• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Građevinski radovi

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Htio bih kadu s oblogom odmaknuti 10-15 cm od zida kako bih dobio prostora za sapune, patkice i slično. Okružena je pločicama, znači obje kraće strane i jedna duža su naslonjene na zid od pločica, ispod nje su isto pločice, prednja strana je original plastična obloga. Kako izvesti bez dozidavanja i lijepljenja novih pločica?
daj napraviti neki mramor širi za ca 5 cm , graniti ili tako neš , da se ukopiš s bojama pločica .
flexom izreži utor , to se može precizno da ostale za finiš fug masom ..
 

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
457
Ispod možeš podzidati sa ytong blokom pa kamen ili keramiku zalijepiti na taj zid. Ytong je dovoljno zalijepiti pur pjenom pa se u slučaju demontaže lako skine
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,354
Ako su ploćice ljepljene nakon montaže kad,a trebale bi biti,moglo bi biti komedije s odmicanjem kade
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
400
Jel ima netko iskustva sa crijepom kikinda premijum?
 

Prilozi

  • Screenshot_20230522-055544_Chrome.jpg
    Screenshot_20230522-055544_Chrome.jpg
    15.9 KB · Pregleda: 16

CetojevicM

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2015
Poruka
123
Vjerovatno najjeftiniji na trzistu, voli se ljustiti, dosta je lagan pa ga vjetar lako dize
Za neke manje objekte moze proci, za kuce nije
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Sirova hrastova štafla se počela uvijati, odnosno malo se izbacila. Nije na krovu nego je ugrađena između dva stupa razmaka 3 metra i služi kao rukohvat.
Da li ju je ikako moguće malo vratiti natrag, odnosno poravnati?
Stajala je jedno dva mjeseca na suncu i zraku i bila je ravna, sad nakon ugradnje je počela raditi po svome.
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
400
Ako uzmeš ovu nećeš pogriješiti
 

Prilozi

  • Screenshot_20231002-203620_Chrome.jpg
    Screenshot_20231002-203620_Chrome.jpg
    16.8 KB · Pregleda: 18
Posljednje uređivanje od moderatora:

denben

Član
Tu od
19 Stu 2019
Poruka
68
Hvala na odgovoru. Planirao sam malo vecu da sam brzi i da bolje mijesa pod manjim kutom za istu kolicinu.
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
400
Hvala na odgovoru. Planirao sam malo vecu da sam brzi i da bolje mijesa pod manjim kutom za istu kolicinu.
Za 10 radnih sati ova može izmješati 7-8 m3 to ti ovisi tko radi s njom.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Čini mi se da je moja ovakva 130 litara, puno smo s njom izbetonirali ali joj fali snage ako se napuni skroz do kraja staje.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,540
Fali snage ali u ovom slučaju proklizava remen koji mora biti napet ko struna
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,657
Da li ju je ikako moguće malo vratiti natrag, odnosno poravnati?
Jako teško, možda teoretski poljevati i zakretati u kontra smjeru? Ali čemu, ovak ima svoj štih
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Fali snage ali u ovom slučaju proklizava remen koji mora biti napet ko struna
Kod moje ne prokliže remen nego jednostavno vidi se i čuje da se muči i da bude stala, mi smo navikli manje ubaciti i radi dobro onda, pogotovo ako ju spustiš niže da bolje miješa onda se tek vidi koliko se pati. Ja sam ju jeftino kupio i u planu je ubaciti drugi motor tako da me to ne dira previše.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
Imam ga, ali nema tko montirati :hahah: i ne znam što bih radio, osim da luta po selu!
 

Najnoviji postovi

Na vrh