• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,044
😂😂neću danas nedilja je,ako ne upali morat ću nešt čeprkat onda bolje mir,al zato sutra neću moć dočekat kad ću doć s posla pa da probam
Onda strajkam dalje...vise necu citati ovaj podforum i odjavljujem se.
Previse stresa za mene
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,985
Rekel bi da je upropastil vličar tim slabim motorom.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Crno zlato ni za kakvo zeleno.

Uskoro će ta zelena agenda potoniti, održivo je onoliko koliko netko gura, trenutno guraju, ali što ih više bude, prije će to završiti.
Bio sam na nekoliko tečajeva i predavanja vezano uz Električna Vozila što za njih same što u vatrogastvu jer je to novi izazov.

To je toliko prljavo i neodrživo na postojećoj infrastrukturi, o zbrinjavanju da ne govorim.

Zaključak je da su to malene prljave bombe na kotačima.

Ali kako stvari stoje EV će lagano u povijest pod geslom "tresla se brda rodio se miš". Vodik bi mogao biti interesantan, samo bumo vidli koliko zelenaši koji su potplaćeni od strane nekih uspiju izlobirati protiv toga.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ti izgleda nisi dovoljno star sa shvatiš da nema održivog razvoja..da je to bilo aktualno isto bi se govorilo za oto ili dizel motor..a gdje bi bili bez toga...niti rat ne bi bio rat..
Zašto nitko ne govori o zelenilu aviona ili teretnih brodova...ili kruzera naprimjer.

A kaj se tice ovoga projekta samo izračunaj koliko akumulatora treba za jednu generaciju generacijskog viličara...bojim se da ti ne treba više od jedan sat tjedno.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Vjerojatno nisam dovoljno star, ali sam odavno shvatio da to ne postoji.

Da je tako, ti nebi bio dovoljno star da si shvatio, a ja nedovoljno da još nisam.

Ha kao i sve u životu, tako će i akumulatori, koliko dur - dur.

Viličar mi treba kad mi treba i to je to. Isplativost, nekome upitna, nekome ne...
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Tu se s tobom slažem, da sam išta pametniji, vjv se nebi prosipao po internetu, nego bih tukao pare kao lajf kouč i sada tebi govorio kako da živiš i da bez EV nema naprijed!!
 

mario1511

Član
Tu od
20 Lip 2023
Poruka
186
Radio malo i ugasim reko idem opet na grijač i od prve upali..
Nije curilo za to kratko vrime..na ventil deklu mi je malo ulje puštalo morat ću metnut novu brtvu i skinut, na nekim mjestim ima starog silikona..el dovoljno brtva ili mora se ljepit?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Podljepi diht masom brtvu na poklopac i ostavi preko noči da se posuši.
Kad drugi dan stavljaš poklopac na glavu opet na tanko namaži.
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
dali netko zna dali ide semering na glavčinu prednjega kotača? i ako ide koji semering ide?
 

Najnoviji postovi

Na vrh