• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Herbicidi, insekticidi, pesticidi, fungicidi u ratarstvu

Ross

Novi član
Tu od
6 Velj 2017
Poruka
23
Adengo 1l 858 kn najjeftinije sto sam nasao

Poslano sa mog NOA_MOVEse koristeći Tapatalk
 

Ross

Novi član
Tu od
6 Velj 2017
Poruka
23
Blizu ti je Šanana Bjelovar

Poslano sa mog NOA_MOVEse koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ross

Novi član
Tu od
6 Velj 2017
Poruka
23
Prvca Trojstveni Markovac,Bjelovar



Svi ostali od 920 pa nadalje



043-231-329 kontakt nisam pitao za karnister od pet litara sigurno je jos povoljnije..u petak im dolazi roba

Poslano sa mog NOA_MOVEse koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
A Prvča....tak je u svim prodavaonicama navodno, ove godine imaju neki monopol na sjemensku robu, a kak mi se čini i na zaštitna sredstva.
Provjerit ću u sredu kod nas u Đurđevcu.
 

Ross

Novi član
Tu od
6 Velj 2017
Poruka
23
Ajd pa javi lani su bili najpovoljniji za Adengo

Poslano sa mog NOA_MOVEse koristeći Tapatalk
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Lani je najpovoljnija bila Brazda Virovitica, nitko tu kod nas nije imal takve cijene.
 

Ross

Novi član
Tu od
6 Velj 2017
Poruka
23
Prvca je imala 750-800 nisam siguran za litru lani u odnosu na sve ostale poljoapoteke najpovoljniji

Poslano sa mog NOA_MOVEse koristeći Tapatalk
 

Ross

Novi član
Tu od
6 Velj 2017
Poruka
23
Kod mene je lani bio 950 u prvci

Poslano sa mog Redmi 3S koristeći Tapatalk
Izgleda da svako ima svoju cijenu ovisno o lokaciji prvca je mala trgovina u odnosu na poljocentar pa zbog toga su valjda povoljniji

Poslano sa mog NOA_MOVEse koristeći Tapatalk
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
245
A Prvča....tak je u svim prodavaonicama navodno, ove godine imaju neki monopol na sjemensku robu, a kak mi se čini i na zaštitna sredstva.
Provjerit ću u sredu kod nas u Đurđevcu.
Kako čujem samo na KWS , navodno čak sa minusom rade...

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 

lucky

Član
Tu od
4 Ruj 2013
Poruka
124
Adengo 847kn ako ko treba s računom.lumax 90kn itd.Ako netko nešto treba pitajte u inbox
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
245
Dali je netko koristio Koban T za kukuruz?

Sasvim ok sredstvo, jedna od djelatnih tvari se nalazi i u Lumax-u, međutim za moj pojam preskupo sredstvo...
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
296
Jel bolji od lumaxa ili? Jer meni se lumax prošle godine nije baš najbolje pokazal
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
245
Jel bolji od lumaxa ili? Jer meni se lumax prošle godine nije baš najbolje pokazal

Više faktora ti je tu u igri, Lumax ti dio korova propušta, stoga bi trebao poznavati svoju oranicu prije odabira herbicida.

Zasada je što se zemljišnih tiče, najjači Adengo (iako još čekam prinose žitarica koje su u predkulturi imale kukuruz prskan adengom),
A ako hoćeš dobar kombinirani, moja preporuka je Elumis-Peak Pack
 

jovica989

Novi član
Tu od
16 Velj 2017
Poruka
9
Zanima me nekoliko informacija o ADENGU.
Koristio sam ga prošle godine i bio je fenomenalan, ali me zanima kada je najbolje vrijeme prskanja ako netko se detaljnije razumije.
Prije kise da kisa padne na otrov ili nakon kise dok je jos dovoljno vlage??s obzirom da sam danas posijao kukuruz. Ili bolje pričekati da izadje kukuruz?
Hvala Vam unaprijed :)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,355
Možeš prskati odmah poslije sjetve pa sve do tri lista. E sad prije ili poslije to ne znam, ali treba mu manje kiše nego Lumaxu, i svaka iduća kiša ga aktivira.
 

Najnoviji postovi

Na vrh