• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 542

  • Temu pokrenuo strongboy
  • Datum prvog posta

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,191
Bučo, neznam duljinu kabela kakva ti treba.
Izmjeri pa javi da vidim jel ovaj kojeg imam dosta dugačak.
Ak buš dolazil u Gudovec, donesem ti +kabel i negdje ostavim.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
A treba 1, 5 m, skoro 2.
@ ZJ ostavi ga pri meni, ja odsečem višak, a manjak isporučim Buči :(giggle)::(giggle):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Prekopavam svoju kutiju s zicama i kablovima i nadem jedva jedan kabal izgleda da su neki dobili noge i normalno kratak fali ga 20cm a fino klema gore i jos dobra al kratak @ZJ ako imas ja sam nedjelju na sajmu 1,5m mi je dosta neznam kolko @muhanicaru treba:(wasntme)::(wasntme):
 

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Kako funkcioniše lampica od ulja u Imt 542?
Kad dam kontakt svijetli mi samo od diname.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Indikator na lijevoj strani ispod grane auspuha pokraj pipe za ispuštanje vode lampica u satu dobiva + zajedno sa lampicom od alternatora to izgleda radi provjeri sijalicu iz njenog grla žica ide na indikator da bi svjetlila sijalica indikator i žica moraju biti ispravni .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Indikator je na mjestu ovog lajtunga, ovaj ima manometar.
Sijalicu zamjeniš novom, a kad žicu koja ide na indikator spojiš na masu, sijalica mora svjetliti. S tim vidiš dali je instalacija ispravna.

 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,447
Evo sad potaknut postovima o indikatoru ulja, odem na 549 vidjeti dali mi svjetli kad dam kontak, upalim kontakt kad ono naravno ne svjetli :mur: Provjerim instalaciju kako je muhanicar rekao i instalacija ispravna što znači indikator otišao! E sad mene zanima dali ima nekakav kvalitetniji za kupiti i ako ima koji je!? :icon_eyes:
 
Z

zmijacoop

Guest
Evo mene opet, imao sam problem sa mješanjem nafte u ulje. već sam po vašem prijedlogu promjenio AC pumpu, stavio novu orginal, izvadio grijać, ni na njemu nije kapalo, promjenio semering na bosh pumpi,i evo jućer je radio nepun sat vremena pod skoro nikakvim opterećenjem i vidi vraga, danas u jutro opet se digla razina ulja u mašini

pomoćććććććć
što dalje
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Da diza ne ispire klip kak radi ima li dima ? jednom mi nova ac puštala gorivo u karter i to engleska .
 
Z

zmijacoop

Guest
a ima dima, ali ne toliko kao prije nego što sam zamjenio semering, a dizne sam prije 6 mjeseci stavio nove i poštelao
kak se može vidjeti to za diznu, jel tu kriva dizna ili karike
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh