• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMA LI TKO ISKUSTVA SA YTO TRAKTOROM

lion3

Član
Tu od
29 Lis 2012
Poruka
30
pozdrav svima,
nitko vise ne komentira yto traktore?razmisljam o kupovini 454 pa me zanimaju iskustva
pozz
 

Zorroll

Novi član
Tu od
29 Kol 2015
Poruka
2
hocu i ja yto 454 moze li mi neko reci kakvo ima misljenje o tim traktorima???
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,387
Sve je teže doći do dijelova.
Veli mi kolega da nema gdje kupiti šajbu za kabinu...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ima dijelova ,samo što domaći diler Panex malo glumata i misli da su Bogom dani,najbliža dobro opskrbljena trgovina Novi Sad,Agro - Vojvodina,imaju svega i svačega za YTO traktore,provjerena informacija od osobe kojima je ovaj tjedan stigla PVP za traktor i sve isporučeno po dogovoru
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Ima kod mene u selu jedan, kaže da nije imao nikakvih večih problema, jedino malo curenje ulja i takve sitnice.
A velikih problema je imao sa trgovcem iz Požege.
 

cole1270

Novi član
Tu od
23 Lis 2015
Poruka
5
Jedno pitanje,nikada se nisam bavio poljoprivredom,pošto sam u penziji i naslijedio sam oko 400 duluma ili 40 hektara zemlje na Majevici,želim da kupim traktor yto 554,interesuje me kakav je on u brdsko planinskom području,nedostaci,priključci za njega,održavanje,kvarovi:icon_pray:
 

cole1270

Novi član
Tu od
23 Lis 2015
Poruka
5
Ne mislim sve obrađivati jer je jedan dio pod šumom oko 12 hektara,jedan dio bi pretvori o u voćnjak i malinjak oko 15 hektara,a jedan dio bi koristio za sjetvu.Interesuje me pouzdanost 554 YTO,oranje , drljanje prskanje, košenje izvlačenje drva iz šume za vlastite potrebe i slično.
 

imt 577

Član
Tu od
14 Ruj 2010
Poruka
46
Pozdrav,
Vidim da se vec dugo ne piše u ovoj temi. Ima li netko x804 ili x904? Zanima me kako bi se ti traktori pokazali u obavljanju laksih poslova? Koliko su okretni, kolika im je potrosnja?
 

Yto fan

Novi član
Tu od
27 Stu 2019
Poruka
1
Pozdrav,
Vidim da se vec dugo ne piše u ovoj temi. Ima li netko x804 ili x904? Zanima me kako bi se ti traktori pokazali u obavljanju laksih poslova? Koliko su okretni, kolika im je potrosnja?
Odlican u vlasnistvu vec 10 godina bez vecih kvarova jedina mana tvrdo kvacilo ali inace traktor bez greske za nekoga tko zna voziti i ne siliti traktor
 

universal340

Član
Tu od
29 Kol 2011
Poruka
82
22517

22518

YTO 454, kupljen prije 6 mjeseci sa 280rh, 2013.god. Sad ima 450rh.
Zadovoljan, za moje potrebe mi je odličan.
Zna neko kopiju kojeg motora ima? Znam da je kao rađen po fiat licenci iz 80-ih, al motor mi se ne čini sličan..:unsure:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Upravo o kupnji takvog sam razmišljal prije 6 godina, ali mi se, za moje potrebe činil preglomazan. Odlučil sam se za Goldoni Star 3050 SL koji je po gabaritima sličan malom fergi, ali je dupljak, težak 2 tone i ima 50 KS (sa vozačem). Bil je doduše i 50% skuplji, ali za sad opravdava tu razliku u cijeni. To ne znači da Yto ne valja, ali nije primjeren mojim potrebama.

Kaj ti bu značilo da saznaš prema kojem motoru je njegov razvijen? Misliš da bi mogel koristiti neke rezervne dijelove?
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,489
Lijep traktorčić, pa to je novo i tu valjda ne bi trebalo razmišljati o kvarovima i eventualnim popravcima. Trebao bi šljakati barem 10 - 15 godina bez greške. Uz redovno i barem ono osnovno održavanje.
 

universal340

Član
Tu od
29 Kol 2011
Poruka
82
I ja bi rađe imal Goldonija ili nekaj skuplje, al nisam htio potrošit puno novaca, a pošto kinez jeftin, ne radim s njim po cijele dane neke zahtjevne poslove i znam neke ljude koji imaju 15god stare kineze i brdo radnih sati(zapravo ne znaju tocno kolko jer ima sat crkne) pa sam se odlucio za njega. Prije mi je 539 bil glavni traktor, sad sam njega zamjenil s Yto i jos radim s utb 340 i ide to njima bez problema

Ma zanima me čisto iz znatiželje kakav je motor
Npr. kak eurowolf ima kopiju perkinsa(ak se ne varam), kakvu ima Yto ?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Pa ak je cijeli traktor rađen prema Fiatu, onda nema razloga da bi osnova za motor bil neki koji nije Fiatov. To kaj sadašnji motori ili 10-ak godina stari nisu slični Fiatovom, ne mora značiti da u početku nisu počeli s Fiatovim motorom. Da vidimo kaj veli wikipedija.


Izgleda da je Yto proizvodil svoje motore, a Fiat im je samo pružil podršku za unapređenje istih.
 

universal340

Član
Tu od
29 Kol 2011
Poruka
82
Jel bi imalo puno utjecaja na okretanje prednjih kotača ak bi stavio straznje gume 12.4 28, a sad su 11.2 28 ?
Trebal bi promjenit gume na utb-u, pa sam mislio prebacit s Yto-a straznje gume na utb, a na Yto-a stavit vece 12.4...
 

Najnoviji postovi

Na vrh