• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,991
Ni mi jasno zakaj je utovarivač tak nisko postavil...
 

Bik2022

Član
Tu od
23 Svi 2022
Poruka
35
Ni mi jasno zakaj je utovarivač tak nisko postavil...
Ja sam zadovoljan sa radnom visinom,a utovarivač je promijenio nekoliko ruku te je dobio i nekoliko preinaka.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,385
Pitanje ako netko ima doticaja sa ovim ventilom u kombinaciji sa dodatnim dvoradnim razvodnikom.

Jel moguće dok je hidraulik u zraku tj. dok je opterećen nekim teretom(malčer) prebacit taj ventil da napaja krug dvoradne hidraulike(recimo za posmak malčera)?
Vidil sam na Facebook-u da kolega Tino ima ovakav ventil - razvodnik i da može prebacit dok je u zraku malčer, pa nisam siguran jel bi to isto igralo i na ovoj mojoj kombinaciji?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,216
Pitanje ako netko ima doticaja sa ovim ventilom u kombinaciji sa dodatnim dvoradnim razvodnikom.

Jel moguće dok je hidraulik u zraku tj. dok je opterećen nekim teretom(malčer) prebacit taj ventil da napaja krug dvoradne hidraulike(recimo za posmak malčera)?
Vidil sam na Facebook-u da kolega Tino ima ovakav ventil - razvodnik i da može prebacit dok je u zraku malčer, pa nisam siguran jel bi to isto igralo i na ovoj mojoj kombinaciji?

Nemam takav, moj je malo skuplji i s dve ručke 😝
185e kod Rosija u Sloveniji.

S jednom prebacivam s hidrulika na izvode a s drugom radim s pomakom.
Da bi radil s pomakom rucka za dizanje poluga mora bit gore da pumpa radi nebitno dal su poluge gore ili dole.


Screenshot_2024-07-04-15-10-04-383_com.miui.gallery.jpg
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,385
Ma odluka je kod mene na kraju pala na ovaj ventil 480 i obican razvodnik sa dvije komande, jedna sa plivajućim hodom, cijenovno me ispadne slično, a razvodnik si mogu smjestit negdje bolje na dohvat ruke u kabini da se ne spotičem na njega ispod sjedala jer imam unutra zračno sjedalo od JDa...
@Tino povrat si ak se ne varam gurnul na poklopac hidraulike na čep s lijeve strane?
 

Najnoviji postovi

Na vrh