• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja bi tu napravio nove klipove i umjesto oringa(muha je spominjal oringe) ugradi baš baš prave manžetice ..
Umjesto uka smeca atf i još sto čuda.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
Bolji je lhm ;)
Manžetice su zakon, samo kaj je danas problem kupiti ih
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,014
Kolegi treba radilica za 560. Gore je motor S44. Dali vredi ova iz masive za 180 eura ili pitati de drugdje?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
Kolegi treba radilica za 560. Gore je motor S44. Dali vredi ova iz masive za 180 eura ili pitati de drugdje?
Ni slučajno. Traži rabljenu, daj za nju 100 ili više eura i plati brušenje i znaš kaj imaš.
Obavezno sa prodavateljem dogovori mogučnost povrata ako bi na brušenju pokazala kakvu crtu....
Manje je bitno jel ima utege ili je bez njih. Mislim, bitno je ali bolja bu sa utezima a da ima IMR ili FOB odlijano na sebi.
Nedavno sam videl na oglasu motor za dijelove za par sto eura, ali i njega obavezno na licu mjesta rastaviti i premjeriti radilicu da vidiš na čemu si.
Ako trebaš mjere standarda i specijala javi pa ti pošaljem ;)

Ako buš baš prisiljen kupiti tu Indijansku ljevanu obavezno ju treba odnesti na mjerenje i poliranje ako se ima kaj ispolirati.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,177
Negdje je bilo da je onaj maher za 533/539 iz Srbije imao na popravku već dvije slomljene radilice od TAFEa, a niti jednu od IMTa!
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,730
Neznam kaj stavlja,jedan u Zg-u kaj reparira te cilindre al neke stvari kaj reparira voziju duže nek kad kupiš u dućanu novo.
Neke su priče kružile da sam izrađuje gumice, bil sam dost puta tam al nisam baš previše njuškal.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,014
Ni slučajno. Traži rabljenu, daj za nju 100 ili više eura i plati brušenje i znaš kaj imaš.
Obavezno sa prodavateljem dogovori mogučnost povrata ako bi na brušenju pokazala kakvu crtu....
Manje je bitno jel ima utege ili je bez njih. Mislim, bitno je ali bolja bu sa utezima a da ima IMR ili FOB odlijano na sebi.
Nedavno sam videl na oglasu motor za dijelove za par sto eura, ali i njega obavezno na licu mjesta rastaviti i premjeriti radilicu da vidiš na čemu si.
Ako trebaš mjere standarda i specijala javi pa ti pošaljem ;)

Ako buš baš prisiljen kupiti tu Indijansku ljevanu obavezno ju treba odnesti na mjerenje i poliranje ako se ima kaj ispolirati.
Hvala na odgovoru. Izgleda da smo ga uspjeli odgovoriti..
Zmislil se je da je prodal motor od zmaja u selo pored, čovjek planiral na john deere ugradit, al je odustal. U pregovorima su 💪💪
 

seljak sa greskom

Novi član
Tu od
4 Ruj 2023
Poruka
3
Bok...imam problem s imt560 nabija pritisak ulja i probije kroz filtar van..znači na leru pritisak diže u max i probi na filtar.. naravno kad je prikolica puna drva i kad sam u šumi.. stavio sam drugi filtar upalio i ista stvar i njeg probija...molim neki savjet od kud krenut..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
Ideš, ja bi bil najsretniji kad bi ti stavil manometar. Baš me zanima koji je tlak potreban da se filter podrapa od tlaka.
Pitam se dali pumpa uopče može toliko dati i to na leru.
Ako ti nije problem izmjeri tlak prije nego rastaviš.

Sigurnosni vetil je na pumpi ulja.
Pumpa ulja je u karteru.
Da bi skinul karter treba skidati prednji trap.
Jebeno

 

seljak sa greskom

Novi član
Tu od
4 Ruj 2023
Poruka
3
Uf baš jebeno..ima manometar zakuca ga u nax...da može u krug bi ga vrtio..za sad nisam naso nikoga ko je imo istu situaciju i nikome ne pada na pamet šta bi mogli bit...naso sam neka dva kabla pod volanom ko da su se odvojili moram ih popeatit da vidim di idu...dal si kad vidio da je taj ventil zasteko..i hvala ti za trud
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
dal si kad vidio da je taj ventil zasteko.
Nikada, na jednoj pumpi sam ga ja zaštekal radi nekih svojih ideja ali nikad nisam mjeril pritisak koji može dati.
Ja bi krenul od pumpe i ako nebi na njoj našel kvara krenul bi dalje.
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
900
Propišao mi prvi filter za gorivo pa sam mislio kupiti novi filter sa čašicom. Što preporučujete ako može koja slika.
 

Najnoviji postovi

Na vrh