• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
ja se nadao da će ugradnjom novih ležaja problem biti riješen sad ispada da ih nije ni trebalo mjenjati nego poštelati luft na starima:icon_twisted: hebem ga sad opet šarafanje

Tacno tako kao sto rece Muhanicar "sto prvo nisi pitao".
Nego da ja pitam jesi li zamjenio i prsten ispred lezaja. Tu ako si zaj,.. mogao bi imati problema opet.
 

hrvoje007

Član
Tu od
29 Stu 2011
Poruka
117
jesam nove sam stavio stare probao svući na presu pa ne idu onda ih razrezao brusilicom nove ugrijao do usijanja i onda ih navukao na osovinu ležaji upresani uglavnom sve odrađeno bez ikakvoga lupanja i udaranja al eto luft je i dalje prisutan:(
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
mlad je još, naučit će......to ti je nešto najbolje kod imt traktora........i zbog toga im netreba točak kod oranja........
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Bio je prvi, ali ne i jedini....ja ne viđam baš da netko koristi kotač, a nemaju svi IMT.....
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Bas je jednostavno objasnio sve, moram reci da sam nesto zano ali ne sve, mada mi nije jasna onaj dio o transportu strojeva i kaze da rucice stoj u donjem dijelu
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Bas je jednostavno objasnio sve, moram reci da sam nesto zano ali ne sve, mada mi nije jasna onaj dio o transportu strojeva i kaze da rucice stoj u donjem dijelu

To sve ti piše u knjižici koju dobiješ sa traktorom no kad nemože vuči plug malo digneš ili uzmeš Zetora tak ja radim i ide .:icon_kidra:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Pa kak onda ores ako neznas sta su te dvije rucice?
Gledajuči njegove video uratke on je taj dio posla do sad kotačima obavljal :icon_lol:
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
To sve ti piše u knjižici koju dobiješ sa traktorom no kad nemože vuči plug malo digneš ili uzmeš Zetora tak ja radim i ide .:icon_kidra:

Ja jos nisam dozivio da 539 nesto ne moze obaviti, ja sam pricao o transportu strojeva ne oranju ili ne znam sta
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja jos nisam dozivio da 539 nesto ne moze obaviti, ja sam pricao o transportu strojeva ne oranju ili ne znam sta

Ja imam 560 nova linija kad on ne može orati zamjeni ga 6945 razlika osjetna ja sam doživio da 539 puno toga ne može ovisi kaj hoćeš raditi :p:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
539 moze raditi ama bas sve samo treba znati raditi snjim, nema posla kojeg ja s njim nisam obavio

Dragi kolega kod mene bez lanaca na kotačima ne može nekad ni prazan no nema veze poštivam tvoje mišljenje !:tractor:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Gledajuči njegove video uratke on je taj dio posla do sad kotačima obavljal :icon_lol:

ha-ha
koristimo mi to al samo moj tata,kod oranja on mi to naštela a onda ja dalje sam nastavim...i nikad mi nije objasnio :p
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Sinek, probaj ti to sam jer se inače nebuš nikad navčil, nemaš kaj strgati. Nebuš valjda i onaj put nekog ko zna zval, a onda sam nastavil :icon_scratch:
 

Najnoviji postovi

Na vrh