• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hoteline i ostale bajke

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,337
Pročital sam i kaj onda?
Naši ljudi ne vjeruju "dobročinstvu" vlastite države, kao ni bankama...Dokazano je to na bezbroj primjera dosad.
Ni svi prsti na ruci nisu jednaki, a kamoli da bude sve drugo...Čemu? Naš mentalitet poznaje i malo zabave osim rada, pa čemu to na silu mijenjati. Uvozi se tuđi otpad i onda se veli da domaća proizvodnja nije konkurentna...ma brus...

A stalno spominju da naši ljudi imaju previše nekretnina u vlasništvu...očito i to nekom smeta...

Nek nas puste da živimo kak znamo i hoćemo...pun mi je kufer uspoređivanja s drugima.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo moji forumasi,evo primjecujem ljudi sve nezadovoljniji,cijene divljaju(namjerno),polako nas stiscu,odavna sam pisao da je to taktika dva koraka naprijed,jedan curuk i polako nas obespravljuju i to namjerno i planski.
Mnogi od vas to primjecuju,nisu glupi ali sute i nadaju se da ce neko drugi rijesiti njihovu situaciju.
Malo morgen,nece moci ove noci!🤫
Mnogi od vas su nama slobodnim ljudima htjeli oduzeti pravo na zdravstvenu zastitu jer se nismo pikali,jadno od takvih ljudi(neljudi) no istine isplivavaju te neka ih je sram.
Mi smo opstali jer cijenimo svoje tijelo napravljeno savrseno od Stvoritelja,vas imunitet je manipuliran vasom voljom ili neznanjem.
No opet ,ne ljutimo se na vas i znamo da cete trebati nasu pomoc kao i mi vasu da konacno zbacimo ove
zlotvore i domace izdajice.
Najveci neprijatelji vlastitog Naroda su vlastite vlade i to skoro svugdje u svijetu, a govore o demokraciji i pravima.ALO kakvim pravima,pa mi svi imamo Prirodna prava od Stvoritelja,ko vas jeebe politicke prostitutke i fasisti,adolfcek bi mogel od vas uciti.
Dragi ljudi zbudite se konacno,Marka Franciskovica postena covjeka vec sedam mjeseci drze zatvorena jer ga se boje a razni zlikovci i lopuze slobodno secu.
Vi vasom sutnjom to podrzavate,podrzavate slanje oruzja u fasisticku zemlju,molite boga da nam Vlad i Mir to progleda kroz prste.
On zna da su nasi bratski narodi Balkana protiv toga,no koliko ima medju nama Naroda?
Ima li dovoljno da nam oprosti,Srbija se budi,imaju Privremenu Narodnu Skupastnu,Slovenski Narod(ne golubcic i mafija)ga vec zamolio da makne rakete uperene na Sloveniju, a moj Narod spava,dokle dragi ljudi.
Zar vi nevolite svoju Domovinu,kraljicu Tisucu otoka,nase rijeke,ravnice i planine,svoju djecu i unuke,Svoje Korijene i svoje sjeme.
Ja vas ne usudjujem vec vam govorim u lice, onako kao i uvijek,hrabro,glasno i jasno,vi odlucujete al nemojta kasnje da kukate. 👨‍🌾
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,653
Ček malo!
Okle su ti?
Čiji su otoci? Dobro uhvatili onu švedsku vješticu jer je prisvojila otok!
A ostalo, čije je ostalo?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,337
A tko si ti da te pitaju oš u koloniju?
Svi moji bližnji i ja smo glasovali protiv. Za su glasovali selski naivci koji vjeruju televiziji...a sad kukaju...

