• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 542

  • Temu pokrenuo strongboy
  • Datum prvog posta

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Kako najlakše prozračiti 542 stari tip?
Dotrajalo crijevo od goriva sa rezervoara zamjenio ga i sad radi al cudan zvuk.
Pokušao sam pri radu popustiti šarafe od dizni i nije pomoglo.
Da dodam na traktoru nema slavine za gorivo sa rezervoara.
 
Posljednje uređivanje:

Hrga

Novi član
Tu od
7 Ožu 2015
Poruka
15
pozdrav. da li netko moze reci na 542 da li se mogu ugraditi stubl i klipovi 91,5 perkins?
 

Gigi

Član
Tu od
5 Tra 2015
Poruka
39
Da li netko ima sliku onog dijela di se nalazi hidraulična pumpa, muči me ono spojničko vratilo, 99 posto sam siguran kak ide, ali da budem 100 posto?
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Mislis na ovu sliku..
dsc09303.jpg
 

Gigi

Član
Tu od
5 Tra 2015
Poruka
39
Da to je ta slika. Puno ti hvala, tako sam i pretpostavljao da ide, jer ju nisam ja skidao pa je sad dilema :D

Getriba je u jednom komadu, uskoro će biti ujedinjena sa zadnjim krajem :D
 
Posljednje uređivanje:

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Svasta se moze naci u mjenjacima i hid. kod IMT.Najcesce voda ,blato i sl. .Jos malo bice i krokodila..:(rofl)::icon_kidra:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Koliko mjesta kad nema doboš ručne kočnice !! Lisnik pa krokodili vole mulj:icon_weed:
 

Gigi

Član
Tu od
5 Tra 2015
Poruka
39
Svasta se moze naci u mjenjacima i hid. kod IMT.Najcesce voda ,blato i sl. .Jos malo bice i krokodila..:(rofl)::icon_kidra:

Ja sam recimo pronašao majku božju i metalnu kuglicu za koju nemam pojma od kud je, one u lagerima su sve na broju :(think)::icon_eyes:

Jel ima di za kupiti naljepnica za haubu osim s njuskala, ili jos bolje ako neko ima na kompu scan ili nesto?
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Imaš u Zg u Krugama dučan IMT, prolaziš ili Slavonskom ili Vukovarskom tak da ti je usput, bez obzira kaj je u Zg imao je dobre cijene. ili reci kolegi Srečku da ti pošalje on radi ili ima trgovinu u Virovitici.
 

Maillxx

Novi član
Tu od
10 Lip 2015
Poruka
1
Imt 542

Pozdrav, imam jedno pitanje

Kada se ugrađuju nove pikse u blok (IMT 542), zašto moraju ići novi klipovi ?

Inače rađena je generalka na traktoru, zato što nam je pukao blok (ostala voda u bloku zimi).

Prvi puta majstor nam rekao da je najbolje da uzmemo polovni blok, tako smo i učinili. Stavio nove karike,brtve,honovao glavu, itd.

Tek kada ga je sastavio i upalio, čim se zagrijo bacao je ulje na odušak (cijelo vrijeme). Vozali smo ga par dana i ponovo rastavljanje.

Što vi mislite ?
 

Zagorac195

Novi član
Tu od
29 Srp 2015
Poruka
3
Dobar dan,

s obzirom da sam nov ovdje, nadam se da pitam na pravom mjestu. Posjedujem prilično star IMT 542 de luxe, koristim ga za radove oko kuće i s obzirom da nije bilo potrebe, nikad ga nisam registrirao. No, kako bi sad moglo doći do potrebe za tim, možete li mi reći gdje na navedenom traktoru mogu pronaći broj šasije?
 

Najnoviji postovi

Na vrh