• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,763
jlukaci7 po birtijama baš i nejdem ! Neznam kak kod tebe ali kod mene danas birtije ne rade ( valjda znaš zašto ).
Ako je točno šta sam čuo, čuo sam od privatnika koji ima svoje cisterne
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
919
Jel ima kakvih informacija za utorak jel sljedi još jedno pojeftinjenje plavoga?
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
Pitanje je hoćeš više moći kupiti, zna se desiti da se i prije 31. poništi preostala količina goriva.
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
778
Sinoć sam natočio svojih posljednjih 200 l po 4,77 kn. Ima naznakada će u utorak pojeftiniti, ali je pitanje hoće li ga biti. Na pumpi sam bio skoro dva sata, prvo čekali cisternu, a onda čekanje u redu. Na tom prodajnom mjestu istočeno je iz cisterne samo 8000 l, a ispred mene je kupljeno više od 3000 litara.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
919
Pitanje je hoćeš više moći kupiti, zna se desiti da se i prije 31. poništi preostala količina goriva.

Nikad dosad se nije poništila količina goriva prije 1.1
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da bar ja imam jos 100lit plavca cijeli dan bi ceko u redu da ga kupim!!
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
sta mislite, hoce pojeftiniti? trebam bar 2000litrara pa da usparam koju lipu :D ak ne, idem danas
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,701
Cijene svih goriva idu gore po par lipa, tako da ko misli kupit neka kupuje, jeftinije ove godine neće bit sigurno.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,047
Stvarno gorivo ništ ne valja, ja sam maloprije potrošil deset litri benzina da bi dizla upalil.
Sutra proba sa WD40
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja danas natočil zadnjih 300 litara po 5 kn ni je mi se dalo čekati u redu 2-3 sata za cijenu 4,77 a ovak prvi na redu u blizini kolege Jlukaci7 . Zahvaljujem Muhaču na bačvici jer više nisam imal praznih karnistera .
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
Jel ima kakvih informacija za utorak jel sljedi još jedno pojeftinjenje plavoga?


Pital sam ja danas tipa koji dela na pumpi i veli mi da ništa još službeno nije javljeno,ali da najvjerojatnije bu pojeftinilo.
Eto ak laže on lažem i ja
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Danas smo digli zadnje kolicine s kartica a majstor na pumpi veli da od sutra ide GORE za nekih 3-4 lipe po litri. Ako ne vjerovati djelatniku Inine pumpe onda komu?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Koja je to prednost kada nemam novaca,ostalo mi sigurno 1000 litara,opet budu umanjili nekih 3-4 %,izbjegavam ove gužve pred kraj godine,eto danas je bilo paljenje i rezultat je bio dobar,onih pola litre benzina na 10 litri plavca čuda radi u ova hladna jutra
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@Ajkula da si mi bio blize nebi ti tolko ostalo goriva:(happy)::(happy):
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
nama će ostati 400 litara na kartici ove godine (s obzirom da ćemo sutra uzeti 1000), ali samo se nadam da nagodinu neće za toliko umanjiti jer onda smo u banani.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,154
Ja uopce neznam jel istina to da umanjuju za toliko koliko ostane od prosle godine..
Vec par dana se s ljudima razgovaram o gorivu i svima kojima je ostajalo nikad im nisu ni litru umanjili..
Evo, danas mi jedan covjek dosao placati branje kukuruza i veli da mu je ostalo 1000 l i da mu vec par godina tak ostaje i da mu nikad nisu umanjili..
A i mojem staromu je ostalo 900 l i bas me zanima jel mu budu umanjili za toliko na godinu..
Ja idem sad za pola sata podici jos nekih 200 l i to je to..
 

Najnoviji postovi

Na vrh