Dali su ti otprte granice.....dobro ne zbog stoke sitnog zuba, nego zbog sebe i čkomi, tak nam je lepe!
Meni su i prije bile otprte granice i išel sam po vani...
I danas granicu prelazim s putovnicom, da barem još malo osjetim ponosa da ima(s)mo državu.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,530
Čitam na terasi, na mobitelu, izjavu naše bivše predsjednice Kolinde, da bi sada trebalo zaorati Slavoniju, jer su problemi oko žita iz Ukrajine.
Čitam odmah nekoliko kontra mišljenja "stručnjaka" da se to ne može samo tako. Em je to godinama zapušteno i zaraski, em mi nemamo pojma kome bi prodali to što bi eventualno proizveli, pa mi nemamo mehanizaciju, pa mi nemamo skladišta gdje bi uskladištili dok ne bi na tržištu narasle cijene za povoljnu prodaju.
Koja smo mi mafija i banda u HR... Nekada su ljudi orali s kravama, rjeđe s konjima, tek zadnij par desetlječa s traktorima, ali su proizvodili za život, za porez, dovoljno. Mi danas samo seruckamo, filozofiramo i čekamo da nas strefi bujica eura i kuna.
Bolje da nas sad odmah strefi jedna atomska, jer smo ruglo...
Evo stajem, ali sram me je tko smo i što smo u Državi.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,530
Još mu dodaj onog Ilčića iz VŽ, za jake snage HR društva...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,530
ZJ
On je jedan dio hrvatskog zla, Hr ništ koristi. Ako se ti njemu možda diviš, ja ne, ti mu se slobodno divi, ja tebi to ne branim.
Mnogi danas omalovažavaju i seru po Titu, ovaj mu ne bi smio čistiti cipele. To ti je moj slobodni, odrasli i ljudsku stav i nikada mi ga nitko ne bude izmijenio.
Ako si diviš njemu i takvima, mislim da smo nas dva, dvije jako međusobno udaljene galaksije.
Argumentiraj ako želiš, što je taj tip dobrog za HR, za mene ili tebe dobroga napravio?
Meni takvi kao on u životu ne trebaju za ništa, ama baš ništa, a kamoli da mi on bude nekakav predstavnik, uzor ili moralna vertikala. Moja je pamet, sreća i inteligencija povremeno oko našeg obiteljskog stola. Za nebrojene u HR nedostižno i nezamjenjivo.
Koji Kolakušiči, Ilčiči, goni to...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,653
Pa takvi su nam fasada, da mi, stoka sitnog zuba, prevrće ne propitkujemo i razmišljamo dok se oni bave krađe..politikom
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,530
Pošrovani, ti me poznaš privatno i ja tebe, dugo sam mislio da se privatno donekle poznamo i ja i @ZJ.
S vremenom uviđam da naš forumaški kolega @ZJ jako preferira meni "ne prihvatljive" desničarske i nazadne stavove. Sad se bude on postavio na trepavice i zapucao iz svih oružja po meni min 500 metaka u minuti, ma hebe mi se, "ja sam tu navek".
Trenutno smo ja i supruga na moru, prije par minuta smo ispratili kćerku i obitelj doma. Ostao nam je za društvo naš najmanji "vražičak". Ostali se vrate za 4-5 dana. Imaju noćas feštu, sutra bicikliraju na Mariju Bistricu 50 km, te natrag doma 50 km. Za njih taman, taman, taman je, za mene je to previše...
Dok naš prijatelj prati Kolakušića, ja uživam, makar sve teže pratiti naše mlade. Trenutno su me zajebali, ostavili su uključeno centralno grijanje u kući, a vani je 35 u hladu. Sreća da nam je more na kojih 35-40 koraka od ulaza. Ali imam ja sa sobom i crveni i bijeli antifriz z goric. Kolakušić bi se strgal da to more samo probati ali ne može.
Seka mi javila da je nočas kod mene nešto padalo, doma su dežurni mlađa kćerka, zet i unuke, onda, preuzima starija, pa sin i snaha. Za cijelo vrijeme ja hladim guzicu i zezam unuka, te gledam bjelosvjetsku sirotinju u monstrum autima, na gliserima, na plaži bez bundi i ogrtača.
Gdje tu pripada Kulušić, Sinčić, Ililič, ona cura iz uništenog HSS a, pa oni su zapravo dno dna društva.
