• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,070
Danas bio u nabavi brave. Najprije sam kupio poteznu, a onda mi vrag nije dao mira pa sam otišao do Jakopica u Lonjicu i kupio bravu od Masey Fergusona, engleska proizvodnja. Ova potezna mi baš ne ulijeva povjerenje (Masiva-Indija). Ako treba još budem nabavil i 2 releja da raketa bude raketa. :unsure:
 

Prilozi

  • brava paljenja.jpg
    brava paljenja.jpg
    48.5 KB · Pregleda: 34

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Nadam se da se ta "Engleskinja" lagano vrti jer mi ključevi izgledaju od tankog lima napravljeni pa da se ne usuču ko oni od Pecha
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Neznam budeš li imao mjesta za ovu na ključ, nekako mi se čini "dugačka". Ispod tastature zna biti " gužva"
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,070
Ako engleskinja nebude pasala ili bude sa njom problema onda ide potezna. Stavil bih ju odmah, ali mi je u sjećanju ostalo da se netko žalio na njih da se raspadnu jer su loše zapertlane.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Po kataloškom broju koji je na njemu paše.
Jedino me buni ono Zetor, takav filter na Zetora ne paše kolko ja znam.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Zetor je i mene zbunio,taj Frad mi se dopada nikad s njima problema,mada čujem da su propali. U čemu je razlika?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Imt ima 3/4 navoj, a Zetor 13/16, ako sam dobro zapamtil mjere.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Zetor je i mene zbunio,taj Frad mi se dopada nikad s njima problema,mada čujem da su propali. U čemu je razlika?
Kakav problem moze biti s bilo kojim filterom ulja na 539?
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Vidim da lokalni trgovci prodaju kraće filtere, što znači da je u njemu i manje papira,samim time i manji protok. Poslje slikam pa da se vidi razlika.
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
ja sam prije mjesec dana naručival filtere goriva i ulja za 539. samo sam preko telefona rekao daj najeftinije filtere za 539 i poslali mi poštom sve ispravno. naručival sam iz masive.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Filter za 539 je svagdje 20 kn ja uzmem Turski cav nije loš.
A od ulja donaldson.
Nije skup 46 kn
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
E,kod mene je bila ona narodna" slika picu proda" Sad je još na njemu ovaj i čini mi se uredu. IMG_20211210_082200.jpg
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,890
Piše da je i za TV 732. Navoj na njemu je M16x1.5?
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh