• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

turke

Član
Tu od
8 Pro 2014
Poruka
78
Novi volan..komplet piksiran most, rukavci..
Djelove i volan koji sam uzeo nema veze sa zdravom pameti..nista s nicim nepase, sve pripasuj..
Uzas..
1800 kn zezancija
mi isto mijenjali volan . Prvo ovih 8 rupa , vijak nejde kroz rupu . . Drugo dihtung odmah prepustio . Lufta nema ništa .
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
Ja nisam mogao rucice od brzina progurat, rupe ko u elipsu..na kraju gdje se serafe nosaci gore od maske gdje su instrumenti..rupa s nekim navojem da vijak m10 ima lufta a m12 uopce u rupu nejde
 

turke

Član
Tu od
8 Pro 2014
Poruka
78
Ja nisam mogao rucice od brzina progurat, rupe ko u elipsu..na kraju gdje se serafe nosaci gore od maske gdje su instrumenti..rupa s nekim navojem da vijak m10 ima lufta a m12 uopce u rupu nejde
Oni dva vijka m12 mislim .kaj su gore na stupu . drugi je navoj , ali te vijke smo dobili s kucistem .
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
Ma znam.da je..al.mi se cini prevec..neznam.

Moguce onda da je i tu bio problem, serafe nisam dobio ko i vi..a svi navoji pasali..osim tog
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Ne razumijem.
Nekad su segmenti koštali 500 kuna komad pa puta 2.
Excentrična čahura 50 kuna komad pa puta 4
2 semeringa i brtve cca 100 kun
Puž volana s konusnom maticom i kugle za konusnu maticu cca 1000 kuna.
I to je bilo skupo.

Danas kupiš komplet, samo zašarafiš za niti 1000 kuna i opet ne valja.

:hahah: :hahah:

Nema više, prošo voz. Dobri novi djelovi više nisu dobavljivi čak ni iz starih zaliha. Krpaj, pripasivaj i snalazi se ko kak zna i umije.
Ili prodaj pa nek se neko drugi veseli.
Treče nema ;)
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,826
Oni 533 nisu imali tako veliko luft - prazan hod volana i to samo desnog kotača.
Ljudi su svašta radili samo da prođu TP.
 

roki

Novi član
Tu od
4 Velj 2020
Poruka
28
ugradio bi termometar na 533 pa me zanima gdje postaviti indikator od termometra
 

Vlado2112

Član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
77
@roki poslikao sam da vidis mjesto na kojemu je indikator znaci izmedu 1.i 2. dizne gledajuci od strane akumulatora, saraf ima cetvrtasti prihvat i dosta je nepristupacan.
 

Prilozi

  • C9D88667-ED65-4349-9463-DF8FC819F063.jpeg
    C9D88667-ED65-4349-9463-DF8FC819F063.jpeg
    50.9 KB · Pregleda: 32

Vlado2112

Član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
77
Vi koji ste mijenjali kućište volana, zanima me šta se sve skida da bi se to promijenilo?
Znači zanima me što smeta, npr. komandna ploča i sl. i koliko vrmenena cca treba jer bih isto trebao to mijenjati uskoro.
 

roki

Novi član
Tu od
4 Velj 2020
Poruka
28
ja sam skidao kučište volana na 533 jer sam u njemu sve metnuo novo moraš skinuti ploču sinstrumentima i onda se sve samo pokazuje puno posla ali kad složiš ond a ti nije žao meni je trebalo jedno 5 sati
 

roki

Novi član
Tu od
4 Velj 2020
Poruka
28
njegovo ali sve ostalo je stavito novo kupio kod jozića nije bilo skupo isplati se
 

Najnoviji postovi

Na vrh