• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann

R

Ratarko

Guest
Eto moj Hurli niti ima plug niti tanjuraču ili rotodrljaču ili bilo koji priključni stroj koji je malo teži za rad ali opet ga iskoristim ... oko 500 sati na godinu radim sa njim ... on mi je glavni traktor na imanju po tome pitanju radnih sati !!!
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Onda iskoristiš.
Koliko si do sad radio s Fordom na godinu?

Ne više od 400 sati .
Sada će nabrati nekih 100 sati koje nije trebao jer MF ne može sijati .
 
K

krx pozega

Guest
mario kaže:
Ja mislim da se i drugi traktori vani puno bolje iskorištavaju nego kod nas. :scratch :scratch
Tako je Mario...maksimalno ga iskorištavaju..a čini mi se da je to u švicarskoj..ah ti švicarci
 
Z

zrine892

Guest
pa oni i jesu napravljeni da se radi s traktorima...a ne da se gleda u njih...to je traktor...i to je posao...
 
R

Ratarko

Guest
zrine892 kaže:
pa oni i jesu napravljeni da se radi s traktorima...a ne da se gleda u njih...to je traktor...i to je posao...

Ok ali tome seljaku bi baš trebao Hurli XB 95 ... ovaj traktor je nategnut kao praćka sa tim priključnim uređajima :!:
Pre lagan je , konja izgleda ima dovoljno ali slomiti će se pod svim tim strojevima ...i naprijed i nazad težak stroj :shock:
 
R

Ratarko

Guest
Kao vlasnik toga traktora mogu ti kazati da to nije zdravo za taj traktor i gotovo .
Ako on zna šta radi onda i ja znam zašto sam napisao taj tekst :idea:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
krx pozega kaže:
mario kaže:
Ja mislim da se i drugi traktori vani puno bolje iskorištavaju nego kod nas. :scratch :scratch
Tako je Mario...maksimalno ga iskorištavaju..a čini mi se da je to u švicarskoj..ah ti švicarci

...pa ti onda kupi "uščuvani" traktor iz Švicarske ili Njemačke.
No, dobra je strana takvih primjera to da znaš kaj zapravo taj traktor sve može, pa znaš do kud ga i sam smiješ opterećivati.
 
M

matija

Guest
istina ratarko.ne rade proizvodači bezveze traktore iste konjaže a različite konstrukcije i tezine.to je u neku ruku slicno kao i s autima
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
XB bi mu valjda bio pretežak(ne mislim pretežak za strojeve), čovjek valjda pazi da ne zbija prejako tlo budući da ima duple kotače.
Čak bi i XB imao što raditi s tim strojevima.
 
S

sapat

Guest
[
158716.jpg


A kakav je ovo priključak, ovaj sanduk, za čega je on? za gnojivo ili?
 
Z

zrine892

Guest
ja tu ne vidim nikakvo opterecenje.osim da nosi tereta..najverovatnije je zemlja lagana za obradu i vidi se da nosi rotodrljacu? od 2,5 metra...pa jedan je iz donjeg miholjca sa hurlimanom xb 86 ks radio sa rotodrljačom od 3,00 metra..s tim da nije isao direktno u brazdi(u oranju)..
 
R

Ratarko

Guest
Vidi vidi , novi izgled stranice ima Trgo-Gea :D

Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Super stranica. imaju i dosta slika u galeriji
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

imam ga 2godine i ima 1200sati.z njim radim ove poslove:eek:matam bale,baliram po potrebi kocka i okrugle bale,sijem kukuruz,tiram rotobranu 2.30,malo orem,vučem sjetvospremača 3.20 i sve sam pogredao s njim greda 3m i jos s njime režem silažo.Imam samo jedan mali kvar a to je da hidraulik "skače"kad nešto podignem.ali kaj se tiče ovih drugih stvari nisam imao drugih problema.ide kaj vurica......
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Lijep traktor. :D
Imaš silažu, znači imaš krave ili bikove? Koliko?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
bogec kaže:
stevo12 kaže:
Obrisan neispravan link.

stevo kolko konja ima ovaj hurli :?: kak te služi rezač silaže, kolko on dođe uopće :?:
od kud si :?:
Hurli ti je XA 86.Rezač silaže je odličan jedino malo teži reže sjenažo jer su noži slabeši a silažo reže bez problema.Ja sam ga platio 1500E.Ja sam ti iz Palinovca to ti je blizu Čakovca..
 

Najnoviji postovi

Na vrh