• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A kaj mislite zašto raja pribjegava ugradnji hidrauličkog volana s jednim cilindraom i sponom ?
reparacija volana je skupa akcija ko svetog petra kajgana ..
Nema djela u volanu koji nije termički obrtađen i brušen ...segmenti po 180 kn bi planuli ko alva


vaš velečasni
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
gledao sam jedan klip gdje covjek uradio servona IMT 539 ali se zahebo, na lijevu stranu mota a na desnu ne
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Evo kako neki ljudi rijesavaju svoje muke sa upravljacem
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=6uPRo14YDC8[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
baš me interesuje kako ide preko pregiba sa tom sponom koja ide točno ispod hladnjaka
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,065
BEz problema.. spona se naginje skupa sa mostom i uvijek je paralelna s njime. Tako nema zapinjanja, a hauba je dodatno zarezana.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Nece spona zapinjati jer ide ispod propelera. Jos da je dobro klip postavio pa da malo namota i desno bilo bi odlicno.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Al ga ja potrefio :)....levo ima puni hod, a desno 0 bodova, sve u svemu za 539 običan mehanički volan ko bog.
Na našem novom 539P ako je nekaj dobro riješeno onda je to volan, mehanički je i evo punih 13 godina nikakvih problema, a nije niti luft dobio i mota se baš fino, lagano!
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
gledao sam ovaj klip, na stranu što vrti prstom, na stranu što je sve zavuko negdje ispod........kako sam vidio ne valja geometrija
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Evo i moj je napokon završen sad radi kao sat...

20140201_155443.jpg


20140203_182215.jpg


20140210_173531.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,297
Kaj ste to prvo ofarbali pa onda sastavljali ili ste imali popravni?
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Dok sam čekao glavu i blok da dođu sa obrade ofarbao iz dosade dio po dio.
Odmah mi jedna diza zaštekala pa počeo trokirati.
Kupio novi uložak i sad sve ok al je cijena uloška u Kninu 112 kn.
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,297
Lepo je to kad se dela generalka pa se usput malo sve obnovi :(y):
Jedino mi malo u oko upada ona plavkasta ručica mjenjača
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Ma to je izolirka koja stoji na njoj ohoho godina.
Muha koliko kod vas košta obrada glave i bloka?
 
Posljednje uređivanje:

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Kad je več sve riješil geometrija mu je mali problem :icon_kidra:
To će vrlo teško izvest bez još jednog cilindra na lijevoj strani. Već pljušte komentari kako desno ne zakrene dovoljno, ne zakrene ali desni točak, dok lijevi točak ne zakrene dovoljno lijevo
derat će gume kao da drifta
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Kod djavola ce mu jos jedan klip kad je lijevi tocak povezan sa sponom i kod vecine traktora je tako napravljeno klip na jedan tocak i preko spone povezan sa drugim. Ovdje samo treba postojeci klip pomaknuti prema naprijed.
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
da se fino sjaji na lijevoj strani
jeste tako napravljeno, na 577 npr. ali su ispoštovani osnovni principi upravljačkog mehanizma.....nagibi, uglovi, koješta....
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Ako su ova dva kraka za spone navarena na ista mjesta na obje strane i pod istim uglovima ,a cini mi se da jesu, onda nema nikakvih problema sa deranjem guma.
 

Najnoviji postovi

Na vrh