• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Emy

Član
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
640
Zna li ko koliko stane goriva u IMT 533, trazio sam po netu specifikacije ali za sad bez rezultata...sve mi se cini da je 30 litara, ali opet nisam siguran...to mi treba za punca posto on ima 533.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zna li ko koliko stane goriva u IMT 533, trazio sam po netu specifikacije ali za sad bez rezultata...sve mi se cini da je 30 litara, ali opet nisam siguran...to mi treba za punca posto on ima 533.[/QUOT

30litara.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
ook
na što trebam paziti kod kupnje imt-a 533?

Kad ti nece nitko odgovorit,a slagali su i radili snjima,budem ja
Kad bus dolazil reci coveku nek ga ne pali i grije dok ne dojdes tam,pa vidi kak pali na hladno.
Nek ti pripremi nekaj za dic na hidraulici da vidir kak dize,isprobaj ukljucivanje kardana mora glatko ici bez puno krcanja.
Pregledaj ga jel ima sve na sebi jel kaj fali ili da nije strgano.
Probaj ga vozit i vidi kak se salta kak krece s mjesta dal trese....
Bilo bi dobro da ak ti se svidi da ga isprobas u radu oranje tanjuranje,da se dobro zgrije i da vidis jel se pregrijava i jel ima snage,ak je motor malo mastan to je ok,kad zgrijes otvori cep za nadoljevanje ulja dal jako puse paru van.....
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@putnicara ako imas u planu ic gledat neki traktor a bas neke stvari ti ne leze moja preporuka uzmi si mehanicara s sobom i nemas brige znat ce sta treba pogledat i probat ga!!
@oficir hidrauliku ne kontrolirat na hladno jer onda je super i ona losa kad se zagrije malo onda se kontrolira!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
@putnicara ako imas u planu ic gledat neki traktor a bas neke stvari ti ne leze moja preporuka uzmi si mehanicara s sobom i nemas brige znat ce sta treba pogledat i probat ga!!
@oficir hidrauliku ne kontrolirat na hladno jer onda je super i ona losa kad se zagrije malo onda se kontrolira!!

Znam tak sam i mislil al nisam tak napisal.:icon_evil:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Tak je i moj 533 prodan s losim hidraulikom al kad je probavan ulje je bilo gusto jer je malo i zima bila bio je dobar a motor za generalku proso pod jos solidnim motorom covijek koji je doso ja sam mu pokazo traktor sam si je gledo i isprobavo i reko hidraulika dobra motor solidan!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Traktor je prodan kasnije opet al sad je komplet sve slozeno i sreden je tak je sadasnji vlasnik reko starome kad su ugovore radili i da ga nece prodat da mu je dovoljan za njegove potrebe traktor je dosta mi blizu moro bi otic ga vidit bas me zanima cije klipove su mu stavili koji borung:icon_e_biggrin:
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
ovak je izgledalo proslogodisnje oranje dok nije bilo fiata :) MF 592 me jedva van iscupal
img0303ey.jpg

img0302tk.jpg

img0301rb.jpg
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Za usis zraka stvarno nemam riječi :icon_eyes:

a to je patent prije 4 god smo orali i nism skuzio da je filter opal i zaoral sam ga onda je ovo trebalo bit kao privremeno rijesenje ali je i ostalo takvo rijesnje
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
evo,otišao sam pogledati taj imt 533 i jako sam zadovoljan.vozao sam ga jedno 2 km sa 400l vode u korpi(to je najviše tereta kojeg vozi) i zadovoljan sam.ni dima nije pustio,ali bi trebalo dotegnuti kvačilo jer moram stati na njega da ne krči kad mjenjam brzinu.što mislite?
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Treba ga malo srediti.Jel kvacilo tvrdo kad moras stati na njega da dobro odvoji.Ako je tako traktor ide na pola.
Malo prelistaj temu IMT i naci ces sve o kvacilu.
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
nemora značit da mora iči na pola...možda ga treba samo napeti da bolje odvaja
 

Najnoviji postovi

Na vrh