• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Upravo o tome pričam,na malim parcelama je on car.Imamo mi parcelu široku taman za 6 redi kukuruza a dugačku skoro kilometar.I na dva dijela ima nekakav zarez za još dva reda kukuruza.To se nemože sa velikim ni kultivirati ni prskati.Jer se izgazi jako puno.A koliko je takvih malih parcela u ljudi
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Majok jel to parcela uz prugu ? Da na žalost prošlo je vrijeme malih traktora i malih poljoprivrednika i to mi malo žao . IMTa mi nije žao on mi se nakon rusa dosta zamjeril 70-tih .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Željac, kupi si onakvoga kaj ti mjenjač u ruci ostane, da ne reklamiramo sad :icon_mrgreen:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Misliš onaj kaj ima Jostik nemam te noface :(sweat):. Bolje se ti dobro odmori čeka te 69 na pola :(giggle)::p:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Tako je Roki, neče tebi niko govorit da IMT nevalja, vidiš da treba ponekad i Zeksa oporavljati.
Naručil sam alat pa bum malo produžil jer se moram prvo kroz jednog 549 prošetati. Nema odmora ni na odmoru za mene.
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Ma nije uz prugu nego je tako bezveze spajano.Imaju ljudi tu njive široke 9 metara a dugačke 2.5 km.To je bilo državno pa su ljudi kupovali i spajali u jednoj ravnini.Mi srećom nemamo takvih gluposti.Imt je bio dobar u svoje vrijeme dok su ljudi imali malo zemlje,ali vrijeme ih je pregazilo.U odnosu na konkurenciju nisu ponudili ništa seljaku što se tiče udobnosti.Recimo zadnje serije su imale skoro iste kabine kao i oni iz 80-ih.Tko će danas raditi cijeli dan na ljetnjem suncu u limenoj kabini bez klime i uz toliku buku.Jedino to je imt zakopalo,ili recimo powershift i reverzer.Njima bi trebalo još 100 godina da to naprave,a danas nitko neće traktor bez toga.Samo zato je i propala tvornica,iako je imt bio traktor za svakoga.Ali jbg ispao je iz mode
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Aj navedi dobar razloga za reverzer ili powershift.
Meni to uopće ne treba .
Ali treba izvoda hidrulike , funkcionalan traktor.
I pouzdan još na svojim imt mjenjače nisam radio.
E to ja zovem stroj kad 40 godina ide mjenjač.
Samo da au komplet sinhronizirani milina bi bila.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Navedi bar jedan protiv kad se naučiš na njih nemožeš bez njih

Meni ne treba kome treba neka si nabavi.
Ljudi cjel život izmišljaju toplu vodu a tvornice takve stvari da skrate vijek stroja.
Inače bi propale.
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Aj navedi dobar razloga za reverzer ili powershift.
Meni to uopće ne treba .
Ali treba izvoda hidrulike , funkcionalan traktor.
I pouzdan još na svojim imt mjenjače nisam radio.
E to ja zovem stroj kad 40 godina ide mjenjač.
Samo da au komplet sinhronizirani milina bi bila.

