• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Stručko1942

Član
Tu od
29 Svi 2019
Poruka
38
@Charlip
Nisu nikakve drame, postavio sam pitanje, koliko znam za to i služi forum.
Tebi ako smetaju takva pitanja, prošeći.
Pitao sam za iskustva onih koji ga imaju dali vrijedi te novce ili da kupim neki skuplji,
ako se brzo raspadne onda je itekako skup jer ga doslovce možeš bacit.
@MUHA
Problem je što imam onaj stari sic na IMT-u, onaj što izgleda kao šljem i dosta je nizak.
A gdje ćeš okrenuti sa tim starim sicem?
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,137
Imaš kod Ferenčaka a cijena mu je pola ovakvog cijelog sjedala, pametnom dosta u vezi onih sjedala za 300 kuna....
Ma samo da dura lako što košta jel bi bilo pametno i opruge zamjenit
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
Ako su popucale da, ako nisu moje razmišljanje je da je bolje ostaviti stare.
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Upravo imam jedan takav zahvat na sicu od 539. Opruge su čitave sam mi se čini da amortizer ne dela. Nisam ga još skinul ali vidim da je potprti sa nekim drevom.
Je morti neko kupoval nedugo amortizer i jastuke za njega? Kolko otprilike košta takva igranka?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kaj ima možda neko da je delal neku "homemade" kuku za 539 nekakvu dole?
Samo da malo vidim od oka nekaj, jer po mojem nekom proračunu i fizici nema baš previše posla, znači flah neki debeli, brusilica, švasaparat i bušilica i kuka je tu. 😊
Ja bi ju za ove šerafe od ispod del, sad neznam jel su M12 ili M14.
Jer ak bi išel delat prikolicu rudo bi si ravno napravil bez piganja, tak da kuka neka mora dojti tu. 😉😊
IMG_20200502_111713.jpg IMG_20200502_112302.jpg
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,421
533 i 539 imaju potpuno razlicite anlasere.
Mene zanima jel ko na 533 ugrađivao anlasere sa reduktorom i međupolocom.

 

Stankepro

Član
Tu od
7 Lis 2018
Poruka
38
Zanima me moze li se na imt 533 alnaseru posebno uzubiti tjt izbaciti rotor pa zaverglati, ako moze molio bih da neko objasni kako. Zivi bili i IMT vozili 🙂
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Moze,moras da skines onaj poklopac sa automata I rucno prvo spojis gornji kontakt pa kad uzubi rotor stisnes donji kontakt da zavergla
 

Stankepro

Član
Tu od
7 Lis 2018
Poruka
38
Moze,moras da skines onaj poklopac sa automata I rucno prvo spojis gornji kontakt pa kad uzubi rotor stisnes donji kontakt da zavergla
Ne moze nikako bez skidanja poklopca?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Par stranica prije imaš odgovor od doktora @MUHA

 

Najnoviji postovi

Na vrh