ne razumijem zasto se ljudi boje da ce im smanjiti kolicinu plave za iducu godinu ako im ostane na kartici..?
Dali se nekome ovdje to vec desilo ili mozda poznajete nekoga da je tako prosao? Bez rekla-kazala prica iz 3. ruke..
Nije svaka godina ista i ne moze se svake godine potrositi jednaka kolicina tako da je normalno da jedne godine ostane nafte na kartici a druge godine fali.. A zna se po kojem se sistemu dodjeljuju kolicine plave nafte.
Nije lose dignuti sta se da s kartice pa da ostane rezerva za nagodinu, ali mislim da se siri nepotrebna panika oko smanjenje kolicine iduce godine.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja svake godine izmedu 6-8mj ostanem bez plavog pa onda zicam uokolo ko ima viska da mi da da uzmem na njegovu karticu!!
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Ja sam svoju karticu spucal u 6.mj i od onda snađi se druže . Jesenas dolk mi je najviše trebala kupoval sam po cca 6.30kn/l sad nek im bude .
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Nama isto usfali oko 8 ili 9 mjeseca,pa nas sad časte,cijena na Petrolu je 4,77kn
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,154
Pa mozda ljudi rade usluge, a i ako rade zemlju u zakupu na koju nemaju poticaj, i eto..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Meni je puno nafte odnosilo navodnjavanje u sušnim godinama,a općenito se u povrćarstvu više troši,traktori nikad ne miruju, puno je prohoda po zemlji,tak da nafte nikad dosta. Usluga radim jako malo,i nešto zemlje se obrađivalo koja nije uvedena u papire,nešto ode i u šumi,ali općenito svake godine usfali za oranje...
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Ne radim puno usluga,baliram sjenazu nekaj malo.Nego imam puno zemlje neprijavljene,bez poticaja i plavca,tak da si kupimo ovak pa nesto svoje i ide.
Ali smo pitali i upisali smo neke zemlje koje radimo tak da dobijemo plavca na njih
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ne koristim plavo uopce ali me zanima koliko se dobije po hektaru vocnjaka ako netko zna nek napise,,,

zahvaljujem unaprijed,,,
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ako nekome treba plastičnih bačvi za gorivo, (plave su) 200-230 l, nek mi se javi!

Inače, kod nas na benzinskama od jutra kolone ljudi čekaju :)
 
Posljednje uređivanje:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,763
cijena na Petrolu je 4,77kn

Kak oni to imaju cijene ? Jeli po županijama, općinama ili selima ?
U nedjelju sam kupovao po 4,79 kn i moj kolega jučer po istoj cijeni.
Kakvu oni politiku vode :fiery:
 

Najnoviji postovi

Na vrh