• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 542

  • Temu pokrenuo strongboy
  • Datum prvog posta

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nisam ga jos slozio mora mi susjed sutra zalotat cetkice nove gore!!
Šanana nisam previse ni gledo deklaraciju to sam vidio dok sam raspakiravo nek izdrzi 5god za te pare dosta ako je orginal izdrzo 30god ove nek izdrze 5 i ja sretan:):)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Problem loših četkica je kaj su pretvrde ili premekane, kolko je grafita u nika ..... One izdrže ali kolektor ne.
Nemremo si tu baš previše pomoči.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Sad su ti novi iskrini alanseri po 1800 kn nisu normalni najftinije je češki s reduktorom i opet dobar ako ode nije skup oko 700 kn.
A ti su i dali svoje
 

rockybalbooa

Član
Tu od
24 Lis 2015
Poruka
57
Imaju kakvih mana ti traktori na koje trebam obratiti pažnju?
Koja je bolje opcija imt 542 il ursus 60?
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,216
Rekel sam ti već da si kupiš univerzala 445 i delaš kak čovek :D:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
I što će s time u otpad onda ???
Tema je imt 542 tako da
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Imaju kakvih mana ti traktori na koje trebam obratiti pažnju?
Koja je bolje opcija imt 542 il ursus 60?

Nije ti baš neki izbor... :) A i ovisi za kaj trebaš traktor.
Na 542 treba gledati sve,motor,mjenjač,prednji trap,hidraulik...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Prednost jel krči mjenjač , prednost lošiji motor , prednost nemoraš pustiti hidroulik (padne sam) prednost lošije kočnice i još puno ostalih IMT-ovih prednosti :icon_fU:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,734
Malo si pobrkal klasu i cijenovni rang ak misliš uspoređivat ovog Same-ta sa IMT 542 i Universalom.

Zašto imaš tako loše mišljenje o Uniju?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,985
Nije ga probal i ne zna kaj vrijedi.
Istina, puno je sporiji na cesti od 542.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kad je utb bio traktor ????:icon_thumright:



UTB je bil Rumunjski ponos u ono vrijeme isto je IMT bil Jugoslovenska sramota prema Univerzalu , tko je onda vozil oba traktora naravno nova može to shvatiti .
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Zeljko pa kao to da ti takav osvjesten onda imas imt-a u dvoru ?
Trecina traktora u drzavi imt,vecinom starih preko 25 god. s minimumom odrzavanja i dan dana se kotrljaju i sluze svrsi...
Znamo svi da to nije ni idealan,ni udoban ni ekstra kvalitetetan traktor al za 10-15kj. posluzi svrsi ili na nekom malo vecem gospodarstvu za pomocne poslove...
Ja za svog takog nekvalitetnog u 18god. kolko ga imam nisam ulozio u njega 1000€ s tim da je bi star 10 god . kad sam ga uzimao a vidimo da i sa zapadnim traktorima puno novijeg godista ima problema a cijene popravaka su znamo kakve...
Tako da kad o necemu raspravljamo treba uzet u obzir za koju svrhu i koji opseg posla ce sluzit...
Sigaran sam da on svoju cijenu opravdava a sad dal svoju duplo vecu cijenu puno stariji traktori nekog drugog,"boljeg" proizvodjaca opravdavaju nisam bas siguran?
 

Najnoviji postovi

Na vrh