• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 542

  • Temu pokrenuo strongboy
  • Datum prvog posta

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,359
A zakaj imaš klin od Štorea na toj kuki? :finga:
 
T

tuaregr10

Guest
slika359.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

IMT 542 87g. grijana kabina.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
Jučer je bil kak novi. Kaj mu se danas desilo :scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Ti misliš cijelog rastavit ili....:scratch,po ovome šta se vidi malo fali..:?:
 
B

Bobo

Guest
u buduce ne stavljaj svaku sliku u odvojene komentare, nego naslazi linkove i onda posalji komentar...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
To je bilo u proljeće. Reko da stavim malo slika.
Baba te bu morila, sve ranje i protvanje si po hiži pobral kaj si šarafe nutra nametal :lol:
 
T

tuaregr10

Guest
Ti misliš cijelog rastavit ili....:scratch,po ovome šta se vidi malo fali..:?:

Skoro. To je bilo u proljeće. Štelanje dizna, mjenjanje središnjeg bolcna, novi krajnici na volanu i nove pikse.
 
B

BAGERISTA

Guest
Skoro. To je bilo u proljeće. Štelanje dizna, mjenjanje središnjeg bolcna, novi krajnici na volanu i nove pikse.

Svaka čast,,,,posao je ja se nadam urađen kako treba,,,.......
Dali si mijenjao dizne komplet nove ili samo reparatura.:scratch
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
zanima me od koji si crijeva spojio grijanje, ja sam tako nesta slično napravio, lai neznam koja crijeva stavit?
Na pumpi vode je čep (ako je, na nekima nema), a isto tako i na poklopcu termostata i tu spajaš crijeva.
 
T

tuaregr10

Guest
zanima me od koji si crijeva spojio grijanje, ja sam tako nesta slično napravio, lai neznam koja crijeva stavit?

Na slici su crijeva od perilice za rublje, ali sada su na traktoru nova crijeva od 20 bara.
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
238
Zašto plug tako jako nagnut u desno??? Nemožeš ga bolje podesit???
 

Najnoviji postovi

Na vrh