• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 542

  • Temu pokrenuo strongboy
  • Datum prvog posta

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da kad je hladan onda je skoro ko novi al kak se grije pada pritisak samo i topal kad mu das ful gas pritisak ode na 5bara!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
I ovaj ce jos jedno vrijeme dok me ne supe pare od kud da ga sredim komplet:):)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Evo moj ferdo uz Muhinu donaciju dobio da sat pritiska ulja sljaka jos jednom kolega hvala!!
Nema na čemu.

Nisi ti njega prav zagrijal pa je zato tlak tak visok na toplo, ali pričali smo da nebu ništ teškoga više delal pa je ovo za kontrolu svejedno u redu.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nije bio tesko opterecen nesto sam s jednobraznim izaro pa tu se zagrijo al i ubuduce nece radit tesko ako ga i kaj zapadne da mogu bacit kontrolu i napravit onak kak sam ti reko!!
 

tcakaric

Član
Tu od
13 Srp 2011
Poruka
40
Hvala na odgovorima i na slikama. Recite mi koliko često skidate dizne i nosite ih na kontrolu,mjenjanje uložaka?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Hvala na odgovorima i na slikama. Recite mi koliko često skidate dizne i nosite ih na kontrolu,mjenjanje uložaka?
Kod IMT-a kontrola diza jednom godišnje imam ih 15 pa samo 4 na kontrolu kod Muhača i zamjena .
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ni 200kg(160kg tata i zena plus 40kg nosac utega) na prednjem kraju ne pomaze kad indijska pumpa hidraulike napravi pritisak:(giggle):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Bučo ćemu služi alat koji se vidi uz desni kotač ?:icon_lol: Dal plašiš IMT-a ili to koriste tvoji živi utezi ako si nježan na kuplungu :icon_axe:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To je bilo za tuckanje betona kaj sam mico s njive kaj je orana prvi put nakon sigurno 25god!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo mene opet s popravkom i malo s nepoznanicom raskopo sam alnaser jako tesko vrtio raskopo bio pun nekog smeca sve pocisti al nista cetkice lose pikse isto danas uzeo nove cetkice i garnituru piksi pa me malo muce pikse!!


Dal idu ovak pikse kak su slozene??

Ili ona s zupcanika ide na umijesto ove??

Razlika nove i stare cetkice!!
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,730
Onu kaj si stavil na zupčanik ide u kučište iza zupčanika, odnosno kak si pokazal na zagnjoj slici.
 
Posljednje uređivanje:

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Hvala puno,,kako ti sada vrti alnaser..Ja isto planiram svoj rastavit i malo ga osvjezit jer mi sporije vrti a novi je akumulator.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Proizvodnja Indija, samo upakirano kao u Srbiji i Srpska deklaracija gore. :)

Daj Bože ako je original Srbija, kaj je sve teže nabaviti. Sve ide iz Indije.
 

Najnoviji postovi

Na vrh