• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Gajan

Aktivni član
Tu od
27 Sij 2018
Poruka
186
Problem je u korpi ako nisi mjenjao bolcne , polugice i capice.Svagdje ima pomalo lufta i nemoze se nastelati.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,373
Po meni puno strši van traktora i svaki obilazak oko njega bude većinom rezultirao s udaranjem u nogu osim ako kuka ne bude skinuta. Osobno ne preferiram vuću traktora za prednju kuku. Osim ako to ne bude služilo za preparkirati kola u dvorištu.
 

mic_hael7187

Član
Tu od
21 Ožu 2022
Poruka
74
Slažem se da strši ali meni ne smeta kad prolazim,montira se samo kada prikolicu parkiram ju garažu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mic_hael7187

Član
Tu od
21 Ožu 2022
Poruka
74
Da, upravu si,služi samo kad ugonim prikolicu u garažu.

Zna li netko koliko je teška ova poteznica zajedno sa pločom?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Luka Barić

Novi član
Tu od
5 Ožu 2022
Poruka
2
Luka, moja se isto potrosila pa sam dao tokaru koji ju je navario i obradio pa sad radi. Ne vjeeujem da postoji nova
Nove nema nigdje...varit se bojimo jer ipak jednog dana može puknut i završit u difrecijalu...
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,028
Navareni su potroseni vrhovi siljaka.
Nema se tu kaj drugo potrgati nego isto kao i tvornicki.
Sve to malo navariti i strojno obraditi i spera ce raditi.
 
Na vrh