• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Rados Rajko

Novi član
Tu od
18 Svi 2024
Poruka
1
Mijenjao sam obje lamele i ne mogu da nastelujem lamelu vratila.. nece da odvaja. Zna li neko u cemu je problem? U pitanju je IMT 539 traktor.
 

Gajan

Aktivni član
Tu od
27 Sij 2018
Poruka
186
Problem je u korpi ako nisi mjenjao bolcne , polugice i capice.Svagdje ima pomalo lufta i nemoze se nastelati.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,400
Po meni puno strši van traktora i svaki obilazak oko njega bude većinom rezultirao s udaranjem u nogu osim ako kuka ne bude skinuta. Osobno ne preferiram vuću traktora za prednju kuku. Osim ako to ne bude služilo za preparkirati kola u dvorištu.
 

mic_hael7187

Član
Tu od
21 Ožu 2022
Poruka
80
Slažem se da strši ali meni ne smeta kad prolazim,montira se samo kada prikolicu parkiram ju garažu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mic_hael7187

Član
Tu od
21 Ožu 2022
Poruka
80
Da, upravu si,služi samo kad ugonim prikolicu u garažu.

Zna li netko koliko je teška ova poteznica zajedno sa pločom?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Luka Barić

Novi član
Tu od
5 Ožu 2022
Poruka
2
Luka, moja se isto potrosila pa sam dao tokaru koji ju je navario i obradio pa sad radi. Ne vjeeujem da postoji nova
Nove nema nigdje...varit se bojimo jer ipak jednog dana može puknut i završit u difrecijalu...
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,069
Navareni su potroseni vrhovi siljaka.
Nema se tu kaj drugo potrgati nego isto kao i tvornicki.
Sve to malo navariti i strojno obraditi i spera ce raditi.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,504
njegove original. nije puno radio traktor. kupio ga sa 1300...91' godina...ja 6 godina napravio pola njegovih u 28...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
njegove original. nije puno radio traktor. kupio ga sa 1300...91' godina...ja 6 godina napravio pola njegovih u 28...
Čuvaj to, rijetki su takvi primjerci.

@Ivan KC gledaš manometar od ulja?
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,504
Nije.bil ugasen...smanjil gas do kraja...pritisak ulja pod gasom od 1000okretaja stalno oko 3..ni nakon dva sata rada nije pal ispod 3...
 

Najnoviji postovi

Na vrh