• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,811
Ne umarajte se s dimljenjem, a ni s frfljanjem jer onda bute čuli da im i pumpe štekču..... a da bi to sve otklonili to vas vodi u propast i kaj je najgore ništ nebute popravili.
Kad štekču, frfljaju i dimuckaju onda su najljuči ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,811
Tak mora i biti.
Možda sam več to pisal ali ponavljanje je majka znanja.
Imal je kolega 549 koji je radil mekano ali nije baš bilo života u njemu.
Odnesli smo pumpu na popravak (sječam se da je to fest koštalo jer je trebala nova glava, a u to vreme je glava koštala) i nakon popravka kad smo ga upalili u meni se drek smrzel kak to frflja, u pumpi klikče....
A kolegi osmjeh oduva douva i komentar xxxxxx ti xxxxxxx majku to je to, tak je delal dok je novi bil.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,910
Moj 549 isto frflja ,ali s- 46 na Zmaju 142 , to je doživljaj za uši, no već ga tako tjeram desetak godina.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,137
Ma ajde ti Rumunji dime radi pumpe.
Sad moj dimi plavo radi krša Rumunjskog.
Već drugi put na 50 sati kod majstora.
Bude curila razbit ću ju batom smeće
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,024
Možda nam traktori dime plavo jer vozimo na plavi dizel? Koliko sam primjetil prijatel Kupljenec se ne žali na plavi dim, bez obzira kaj izvlači maksimum iz rakete, jer vozi na eurodizel. :unsure:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Možda nam traktori dime plavo jer vozimo na plavi dizel? Koliko sam primjetil prijatel Kupljenec se ne žali na plavi dim, bez obzira kaj izvlači maksimum iz rakete, jer vozi na eurodizel. :unsure:

Prijatelj raketa niked nebu na niš išla osim eurodizel 🙂
Jer ak se dela nekaj ozbiljno i profesionalno onda tak mora bit😉neko ko ima traktor iz hobija onda može na plavi vozit, koji niš ni ne dela. Moja je maksimalno u pogunu i nema greške, to kaj ona dela svi noviji traktori se mogu posramit🍺🍻💪
 

lovro98

Aktivni član
Tu od
2 Sij 2021
Poruka
124
Mislim da nema potrebe da drscete vi kaj imate store i unice, svi onu dime plavi i kisu pomalo na leru al su inace perfektni traktori…u mom selu ih ima 5 kaj su kupili nove tam 80-ih i do dan danas nis nije dirano a delaju non stop…
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,208
Za onaj potezni salter kaj ste prije spominjali, treba relej ili se.more.samo zamijeniti s ovom bravom na kljuc kaj sad imam?
 

Najnoviji postovi

Na vrh