• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 540

  • Temu pokrenuo ferari 540
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Ja nisam nikad pripasival Indijske glave, onu SMR-ovu bogami jesam, koji je to smeh bil.
Indije inače ima dvije vrste, skuplja i jeftinija. Ovisi od kojeg dobavljača je došla :icon_scratch:
 

Roby540

Novi član
Tu od
30 Sij 2016
Poruka
1
Pozdrav svima ,kupio sam imt 540 1975g i imam problem sa šperom ,papuca propada (lagano ide ) nista ne ukapca ,ima li tko iskustva stim.
 

rockybalbooa

Član
Tu od
24 Lis 2015
Poruka
57
Pozdrav,imam jedno pitanje kakav treba biti kuplung na imtu 540? Gledao sam jučer jednoga pa ima dosta tvrd kuplung za stisnuti.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kuplung je kako na kojem jedan mekaniji drugi tvrđi kad je rođak kupoval 540 bilo ih desetak na svakom se kuplung ponašal drugačije a svi novi , isto i kočnice jednom lijevi bolje držal drugome desni tak je to kakve si sreče .
 

simonetti

Novi član
Tu od
2 Sij 2016
Poruka
2
Pozdrav, imam još jedno pitanje. Moj imt godine 1984 ima okrugle lampe na blatobranima, a to nemajo svi. Zanima me, koje godine ili modeli imaju lampe na blatobranina.
 

dane949

Novi član
Tu od
4 Lip 2013
Poruka
14
Re: imt 540 fiatov motor

Imt 540,prilikom velike nizbrdice pusti ulje naprijed,po mom misljenju nije na semering radilice jer je promjenjen isti,nego da pusti na iberlauf? Sta vi mislite o tome? Najvjerovatnije cu poslije uzeti neku flasicu i staviti na onu cijev od iberlaufa pa da vidim gdje pusta :D

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Re: imt 540 fiatov motor

To možda nakon što ga tjeraš pa dođeš na nizbrdicu?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

dane949

Novi član
Tu od
4 Lip 2013
Poruka
14
Re: imt 540 fiatov motor

To možda nakon što ga tjeraš pa dođeš na nizbrdicu?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
Kako mislis tjeram? Uglavnom radi nesto prije,najcesce ispusti kad vuce sumu za sobom al inace tad i bude najveca nizbrdica...

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Re: imt 540 fiatov motor

Ne stigne se vraćati ulje u karter, koliko ima radnih sati?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Imao moj takve simptome prije generalke,večinom kad bi vozio neki teret uzbrdo i
kad bi došao na ravno,tj kad mu je bilo lalše onda je pljunuo obavezno ulje na iberlauf
 

dane949

Novi član
Tu od
4 Lip 2013
Poruka
14
Re: imt 540 fiatov motor

Ima dosta radnih sati,nije bas u najboljem stanju motor ali nikad mi se nije desilo da nakon jakog gasa na ravnici ispusti ulje...uglavnom je to na leru kad ide nizbrdo,vjerovatno je zbog starosti motora pa na iberlauf pusti :)

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Re: imt 540 fiatov motor

Jedan rakovičin motor koji je bio na agregatu imao je dodatni odušak na poklopcu distribucije, onom što je odmah iznad kompresora i čini mi se kao ok privremeno riješenje do generalke.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Prvo provjeri koliko je pojedena osovina klackalica i klackalice..
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Re: imt 540 fiatov motor

Što se sa time može zaključiti lisnik?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Moze se zakljuciti da ako su previse zajedene osovina ili piksne klackalica veci je protok ulja u poklopcu.Brze se puni nego sto odlazi i karter..Ulje nazad u karter odlazi pokraj bregaste.Jos ako su malo zajedena kucista bregaste pa i tu malo vise ulja protice to je to.Mislim to moze biti razlog ,a nemora.Cesce see desava ako je losiji motor pa odozdo duva vise nego sto treba i samim tim podbija povrat ulja nazad.Kad je losiji motor a nema se para za radove tad se ugradi dodatni odusak na poklopac ispred PVP.Isto kao sto ima kamion Tam-ic 60-tka orginalno.Tako se mogu prebaciti radovi na generalki do malo boljih vremena.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
Bu ga opeljal?? :icon_anal:

12928414_463367900527659_2191265262957054109_n.jpg
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Zanima me kako da znam dokle punim mjenjac sa uljem? Nebih mjenjao samo nadopunio postojece. Odvrnio sam cep kraj rucice mjenjaca i vidim da je ulje pri dnu i kad se dize neki veci teret onda se cuje kuckanje, a traktor dosada nitko nije ni gledao sto se tice mjenjaca i hidraulike. Samo smo motor prepakovali prije par godina. A sad da nebi prdeknila pumpa ili nesto da ga nafilam. Znaci kako da znam dokle punim? Kako bi rekli, Hitno!
 

Najnoviji postovi

Na vrh