Ajd ti navedi razlog protiv.Ovako,reverzer.Znači imaš puno zemlje koje "vise" i kad dođeš dolje i moraš krenuti u rikverc da bi se okrenuo sa bilo kojim priključkom i kada bi imao reverzer samo povučeš ručicu nazad bez kvačila i ičega i traktor ide nazad,okreneš se i gurneš naprijed i on krene naprijed.Bez reverzera moraš stati pa ubaciti u rikverc i onda ga držati na kvačilu da ti ne krepa traktor koji god jer jako visi parcela.Drugi primjer je utovarivač,neusporedivo brže je sa reverzerom.Treći primjer ti je svaka operacija koja zahtjeva puno okretanja.Powershift,evo ti realan primjer koji se svakome tu dogodio uključujući i tebe.Krećeš sa priključkom u zemlju,tanjurača ili što god i recimo da ju traktor može vući bez problema u trećoj ali ti sa trećom nemožeš krenuti nego moraš sa drugom a onda u treću nemožeš prebaciti jer ti traktor stane čim stisneš kvačilo.Powershift to rješava bez krčanja u getribi i bez crnog dima.Recimo da moraš po polju vući prikolicu punu nečega i traktor bi ju mogao vući dosta brzo ali ti nemožeš doći do te brzine sa mehaničkim mjenjačem jer ćeš ili spaliti lamelu dok budeš šaltao ili će ti krepati traktor.Sa powerom samo stisneš dugme i ideš.To je su prednosti jednog i drugog,i to samo neke da ne ispadne post kao knjiga dugačak.Nisam rekao da je imt loš,ni slučajno.Samo sam naveo zbog čega se više ne proizvodi.Konkurencija ih je zgazila
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma nema veze s imt .
Ali sva mi zemlja visi .
S imt je lako iskreno u rikverc u brdo iz prve samo gurnem gore i.vozi nazad.
Pogotovo 560 dugačak mu rikverc.
Nekome to treba i pati za time .
Meni bi bilo odlično samo da je sinhroniziran i dosta brzina .
Izvoda hidrulike.
Ovo drugo je manje više može se bez toga.
Još nisam imao problema s lamelama ili sličnim.
Doduše te njive u brdu ni nema neke vahde od njih.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
Mali to se slažem... samo da mu je 5 brzina ko na 567 i dobra pumpa da more bez problema napajat izvode.. ja protiv asinhronog mjenjača nemam ništa dokle god je dobra lamela on se šalta solidno.. A kad smo već kod reverzera i powershifta, to sve spada u poluautomatske mjenjače koji su izrazito osjetljivi na ulje i izmjenu filtera i ulja, a kod ovih naših starih krama tih problema nema(nema senzora i ostalih pizdarija)..
Čovjek sve fino objasnio:
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=jIcyTDkah5s[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Naravno da mi koji to nemamo ni nemamo tih problema,nema se što pokvariti.Ja doma imam dva traktora sa asinkronim mjenjačem i jedino što mjenjam su lamele jer utovarivač napravi svoje.Ali opet nije da nebih volio imati reverzer dok radim sa utovarivačem,ili dok gazim silažu i slično.A što se imt-a tiče to bi sve bilo dobro samo da su pratili trendove,jbg došli traktori iz uvoza sa klimom i udobni da se može spavati u njima i ljudi su radije kupovali njih polovne nego nove imt traktore.Tko god proba raditi sa nečim boljim više ne razmišlja o povratku na imt.Opet,ja bih kupio novi 539 da se još uvijek proizvodi,jer imam dosta manjih parcela gdje kod prskanja i kultivacije više napravim štete nego koristi sa velikim traktorom.Ali kao glavni traktor na gospodarstvu veliki imt nebih nikada kupio.Nemože se u tome raditi po 12 sati i izaći iz njega normalan
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A imat ćeš priliku indijci sklapaju 539 toboš al ajd biće uskoro .
Što se imt tiče za te novce i kvalitetu mjesto će uvjek imat na dvoru.
Da su imali tuh par sitnica milina .
A ako bude volje nešto bi kupio bolje pa prešao na rolo bale.
A ti imt su traktori za manja gospodarstva ili pomoćni jer uvjek fali kad se radi .
Bar meni zatreba još jedan traktor
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Neću to tafe sranje kupiti ni u ludilu.Imaš na youtubeu lika koji ima stari 533 i novog tafea i u to malo vremena što ga ima je u njega ulupao više novaca negu u 533 u 30 godina.A i ti indijci opet rade iste modele ko imt,a ni imt više nitko nije kupovao.Neznam kome to misle prodati.Imt je u zadnjim godinama čak i napravio par "ljepših" modela sa lijepim maskama i dobrom kabinom.Samo da su se toga sjetili puno godina prije.Jbg znaš kako kažu,ovcu koja ne prati stado pojede vuk.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Tema IMT a vi raspravljate o kvantnoj fizici, kakvi powershiftovi, kakvi bakraci? Da se mene pita ta sranja se nikad ne bi ni ugrađivala na traktore, sve je super dok radi, a kad nekaj krepa jao majko šta cemo i kako cemo...

Tu kod mene lik ima relativno mladog JDa, stalno neki problemi, prvo su ga ****** iz servisa da mu ne priznaju garanciju jer toci plavi dizel nutra, jer je imal neke probleme oko goriva, onda mu smeta prašina ne znam di i kak, i takve gluposti.. Pa ga nesme s minivošem oprati jer mu nekam uđe voda i opet problemi... Koji je to k...c od traktora?

Pa jel to radni stroj koji dela u blatu i prašini ili to služi da se voziš samo po asfaltu i da nesme kap kiše ni trunka prašine na njega?

Ugrađuju kojekakve sustave na te traktore koji su glupost i da ih nema ne bi nikome ni falili, sve to samo poskupljuje stroj i kasnije servise i popravke.. Da mi je samo znati kak se ti današnji spejs šatlovi od traktora budu ponašali za 20 godine, vjerojatno nikak.. Bog te a traktori koštaju da možeš bez problema stan u Zagrebu kupiti i to cistam pristojan stan..
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jučer sa IMTeom tovarim bale na prikolicu i sjetim se ove teme gdje netreba rev i pov a meni bi stvarno dobro dosli jer su mi brze prebrze a spore prespore . Rođak tovari sa DFemom on tri bale a ja jednu kod njega svira muzika a kod mene lupa pumpa hidraulike i još nekoliko zvukova koje uho ne voli .
 

Najnoviji postovi

Na vrh