• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
mario kaže:
Lijep traktor. :D
Imaš silažu, znači imaš krave ili bikove? Koliko?
Imam krave i to 35muznih i negde oko 25podmlatka.Imam farmu za 50grla što se malo vidi u pozadini Hurlija...
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
stevo12 kaže:
mario kaže:
Lijep traktor. :D
Imaš silažu, znači imaš krave ili bikove? Koliko?
Imam krave i to 35muznih i negde oko 25podmlatka.Imam farmu za 50grla što se malo vidi u pozadini Hurlija...

ma šta da kažem, sve pohvale, samo tako i još toliko :D
daj koju slikicu kravica i štale u stočarstvo, vidim da si dobar poljoprivrednik, tak treba :D
uh ovaj mi se izuzimač sviđa, kad buš mogo daj ga u radu slikaj da vidim u silaži, to je polovno kupljeno :?: gdje toga ima :?:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Ja sam ga kupio u Polonji kod nekog hontlara..To je bi jedan jedini i odličan je..Sutra režem silažo pak slikam..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
hurliman.jpg

evo ovo vam je slikica moje farme:
Obrisan neispravan link.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Hurlimann, dobar stroj... 8)

Od kud si, baviš se stočarstvom?

Kako te služi Hurli?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
da bavim se stočarstvom..ma hurli mene služi predobro samo me malo hidraulik zeza ali kad dižem teže tereta imam claasa..iz Palinovca sam
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Eovi su utezi srebrni, dal si to farbao, ili nisu original?

Joj dečki, ovo su sad dva različita hurlija, koji je sad stevo pravi, mislim koji je marko hurliman xa86?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
mario kaže:
Eovi su utezi srebrni, dal si to farbao, ili nisu original?

Joj dečki, ovo su sad dva različita hurlija, koji je sad stevo pravi, mislim koji je marko hurliman xa86?

Utezi su inače od IMT 577.to sam malo prepas jer me izuzimač diže.. a moj je xa86(marko hurlimanxa86)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

Ima puno Hurlija kod tebe?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

a kod tebe vidim lamborghinije????
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

Da, ima ih dosta.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

imate blizu zastupnika??
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

1.5 km od mene je. :D
Ti?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

17km....i kak onda nebute imali lambije???????????
 
M

Mister x

Guest
Nova stranica od Trgo-Gea dobavljaća je stvarno loše napravljena a nemaju više ni cjenik na netu kaj je meni nepojmlivo.

Moja ocjena je -3 naspram stare stranice. Kaj kažu ostali?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Mister x kaže:
Nova stranica od Trgo-Gea dobavljaća je stvarno loše napravljena a nemaju više ni cjenik na netu kaj je meni nepojmlivo.

Moja ocjena je -3 naspram stare stranice. Kaj kažu ostali?
Meni je bas obrnuto..ja bih dao 5zato ka su ubacili dosta slika ali malo,ima nije losa niti vizualno fali cjenik..........ali svaki ima svoje misljenje :D :D
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Stranica bude dobra dok za sve one slike i strojeve ubace tehničke podatke, a ako ubace i cjenika onda bude uistinu super!
Za sad je loša-stavili su par slikica od strojeva, škrte teh. podatke od traktora i to je to!
Ko da nisu imali vremena napraviti do kraja!
Kad su već radili novu stranicu, trebali su posao napraviti kak spada!
Al ja sam uvjeren da će i to biti!
 
M

Mister x

Guest
Pa za tu sranicu im je trebalo pola godine i onda se tako user.. pa možda još spase situaciju. Ali Webmaster im je debelo naplatio loše napravljen poslić ako se mene pita.

Stara stranica je bila zakon!
 

Najnoviji postovi

Na vrh