• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Možda od kakvog starog kombajna :scratch
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
na jednom od foruma sam vidio sliku df-a agroplusa cini mi se sa uskim gumama a naprijed je imao zadnje felge od ferka. dakle odgovaraju, jedino je pitanje cijene i dostupnosti toga.
koja najsira guma ide na standardnu felgu? zbog cega bi uopce stavljao tako siroke gume?
 

haris25

Član
Tu od
15 Tra 2012
Poruka
70
evo slika kako se da srediti radio u kabini
20243351_t.jpg
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
na jednom od foruma sam vidio sliku df-a agroplusa cini mi se sa uskim gumama a naprijed je imao zadnje felge od ferka. dakle odgovaraju, jedino je pitanje cijene i dostupnosti toga.
koja najsira guma ide na standardnu felgu? zbog cega bi uopce stavljao tako siroke gume?



stavio bi zbog oranja, bolje bi funkcioniralo.......nije loše ni sa 11,2-28......al mislim da bi bilo bolje.......ili je to sve neisplativo....

jel netko radio sa takvim traktorom, mislim na 533/539 sa širokim gumama???? zanimaju me neka iskustva, kako se ponaša s njima itd......
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Pa onda stavi 12.4-28, za njega je to sasvim dovoljno, mislim da bi sa širom gumom gazio po oranom
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
da, i to bi moglo biti jedno od rješenja........:partyman:
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
stavio bi zbog oranja, bolje bi funkcioniralo.......nije loše ni sa 11,2-28......al mislim da bi bilo bolje.......ili je to sve neisplativo....

jel netko radio sa takvim traktorom, mislim na 533/539 sa širokim gumama???? zanimaju me neka iskustva, kako se ponaša s njima itd......

Ja sam na 533 imal 12,4-28 i mislil sam da je to dobra kombinacija. Kad sam kupoval nove gume kupil sam "greškom" 11,2-28. Zaključak: 11,2-28 je zakon za njega puno lakše radi sa njima.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
onda je ipak bolje ostaviti tako kako je i original......
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dovezo sam 539 od deda neki dan na pranje i remont...bilo je svega, od počupane instalacije, polupraznih guma pa da odšerafljenih vijaka prednjeg mosta i tako...ali sredio sam ga :)
Slika2372.jpg

stavljen novi remen i indikator ulja (koji ne radi več 5-6 godina)
Slika2371.jpg

Pretresena i posložena komplet instalacija, te dodano još nekoliko radnih farova odostraga, a pošto je na tom traktoru cijela instalacija tvornički jako loša, ovo sad kak je složeno bude super!
Slika2378.jpg

Slika2379.jpg
 

seljačina

Član
Tu od
26 Kol 2012
Poruka
123
onda je ipak bolje ostaviti tako kako je i original......

Ja na 533 imam 12,4 i vodu u njima , mogu reći da je to drugi traktor. Ako je motor dobar niš to njemu ne smeta ali je puno "jači".
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Dolazi zima, kako sad tu vodu ispustit van a da ništa ne ostane unutra? I sam sam razmišljao da natočim vode u gume al bojim se da ako se zaledi da mi ne potrga šlauf ako ga budem vozio preko zime.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Mislim da nikak.
Ispusti dio (večinu) i dodaj 2 litre koncentrata.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Dolazi zima, kako sad tu vodu ispustit van a da ništa ne ostane unutra? I sam sam razmišljao da natočim vode u gume al bojim se da ako se zaledi da mi ne potrga šlauf ako ga budem vozio preko zime.

a da stavis antifriza :mrgreen::scratch:madmana:
 

Najnoviji postovi

Na vrh