• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 542

  • Temu pokrenuo strongboy
  • Datum prvog posta

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To tak mora puhat dole kad je boca pod pritiskomnije nista lose sve ok cak ako bas jako puse znaci imas dobar kompresor!!
 

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Koliko sam primjetio u imt non stop radi kompresor ima li neki jednostavan nacin da se iskljuci i po potrebi opet ukljuci?
Evo ja npr.imam neku rucnu prikolicu ne treba mi zrak al kad kočim stalno cujem taj sistem zraka i u hodu cujem vjerovatno ispusta višak zraka u zetora sam primjetio ima neka rucica na kompresoru za iskljuciti jeli u imt to tako fiksno ili?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nema iskljucivanja kompresora on stalno radi ako ti se ne svida sta ispusta zrak kad stisnes kocnicu odpoji crijevo na boci i miran si jedino se na nekim 533 dalo iskljucit kompresor!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Z

zmijacoop

Guest
Pozdrav
evo po vašem prijedlogu promjenio sam ac pumpu, kupio orginalnu, i stavio grijać van grane, na grijaču nije ništa curilo, a za pumpu ne znam jer mora raditi malo duže , hvala na savjetima, javim se ponovo za koji dan kad ču vidjeti dali nivo ulja ponovo raste

Pozdrav od mene muhanićari, evo opet, zamjenio ac pumpu, ulje
, filter, i malo krenuo u šumu, kad se vratio doma traktor počeo mjenjati zvuk, ja ga ugasim i kad no imam šta i viditi, opet na mjeraču ulja preko maksimuma, samo se nadam da nije kaj više riknulo. eto muhaničari, pomoćććććććććććć
što mi je sad za rataditi
 
Z

zmijacoop

Guest
imate morti ideju koliko bi to koštalo i ima li kakav jeftuniji bošista u blizini zg ili velike gorice
brine me to što je promjenio zvuk kao da neš struže na ler gasu .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Kolega moj savjet ili ti sa traktorom posjeti mehaničara ili neka mehaničar posjeti tvoj traktor .
 
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
89
Čitam ovo što pišete tu... Imao sam 542 i 577... Dvije riječi samo... Nikad više! Na tim traktorima jedino motor valja, a sve ostalo katastrofa... Žali Bože truda kad nema pomoći da mi ga netko opet zabadava daje nebi ga uzeo, jos bi platio da mi ga maknu iz dvorista... Nemam nista protiv nikog sl IMT nije traktor, to je sve...
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,107
Skines PVP ,kupis semering kod bosh-majstora ili u nekoj bolje opremljenoj trgovini i sam ga zamjenes.Razlog toga je sto majstori uvijek nađu jos x kvarova na PVP i na kraju kosta triput vise,a traktor je dobro radio.Mjere semeringa su 28,6x38,1x6,3.Obicno svi kad prodaju uvale semering 28x38.


Uploaded with ImageShack.us
 
Z

zmijacoop

Guest
hvala na slikama i trudu, moram je prvo skiniti, a kad je već dole, koliko bi koštalo da je bošista samo pogleda na uređaju
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Samo da ju zavrti 100, 200 kn.
Ako treba nekaj malo poštelati i taj semering od 500 pa na dalje, do 1000
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
hvala na slikama i trudu, moram je prvo skiniti, a kad je već dole, koliko bi koštalo da je bošista samo pogleda na uređaju

Sve ovisi od bosiste koji cjenik ima a i sigurno ce ti nesto nac da treba promijenit na njoj ja sam pito za sredivanje promijenu elemenata i stelanje pa su cifre se kretale od 1500-2000kn!!
 
Z

zmijacoop

Guest
uh, te cifre me plaše , znate li koji bi bošist u blizini zagreba bio razuman cijenom i korektan
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
U metropoli je sve skupo ......

@ Hrco, ko u Bjelovaru?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
uh, te cifre me plaše , znate li koji bi bošist u blizini zagreba bio razuman cijenom i korektan

Takvog neznam da budes naso ako ga uspijes nac javi mi da i ja svoju odnesem!!
 
Na vrh