• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 542

  • Temu pokrenuo strongboy
  • Datum prvog posta

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ako bi htio da broji kada stvarno motor vrti tj. puni alternator jer je tada iber 13 V trebao bi mali sklop koji (jednostavno rečeno) propusti struju na njega .
Ako ide preko kontakt brave broji i kad zaboraviš kontakt
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Ja predpostavljam da pravi traktorista ne zaboravlja izvuči ključ.
To ako sam ja u pitanju :(doh):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kak ne , sječaš se onog tome od 10 000 radnih sati .
A sad pravi traktorista , čuj njega :lol:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Ako ga spoji kak sam ga ja podučil mogel bu gazdi palinđati naftu :(nerd)::(nerd): :icon_keel::icon_keel:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
:drink:A kad bi spojil na indikator od ulja uz pomoč releja tad bi samo pokazival stvarne sate .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Bučo ima odavno problem da mu ljeti pada pritisak ulja i indikator svetluca na leru.
Ideja otpada.
Na bravu ili nikam, a ko zna jel ispravna vura
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Onda opet relej na alternator pa valjda on radi ili prekidač na sic dok sjedi na traktoru satovi idu .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Da je moj ja bi ugradil EM ventil na Boš pumpu i više nebi ni štangice za gašenje trebalo
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ma daj Muhač pa IMT krepa i bez ključa !!!! A tek tad trebaš kjučeve ha ha ha .
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Čim manje žica to bolje , vidite i sami kad čovjeka počinju kopčati na žice nema ga još dugo .
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Hvala svima na pomoci znaci najjednostavnije spojit ga na kontakt bravu, kontakt ne ostaje to pazim i necu ga ostavljat pod kontaktom radi nabijanja sati za goriva kad ga ja tocim nema smisla:) a sat nemora bit na nuli dobro je i ovak da tocnije znam kad je vrijeme izmene ulja!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Može se vratiti sat da pokazuje 0 sati na tri načina.

Spojiti kontra i čekati 0.
Spojiti pravilno i čekati 0.
Rastaviti i presložiti da bude 0.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma nek pise kolko hoce sati samo da mi pokazuje sto tocnije kolko sati odradi radi izmijene ulja!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Sati i radni sati nisu isti tak da tu nebuš mogel mjenjati ulje na 150 RS
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
El taj sat uvjek mjeri 1 radni sat pod 1 sat!? Nije kao onaj koji na 1000 i nešto okretaja broji 1 radni, pod jedan pravi!?
 

Najnoviji postovi

Na vrh