• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 549

  • Temu pokrenuo intercooler
  • Datum prvog posta

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Sad su Trayal ali su vec za mjenjanje.
Neznam kakve bi stavio
Ja na mojem imam SEHA KNK 50 13.6 - 28 i imam samo riječi hvale za te gume. Puno stabilniji pod prikolicom i isto znam balirat po brdima i nemam problema da me nosi u stranu. Kad idem uz brdo u naprijed čak ide lakše nego sa 12.4 - 28. Bitno da nisu prepumpane i ide on lijepo...
Kombinacija prednje 7.50 - 16 i straga 13.6 - 28 pun pogodak!
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Hmmm🤔a kaj sad imaš traktora da ni sam neznaš kolko😳kaj nisi nekog đonija maloga zel😇sad buš glavni sa ovim, daj neki info napiši o traktoru.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,529
Ma nemam ni blizu puno, tri imamo sad. Nisam htio Đonija jer mi treba mali takav traktor baš, đoniji koji mi se sviđaju su svi već dosta veći od toga, ujedno i duplo skuplji. Treba nam traktor sad za sijanje, prskanje, kultivaciju kukuruza, vuča prikolica u duhanu da ne moram s velikim u duhan i tako, sve ti neki lakši poslovi pa bi trebao služit.
Traktor je 88. godina, na satu piše 3600, vidi se da je bojan i uređivan, ali to je po meni samo plus.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Ko što veli kolega,nek te dobro služi. Ima li grijanu kabinu?
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Pojavio mi se problem na rotacionoj bošpumpi, rađen remont prije 6 godina i već prvu zimu počela je puštati na pipcu sa slika. Po ljeti nije,ali sad ne prestaje. Molim za savjet! IMG_20210417_105212.jpg IMG_20210417_105228.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Skineš taj dio regulatora (ključ 19) dole.
Na njemu se nalaze 2 o-ringa koje zamjeniš.
Kad je dole skineš onaj prednji dio (ključ 17) i paziš da ti se kod rastavljanja ne izgube dijelovi. Unutra je jedan pipac, dvije opruge i kuglica. Na pipcu se nalazi brtva koja izgleda kao šešir, nju zamjeniš i sastaviš nazad.
Nakon toga regulator vratiš na pumpu, odzračiš i pališ
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Sad je masno sve okolo, pušta samo na pipcu. Mogu li izvaditi samo pipac, sa prve slike?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Možeš, postupak koji sam napisal je radi lakšeg sastavljanja.
Nemaš brige s kuglicom i malom oprugicom ali da se sastaviti i da se ne skida komplet.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Puno hvala probam poslje sjetve, kad ne bude posla ako nešto zeznem.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Ako pripaziš nemaš kaj zeznuti.
Provjeri pipac da nije oštecen na dijelu gdje gumica brtvi i naravno pripremi prije rastavljanja gumicu.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Brtvu u obliku šešira moram kupiti u bosh servisu, ili ima po trgovinama rezevnih djelova?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
U trgovini samo u garnituri brtvila, bošisti ti možda prodaju komadno samo tu brtvu.
 
Na vrh