• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
slika-382158-2012-12-1356674862-velika.jpg

Takav isti samo tri komada sam vidio u Zagrebu u zracnoj luci voze gorivo i sta ja znam sta jos...
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
zuti su predvidjeni za sumu ili neke specijalne namene. obicno su pojacani motori ili imaju dodatnu opremu za tu namenu
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
ma nije to, nego je još veća budala onaj koji da za njega 31 000kn, pa da je zlatni........a prije sam ga vidio, prodavao se u baranji za oko 30 000kn, a sada je na drugoj adresi......
 

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
ma nije to, nego je još veća budala onaj koji da za njega 31 000kn, pa da je zlatni........a prije sam ga vidio, prodavao se u baranji za oko 30 000kn, a sada je na drugoj adresi......

Ja sam ga vidio isto na njuškalu ali se prodavao u Valpovu
 
N

Nevjernik

Guest
A dva primjera od koliko traktora neka si kupi zapadni od 40000 eura pa mu se neće kvariti.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Ovak,frend mi ima problema s 539,hpalil ga je i crkel za 2-3 minute...
lajtungi nisu zastopani,spraznili su dva akumulatora,vergla al nece hpaliti
de bi mogel biti problem??


A mene zanimaju kočnice,danas sam se vozil po snegu i primetil sam da kad stisnem levu il desnu kočnicu papučica počne skakati,de je tu problem??
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
A frendu moze biti vise toga, kako dimi traktor bijelo ili crno, moguce da mu ne radi mala (ac pumpa ). A tebi kocnice inace rade? Moguce je da si isao kroz vodu i da na paknama ima leda, to lako rijesis stisnec kocnicu dok se ne otopi. Moguce je da je pukla pakna
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Odvrnut lajtunge i provjerit dal dolazi nafta do dizna

A kaj se kočnica tiče,hm..misliš dok kočiš sa samo s ljevom il samo s desnom poskakuje il dok su spojene,to samo od sebe počelo il? da se nije kaj desilo s oblogama,da se nisu smrzle zaljepile pa dok si krenuo da ih nije sj...lo
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Ovak,frend mi ima problema s 539,hpalil ga je i crkel za 2-3 minute...
lajtungi nisu zastopani,spraznili su dva akumulatora,vergla al nece hpaliti
de bi mogel biti problem??


A mene zanimaju kočnice,danas sam se vozil po snegu i primetil sam da kad stisnem levu il desnu kočnicu papučica počne skakati,de je tu problem??

negde je dovod goriva zapusio .dok je bilo u filterima on je radio 2-3 min. znaci ili ac pumpa ili neko od dovodnih creva da zapusi ili na njega vuce vazduh u sistem. proverite i slavinu na rezervoaru i taloznik kad se skine slavina.ili su filteri goriva zapusili. znaci redom od rezervoara prekontrolisati sve.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
moje su odvojene uvjek,ma nasukao sam se i kad sam se pokusal osloboditi onda sam skuzil,a po zimi ga imam samo h brzini,kocnice nisu zakocene
traktor nije tesko kretal.., :fiery:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Ovak,frend mi ima problema s 539,hpalil ga je i crkel za 2-3 minute...
lajtungi nisu zastopani,spraznili su dva akumulatora,vergla al nece hpaliti
de bi mogel biti problem??
Jel ima imalo dima na auspuh?
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
sad mi je pala na pamet jedna stvar koja se desila susjedu, nije mu traktor htio upaliti alnasuje i baca dim ali ne pali. Uglavnom na kraju smo otkrili da mu se nekad zaglavila letva ga gasenje, malo ju naspricali wd-40 razradili i teraj dalje
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Jel ima imalo dima na auspuh?

plavi dim

ovak ko moj al njegov samo vergla i vergla


[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9Aj1kkEUklQ[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh