• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

D

DDK93

Guest
Najbolje je Zejtin
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Šta mislite, hoće li plavi dizel ići još dole s cijenom!? Sad je 5,32kn.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Pa mislim da ako nastavi padati cijena goriva opcenito onda ce i plavac ici dolje. Sumnjam da ce pasti ispod 5kn.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Može biti svaki dan i to po par puta, ali mislim da ju mjenjaju jednom u 2 tjedna.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,420
Kako god, meni su rezervari uvijek kao bušni i na rezervi :frown:
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
pozdrav ekipa evo ja danas mjenjal dva filtera goriva na univerzalu 445 kad sam ih odšarafil 10 minuta sam se zgražal i nije mi bilo jasno kak je traktor uopče išel u filterima je bila želatina i ljepljivi su bili kataftrofa a točim samo čisti dizel v njega mjenjam filtere svaku godinu a v godinu dana s traktorom oko 100 sat napravim nikad su ne bili tak kak ove godine.
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
oho onda je i plavac dobar jako moj traktor kak smo prestali deleti više zemlje več 2 godine ne videl plavca a prije je stalno skoro išel na plavac i nikad je ne filter takav bil . sad smo kupili bolje filtere fiatove neke ne radim puno zemlje više pa nemam plavca i dok se kaj radi samo čisti dizel ide v nutra velim neznam kak je opče taj traktor radil s takvim flterima a redovito menjam svaku godinu baš fakat nam je gorivo ono najgore
 

elmar560

Novi član
Tu od
19 Pro 2013
Poruka
10
Dođem u trgovinu i tražim filtere goriva za imt 560 (85g.), trgovac mi da frad 13.28.02/130 i kaže da nema više fini i grubi.
To mi nema logike, čemu onda dva filtera?
Može i savjet šta staviti
Hvala
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Tako su i meni rekli da više nema grubih filtera, samo fini su u prodaji.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Evo najavljuju utorak daće gorivo ići još dole
benzin za 30lipa
dizel 28lipa
e sad koliko bih mogo ići plavi sad je trenutno 5.05kn.
A najavljuju i daljnje padanje cjena šta mislite dokle bih moglo ići dole?
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Dokle Rusi ne ponore i naprave neki belaj Amerikancima. A do tad ce se i drzava malo uplesti i dici neke trosarine.. Tako mi nesto smrdi..
Plavac bi mogel pasti ispod 5kn.. Sto je pravo cudo ko i ovo padanje cijena vec ne znam koji tjedan za redom..

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Meni se cini da do 3mj bi benzin mogel biti 6kn a diesel oko 5kn/l.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Nece kolega... Drzava ce se pobrinuti za to da se i ona malo pomogne po ko zna koji put preko ledja malog covjeka...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Najniža cijena u zadnjih 5 godina...
5y_small.gif


Po tome bi naše gorivo trebalo biti duplo jeftinije, a ne samo kunu. Jer je prije godinu dana bila cijena oko 100 usd, a danas je 56 usd.

1y_small.gif


:icon_scratch:
 

Najnoviji postovi

Na vrh