• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Da istina je to, i moja to radi, samo kad sam to rekao nitko mi nije vjerovao.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A i starije brat je kupio neku i zajebava s paljenjem pa će ju prodat.
Mislim da je 372 muku muči kakva im je to greška ko zna.
 

tomislav1986

Aktivni član
Tu od
29 Tra 2017
Poruka
243
Malo je neozbiljno da profi pila i jos pogotovo ako nije puno radila da ima takve greske. Moja za sad radi ok, vidjet cemo kad dode toplije vrijeme, ma da ja izbjegavam sumu po vrucini

Poslano sa mog SM-J330F koristeći Tapatalk
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
372 je imala nadogradnju bobine ( ignition coil) za problem da je pri manjim obratima dala iskru to je prije zapalila,.

A 550 xp ima autotune i updejte + gasi se u leru ne pri punom gasu.

Imam husqvarnu 555 i meni je super.
 

matabab

Član
Tu od
12 Lis 2016
Poruka
57
Danas procitao da su izasli novi modeli Husqvarne 545 i 550, pod "imenom" 545 mark II i 550 mark II... kakva je razlika u odnosu na stare ne znam... vizualno sam primjetio da je ta nova 545 u XP bojama, znaci kombinacija narancaste i crne... sto bi dovelo do zakljucka da je mozda sada 545 najmanji profesionalni model.
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Jače i teže, to da su iste boje je samo da se smenju troškovi i imaju 95 % djelova istih, 545 je polu pro.
 

matabab

Član
Tu od
12 Lis 2016
Poruka
57
Jače i teže, to da su iste boje je samo da se smenju troškovi i imaju 95 % djelova istih, 545 je polu pro.
Ako idu s ciljem da ih unaprijede(a idu) ne vjerujem bas da bi dozvolili da budu teže od prethodnih, jače-to stoji..... ne vjerujem ni da su boje takve samo da bi ušparali na proizvodnji, ako vec hoce sparati na boji onda bi to radili na onim jeftinim modelima.
Ja mislim da su to cak 99% identicne pile, a jedina razlika je u elektronici, tj. Max broju okretaja i boji....
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Po onom sto sam ja citao ne mogu ju upalit i po pola sata dok se ne ohladi jer se stvore nekakve pare u karburatoru. Ma da oni rade kad je vani preko 30 stupnjeva, ja radije pijem pivu u hladu [emoji16]. Na mojoj je i nacrtano da kod toplog starta mora ic onaj polu- gas il kak vec to nazvat.

Poslano sa mog SM-J330F koristeći Tapatalk

Osnove paljenja husqvarne autotune

 

tomislav1986

Aktivni član
Tu od
29 Tra 2017
Poruka
243
Ja se pridrzavam one upute na njoj s tim da ne koristim dekompresor i nakon cca 60 metara drva nikakvih problema
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Ovako drugari,
Postao sam pono sni vlasnik Husqvarna motorke 365 special!Vec sam napisao u temi Stihl,ali da tamo ne davim oko Husq,ovde cu!
Cisto jedno pitanje,koja je razlika izmedju 365 i 365 special,i ima li uopste razlike?Hvalaaaa
 

sanjar

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2015
Poruka
132
Ja koliko sam upoznat ima neke male razlike. Ima 365 x torq i nju možes zamjenom jednog malog dijela nadogratiti da bude kao 372. A 365 special se sada prodaje pod 3,4 kw , a u starom katalog je bila 3,5-3,6 kw ne sjecam se tacno.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,630
365 Special ima obični dvotaktni motor, a 365 X-Torq ima tzv strato motor, koji ima bolju krivulju momenta i znatno nižu potrošnju goriva.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,630
Nije mana, već se u Bih prodaju stari(ji) modeli.
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Ma jebat ga kako bi bi....Ja naumio kupiti motorku,igrom slucaja se prebaci sa Stihla 361 i 382 na 365...Mislim da ce ispostovati,to jest da ce me sahraniti...😀

2018-to godiste jos da dodam cini mi se 7. Mjesec
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Ljudi jos jedna stvar!
Covjek koji radi u servisu,servis only husqvarna,radi tu vec godinama,mi je rekao odma je pustaj u rad,znaci pu gas...pusti price o razradjivanju,rezervar na leru,jaca mjesavina,znaci odma bukva od metar bez problema!Eto ako nekom nesto znaci!
 

Najnoviji postovi

Na vrh