• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,095
Relej štiti bravu. Trebaju biti 2 komada (grijač + anlaser). I ja sam trenutno u potrazi za relejima jer ih nema od 100A, kao što je kolega ZJ preporučio. Trgovac mi je obećao nabaviti od 80A. Valjda bu to dovoljno.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Prijatelj raketa niked nebu na niš išla osim eurodizel 🙂
Jer ak se dela nekaj ozbiljno i profesionalno onda tak mora bit😉neko ko ima traktor iz hobija onda može na plavi vozit, koji niš ni ne dela. Moja je maksimalno u pogunu i nema greške, to kaj ona dela svi noviji traktori se mogu posramit🍺🍻💪
Ak je plavac za hobiste, a eurodizel za profesionalce na kog onda spada loživo ulje ili nedaj Bože jestivo ulje?😂😂
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Relej štiti bravu. Trebaju biti 2 komada (grijač + anlaser). I ja sam trenutno u potrazi za relejima jer ih nema od 100A, kao što je kolega ZJ preporučio. Trgovac mi je obećao nabaviti od 80A. Valjda bu to dovoljno.
Gledam sad na aliexpresu rele 100A koša cca 100 kuna.
U ljep trošak smo te otpeljali samo da produžiš trajanje bravi koja košta isto tolko a i bez tog releja bi radila ko zna kak dugo, a sad između ostalog imaš dvije stvari koje bi se mogle pokvariti.
Rele i bravu
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Aa trafo ulje 😂 kod mene blizu je jedan u rakovicu sipao trafo ulje imao je oko 100 litara
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,933
Ja sam na case stavil 80 ampera relej. To je bio najjači koji su imali u dućanu. 2 široke stopice si treba, 2 uže, komad žice 6mm2 i žice 2,5mm2 da se to spoji
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Pa,ipak bi 539 trebao biti bolji, koliko je imao sati rada?

Znam ja dobro zašto sa ga mijenjao, pročitaj ponovno post gdje su slike :D

Sam Bog zna koliko je imao sati, taj traktor je imao sve, samo nije bio 539 🤦‍♂️
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,240
85kn brava i dva releja oko 200kn...jbt 300kn za bravu da traje duže...pa za to kupiš kolko komada na ključ? zajedno budu trajale sigurno duže nego ova potezna...
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Pa nije tu u igri Imt? Počeli ste od njega stvarno raditi raketu.😉
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Velim, kupi rabljenu start bravu od Štorea i trajala bu duže od Rakete, a ne trebaš ni releje ;)
Toga imaju ovi kaj rastavljaju traktore za dijelove.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Zbog šerafcigera su pojačali proizvodnju lajtuga koji razvode ulje po motoru 🤭
 

Najnoviji postovi

Na vrh