• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hidraulična pumpa

zelmil83

Novi član
Tu od
19 Sij 2014
Poruka
22
na sigurnosnom ventilu na servo pumpi(na dnu pume) odvrnuo sam maticu i izvadio ventil malo sam odvrnuo onu maticu na ventilu tako da sad bolej radi vjerovatno zato sto propusta nazad ulje jer je opruga razmaknuta,nista skidam orbitrol a sigurnosni cu skinuti pa ga zategnuti do kraja kako ga je i majstor stavio nakon reparacije
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
prvo postaviš manometar , bez toga ništa ..onda redom dalje ..
velečasni
 

zelmil83

Novi član
Tu od
19 Sij 2014
Poruka
22
bio kod majstora otisao orbitrol mijesa ulje ne isplati se popravka sve kaze zajedeno unutra a rad ise o mikronima tako da... jel zna neko jel pase od bilo kakvog drugog stroja orbitrol za IMT 560 ili mora biti iskljucivo od traktora,moze li npr. kombajn,kamion,bager neki itd???
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
kojeg tipa su hidraulicne pumpe na autima, treba mi za pogon jednog hidromotroa, do sad je beila zupcasta pumpa 9cm3, kojeg su tlaka ove pumpe sa auta i kojeg protoka, mislim da je meni dovoljno 100 bara, a da protok nije veci od 10l na 1000kr.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Jel se moze sta iscitati iz ovih brojeva(litraza, zapremina), i jel se moze ova pumpa iskoristiti za hidromotor. Vrtila bi ga pumpa s traktora 30l.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
jel mi moze neko malo objasniti ovu tabelu? imam pumpou ovu 22.5 a treba mi da moze nabiti 80 l protoka eh sad da li je moguce da je ubrzam to jest da je ne opteretim ili je njoj to maximalni kapacitet i nije mi jasno nakojem broiju obrtaja je mjereno ovo 22.5 ?

llcDCDF.png
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Sa ovom pumpom da dobijes protok od 80 l/min, gtrebas 3550 okr/min, a njen maximu u tablici stoji da je 3000
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Re: pumpa hidraulike

A jel ima mesta?
Jel se vrte na dobru stranu?
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Re: pumpa hidraulike

to ti je kao rođeno za to ..joj koja bi to makina bila

Moš' mislit...:icon_pray:

A jel ima mesta?
Jel se vrte na dobru stranu?

Kad bi znal dimenzije kapacitet i smjer vrtnje, možda bi se dalo razmisliti...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,987
Re: pumpa hidraulike

Na svakoj zupčastoj pumpi hidraulike ili samo na nekima?
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Na oglasi stoji da je pumpa sa hidro motorom, e sad nema logike na pumpu stavljati hidromotor. Kad bi jos znao koje su joj performanse.
 

Najnoviji postovi

Na vrh