Da ja sam sa suprugom sa svojim "mladima", to su naša djeca, "njih smo si sami napravili, odgojili i s njima sad svima zajedno uživamo". Gdje je tu Kolakušić, ma znaš ti dobro gdje je on u mojoj glavi...
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,337
Ma uživajte, drago mi je to čuti.
Samo ne shvaćam zakaj ti je teško čuti istinu, nevezano za to jel ikaj napravil ili nije. Uostalom tko je u "visokoj" politici ikaj napravil za društvo i malog čovjeka u HR?
Ak je tebi bilo dobro za vrijeme Tita, meni nije, kak ni mnogim drugima.
Njegovi nasljednici vode ovu državu, zato nam tak i je.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,530
Zar ti zaista nemaš svoj stav što je danas istina? Zar te netko, ljudska imela, Kolakušić treba učiti?
A koji je to vrag tebi osobno falio u titovoj državi? Nisi smio slobodno u crkvu? Ja jesam. NIsi se smio slobodno izraziti u javnosti? Ja jesam.
Dok smo postali samostalna država HR, dok sam skužio kakvi me tipovi žele zastupati i predstavljati, poludio sam, istinski.
Tebi danas treba mladi svećenik od cca 40 godina da ti daje savjete kako živjeti. Meni ne treba, ja sam postavio na noge troje djece njegovih godina, za sada su uzorni članovi društva.
Dok sam se u politici borio protiv istinske i lokalno Čehok-HNS pošasti tvoj uzoriti Kulušič se po pijesku igrao. Takvi kao on su po meni srali gdje su stigli, ostao je sad kup njihovog sranja, kao keopsova piramida od 160.000 tona bala u VŽ.
Koji Kulušič i njegove bajke.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
712
Prvi put od "plandemije" obolio od "malo jace prehlade". 3 dana temperatura 39.6 Cetvrti dan pocelo se smirivat do 38.5 Dva tjedna je danas, ostao je izraziti umor, cudno za mene te tesko disanje. 25 godina, 187 cm, 95 kila imao prije, sad je manje par. Mama sada takoder ima "malo jacu prehladu". Vidjet cu hoce morat u bolnicu, zasad nije dobro, al nije ni kriticno. Kod nje je problem jer je pusac stoga je sve jos gore, jace izrazeno. Zanimljivo je to sto ljudi koji su imali male simptome zele obezvrijedit druge koji su imali umjeren i tezi oblik bolesti te svaljuju svaki moguci uzrok na stil zivota pojedinca. Cinjenica je da cemo vrlo vjerojatno obolit od nekog oblika tumora u svojem zivotnom vijeku. Hoce li onda pojedinci koji su provodili propovjedi kusat svoj lijek? Posto je tema o slobodoumlju, iznio sam svoj tijek misli. Naravno, nikako nije kritika upucena niti jednom forumasu, al ako se itko prepozna to nije radi mog piskaranja. :D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,337
Kolega @plus, čovjek je javno rekel od riječi do riječi ono kaj i ja osobno mislim.
Da je to rekel bilo tko drugi na isti način, postavil bi njegov govor, nevezano tko to bil.
Uz ovu bagru u vrhu vlasti, ne mislim da dotični osobiti parazit...
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,280
Kolega cvajko, nisam te baš shvatio ko to drži propovijedi. Oni koji su kusali ,kako ti to zoveš,lijek ili oni koji nisu. Sudeći po pisanju ,optužuješ one koji nisu. Molim te da mi objasniš
 
  • Like
Reactions: ZJ

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,337
Nije g. K. moje društvo, niti sam ja njegovo.
Dotični gospodin je prije ove službe godinama radil kao sudac, dok bahati autokrat i njegov pandan komedijaš nisu u životu apsolutno niš konkretno radili...pa mi onda reci tko je veća imela?
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
712
Tako je, ove koji su preboljeli sa blazim i nikakvim simptomima konstantno posvuda, forumima, medijima bombardiraju sa "prehladicom" "plandemijom" a meni i dosta ljudi koje znam nije bas bilo tako. Ja sam mlad i dobro mi je, medutim kumov otac je vec 8 mjeseci na nekakvom uredaju koji mu olaksava disanje. Trajna ostecenja pluca. 57 godina covjek. Na takve se zmiri. Zato me malo dira u zivce nedostatak obzira pojedinih ljudi.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh